See, mida me sööme, ei mõjuta ainult meie enda heaolu, vaid ka planeeti. Loobudes vähemalt aeg-ajalt loomset päritolu toiduainetest, nagu liha, kala ja piimatooted, saame kõik anda olulise ja kestliku panuse kliimamuutuste vähendamisesse. See on ka põhjus, miks me tahame oma toodetes kasutada üha enam just taimseid valke.

Vegaanuar

Uus aasta võiks kaasa tuua uusi põnevaid väljakutseid. Ja eriti selliseid väljakutseid, mis on positiivsed! Alusta uut aastat vegaanuariga ning vähenda loomsete toiduainete osakaalu oma igapäevamenüüs. Aga mida siis süüa? Külasta meie Tallinna poodi, sest siit saad selleks kuhjaga ideid. Tule ja degusteeri!

Millal? 14. ja 21. jaanuaril.
Kus? IKEA Rootsi toidu pood.

Mida rohkem taimseid valikuid, seda väiksem keskkonnamõju

Lisades oma Rootsi toidu poe, restorani ja bistroo valikusse tooteid, mis on maitsvad, toitvad ja toodetud vastutustundlikult, mõjutame ka keskkonda positiivses suunas.

Lihata lihapall

Kas sulle meeldib liha, aga mitte ülemaailmsed kliimamuutused? HUVUDROLL taimsed pallid mekivad ja näevad välja täpselt nagu meie traditsioonilised Rootsi lihapallid, aga see-eest on nende ökoloogiline jalajälg tavaliste lihapallidega võrreldes ainult 4%.

Mis asi on taimne hakis?

Hernevalgust valmistatud VÄRLDSKLOK taimne hakis on suurepärane alternatiiv tavalisele hakklihale, näiteks kui soovid valmistada taimset burgerit, tšillipada, lasanjet või Bolognese kastet. See ei sisalda loomseid koostisosi, mis tähendab, et see on hea valik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Hot dog taimse viineriga

IKEA Rootsi bistroos pakutav taimse viineriga hot dog on taimne, suupärane ja kestlikum alternatiiv meie kuulsale ja armastatud klassikalisele hot dog´ile. See on täpselt sama maitsev kui tavaline hot dog, kuid ei sisalda loomseid koostisaineid.

Pehme jäätis – lahe viis oma ökoloogilise jalajälje vähendamiseks

Et pehme jäätis on kogu maailmas üks IKEA Rootsi bistroo populaarsemaid tooteid, tegime sellest ka taimse šokolaadimaitselise versiooni, mis pole mitte ainult imehea, vaid selle ökoloogiline jalajälg on ka peaaegu poole väiksem kui piimast valmistatud jäätisel.

Kaasa kööki uusi maitseid

Meil on mitmeid maitsvaid taimseid retsepte ja tahame neid ka sinuga jagada. Mis sa arvad, mida sa esimesena teha tahaksid?
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

HUVUDROLL

vegepallid, 1000 g, külmutatud

5,99

FRUKTSTUND

eelnevalt segatud smuuti segu, 420 g, maasika sidrunheinaga/külmutatud

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

HUVUDROLL

taimsed lihapallid, 500 g, külmutatud

4,49

LÄTTLAGAT

taimsed pallid ja kartulipüree, 380 g, valmistoit külmutatud

3,49

FRUKTSTUND

eelnevalt segatud smuuti segu, 420 g, mango/ananass astelpajuga/külmutatud

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

ROSTAD LÖK

praetud sibul

0,99

KORVMOJ

köögivilja hot dog, 460 g, külmutatud 100% köögiviljad

4,99

LÄTTLAGAT

köögiviljapallid riisiga, 380 g, valmistoit külmutatud

3,49

VÄRLDSKLOK

taimne hakis, 750 g, vormitav külmutatud

7,99

RÖSTI

kartulipannkoogid, külmutatud

1,99
X