METOD olemas? Vaata ka meie esipaneele.

METOD köökidel on erinevate stiilide ja viimistlustega uksed ja esipaneelid. Nii võid olla kindel, et leiad midagi, mis sobib sinu maitse ja eelarvega.

 

Kui soovid kööki ise mõõta

Joonista oma toa paigutus paberilehele ja märgi üles kõik mõõdud. Alustuseks mõõda ära vahemaa põranda ja lae vahel ning seejärel seinad. Siis mõõda ja märgi ära kõik esemed, mis ruumis esile tungivad, nagu uksed, aknad, radiaatorid, ventilatsioonitorud ning pistikupesad.


 
Vajad abi?

Kui soovid olla kindel, et sinu köögi joonis on võimalikult täpne, siis telli meie mõõtmisteenus. Me võtame korrektsed mõõdud ja kontrollime kõik üle, sealhulgas akende, uste ja pistikupesade paigutuse ning seinte materjali ja seisukorra.
 


Planeeri oma köök ise

Mõtle, kuidas sa tavaliselt oma kööki kasutad ja millega oled harjunud. Samuti tee nimekiri asjadest, mis sulle meeldivad ning asjadest, mida tahaksid muuta. Seejärel ava meie köögiplaneerija, proovi erinevaid kombinatsioone ja loo oma köögiplaan 2D- või 3D-formaadis.

 

Planeeri oma köök meie abiga

Tule IKEA Tallinna poodi ja küsi abi meie planeerimisspetsialistidelt või täida köögiplaneerimise vorm ja me saadame sulle sinu esialgse köögiplaani seitsme tööpäeva jooksul.

 

Kui sul on küsimusi või vajad natuke lisatuge, siis broneeri poes või planeerimisstuudios konsultatsiooniaeg mõne meie köögispetsialistiga. Me vaatame su köögiplaani üheskoos üle ja aitame sul viimased detailid paika saada.

 
 

Vali meie sisekujundusteenus ja loome koos sinu unistuste köögi! Anname sinu köögile mitte ainult kuju, vaid loome ka tervikliku eluruumide kontseptsiooni. Tellides meilt sisekujundusteenuse, pakume sulle kogu projekti, mis hõlmab muuhulgas köögi ruumiplaani, inspiratsiooni kollaaži (moodboard'i), 3D-kavandeid, toodete nimekirja ja lisateenuste soovitusi. Lisaks aitame ka söögi- ja elutubade ning muude tubade planeerimisel ja sisekujundusel. Oleme siin, et muuta sinu kodu unistusteks teoks!


Kööki saad tellida nii:


1. Külasta enda lähimat IKEA esindust ja suundu köögiosakonda.

Võta kaasa oma köögiplaneerija kasutajatunnus ja salasõna. Me vaatame su köögiplaani koos üle ja koostame sulle tellimuse.

2. Kui sul on küsimusi, võta meiega julgelt ühendust telefonil +372 330 4000 (I-V 09:00-18:00, VI-VII 09:00-18:00).


Kas teed seda ise või vajad natuke abi?

Kui sa plaanid oma uut kööki ise paigaldada:
  • kui oled oma köögi kätte saanud, veendu, kas kõik sinu tellimuse nimekirjas olevad tooted on olemas
  • veendu, et elekter, vesi ja gaas oleksid kindlasti välja lülitatud. Kõige parem on lasta uusi seadmeid paigaldada spetsialistil
  • järgi köögi paigaldusjuhendit ja kõigi toodetega kaasasolevaid kokkupanekujuhiseidVõi sa võid tellida meie köögi paigaldamise teenuse:
  • köögipaigalduse tellimisel tuleb tellida ka mõõtmisteenus
  • hind sisaldab spetsialisti töö tasu, mööbli kokkupanekut ja kodumasinate paigaldust

Teenused

Võid seda teha ise, aga sa ei pea. Meie lai teenusevalik annab sulle vabaduse valida, kui palju tahad ise ära teha ning millised tööd soovid meie hooleks jätta.
Sisekujundusteenus

Pakume sulle parimaid sisustuslahendusi, et sinu ettevõte saaks särada.

Mõõtmine

Mõõdame su äripinnad ära kiiresti ja kvaliteetselt.

Kohalevedu

Teeme sinu elu lihtsamaks ja toome tellitud tooted ise sinu äriruumidesse.

Kokkupanek

Paneme mööbli sinu eest kokku.

 
Paigaldamine

Paneme kokku sinu mööbli ja paigaldame vajalikud kodumasinad.

Anna oma köögile viimane lihv


Köök IDEED ja inspiratsioon

Mõõtmetelt väike, hoiuruumilt suur
Mõõtmetelt väike, hoiuruumilt suur

Ka kõige väiksemat kööki saab stiilselt sisustada ja näiliselt avaramaks muuta. Kasuta selleks nutikaid hoiulahendusi, kuhu pista asjad, mida sa parajasti ei kasuta, ja võimalusel rakenda lihtsat kujundusnippi: valged paneelid peegeldavad valgust ja aitavad luua illusiooni suuremast ruumist.

Köögikappide ja -sahtlite korrastamine
Köögikappide ja -sahtlite korrastamine

Selles väikeses köögis valitseb täielik harmoonia. Elegantselt tagasihoidlikud esipaneelid peidavad enda taga praktilisi panipaiku, pakkudes terve ruumi ulatuses ühtlast silmailu, ja integreeritud käepidemed lisavad kööki üleüldist sujuvust. Söögitoas olevad klaaskapid hoiustavad hea meelega sinu lemmikesemeid, samas kui kaunid valgustid on modernsele disainile nagu kirsiks tordil.

Heade hoiulahendustega väike köök
Heade hoiulahendustega väike köök

Väike köök võib hea välja näha ka panipaikade arvus ja suuruses järeleandmisi tegemata. Selles mugavas köögis on hästi ära kasutatud seinapinda, millel on koha leidnud nii läbimõeldud sisuga kõrged seinakapid kui üllatavad akna ümber paigutatud hoiulahendused. Pista tarvikud peitu, loo ruumi juurde ja asu kokkama.
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.