Köögi planeerimine

Kasuta programmi, et luua oma köögi plaan 2D- või 3D-formaadis.

Tähtis: Uus köögiplaani ülevaatamise teenus on nüüd sinu päralt! Kui sa kasutad IKEA köögi planeerimisprogrammi ise köögi planeerimiseks, võid saata enda köögiplaani meie spetsialistidele ülevaatamiseks. Teenus on tasuta ja seda saab kasutada, kui klõpsad jätkamise nupul, mille leiad köögiplaneerijast. Kui tahad teada, kas su köögiplaan on tipp-topp korras, siis tee köögiplaneerijas konto, loo projekt ja saada see meie planeerimisspetsialistidele kinnitamiseks. Vastame sulle 5 tööpäeva jooksul. Lihtne ja mugav, just nagu meile meeldib!
 

Vajad abi?

Vali aeg ja broneeri kohtumine köögiplaneerimise eksperdiga või tutvu teiste IKEA teenustega.


 
              
 

Köök IDEED ja inspiratsioon

STENSUND valge köök
STENSUND valge köök

Raamitud ja soontega kaunistatud STENSUND paneelid sobivad kõigile, kes soovivad, et nende köök meenutaks hubast maakodu ja viitaks käsitööle. Need näevad head välja nii traditsioonilistes kui modernsetes köökides.

FRÖJERED heledate bambuspaneelidega köök
FRÖJERED heledate bambuspaneelidega köök

FRÖJERED esipaneelid on valmistatud bambusest, mis on kestlik, kiiresti kasvav ja vastupidav looduslik materjal. Need paneelid annavad su köögile sooja, särtsaka ja modernse ilme. 

KUNGSBACKA matt antratsiidi tooni köök
KUNGSBACKA matt antratsiidi tooni köök

Antratsiidi tooni KUNGSBACKA uksepaneelidel on modernne välimus ning nende kaldus üla- ja alaservad rõhutavad su köögi horisontaaljooni. Paneelide mõjuv matt viimistlus ja kaldservad annavad kokku minimalistlikult voolujoonelise tulemuse. Köögi esipaneelid on valmistatud ümber töödeldud puidust ja PET-pudelitest, mis vähendab jäätmete hulka ja annab plastile uue inspireeriva võimaluse.
X