Kas planeerid uut kööki või soovid olemasolevat värskendada? See võib tunduda kui liiga suur ettevõtmine. Kuid see ei pea nii olema. Kasuta meie tasuta köögiplaneerimistööriista või täida köögiplaneerimise vorm, et saaksid köögi, mis sobib sinu unistuste koju ideaalselt.

Köök IDEED ja inspiratsioon

Elu üksinda: köök ühetoalises korteris
Elu üksinda: köök ühetoalises korteris

Ei, see ei ole tavaline tahvel. Need on UDDEVALLA tahvlipinnaga kattepaneelid. Matid mustad köögikappide uksed sobivad ideaalselt kirjutamiseks - pane sinna kirja retseptid, nimekirjad ja asjad, mida meeles pidada.

Väike, ent funktsionaalne köök ühiselamus
Väike, ent funktsionaalne köök ühiselamus

Isegi, kui oled ühiselamus elav tudeng, saad muuta enda toa stiilseks ja mugavaks. Vaata seda Skandinaavia stiilis moodsat ühiselamutuba, kus SUNNRESTA miniköök koos ALGOT riiulisüsteemi, avatud riiulite ja paindliku ratastel kandikuga täidavad vabalt tavalise köögi rolli.

Pere köök vanalinna korteris
Pere köök vanalinna korteris

Astu suurde perekööki, mis on traditsioonilises stiilis, ent moodsate funktsioonidega. Siit leiad palju klassikalist mööblit: avatud riiulid ja kõrged kapid, mis tagavad piisavalt ruumi sinu tarvikute ja toidu jaoks, TORNVIKEN veiniriiuli ja köögisaare, mis annab sulle lisaruumi töötegemiseks ja töötab ka söögilauana (lisaks on siin ka RÅSKOG baaripukid). Kreemikad heledad BODBYN uksed annavad sellele köögile erilise traditsioonilise iseloomu, et köök mõjuks soojalt. Lakitud uksed on siledad ja niiskus- ning plekikindlad ja neid on väga lihtne puhastada.

Funktsionaalne ja soodne pere köök
Funktsionaalne ja soodne pere köök

Kes ütles, et köögimööbel sobib vaid kööki? OMAR avatud riiulid töötavad hästi ka köögi ja sahvri lähedal koridoris. Reguleeritavad riiulid lasevad ruumi kasutada just nii, nagu sulle sobib. Tänu reguleeritavatele jalgadele püsib see kindlalt ka ebaühtlasel põrandal. OMAR korv on samuti köögis väga vajalik. See muudab muidu kasutuseta seisva ruumi praktiliseks panipaigaks.

Väike, ent moodne köögike paarile
Väike, ent moodne köögike paarile

Siin on väike köök, mis tundub hele ja õhuline. Milles seisneb trikk? RIGNHULT kapi puhtad jooned, integreeritud kodumasinad (näiteks külmkapp eraldi kapis) ja JÄRSTA esipaneelide ja vaiba sinine toon. Ja ära unusta NORRÅKER söögilauda ja kasepuidust pinke. Iga laud on unikaalne ja erineva süümustri ning naturaalsete värvivariatsioonidega, mis on osa puidu võlust.

Õdus ja soodne terve pere köök suures linnas
Õdus ja soodne terve pere köök suures linnas

Too linna killuke maakodust. See perekond muutis enda väikse köögi koduseks ruumiks, kust leiab väiksed potitaimed, pisikese nurga einestamiseks ja valgete paneelidega HITTARP kapiuksed, mis on heledad ning vertikaalsete süvistatud joontega, tuues meelde traditsioonilise käsitöö. Koos GAMLARED söögilauaga loovad nad isikupärase ja maalähedase köögi.

Köök paarikesele, kes sorteerib jäätmeid
Köök paarikesele, kes sorteerib jäätmeid

ALGOT riiulite kasutamine on hea lahendus moodsasse kööki. ALGOT sarja osi saab kombineerida mitmel eri viisil, et saaksid just enda kööki sobiva lahenduse. Siin on sul ruumi kõige jaoks, alates nõudest kuni mikrolaineahjuni ning madalamad riiulid sobivad hästi lisa tööpinnaks. Samuti on nende all piisavalt ruumi SORTERA jäätmesorteetimiskastide jaoks. Kasti sisu on lihtsasti ligipääsetav tänu erilisele kaanele.

Ökoloogiline köök paarikesele
Ökoloogiline köök paarikesele

Jätkusuutlik elu algab köögist. Ja kodus, kus ressursside säästmine on kõige olulisem, on isegi köögikappide esipaneelid valmistatud ümbertöödeldud materjalidest. Selles jätkusuutlikus köögis on esikohal KUNGSBACKA köögi esipaneelid ja kapiuksed. Need on valmistatud ümbertöödeldud puidust ja kaetud plastikkattega, mis on valmistatud ümbertöödeldud PET pudelitest. Kuna puuduvad seinakapid, siis nende rolli täidavad OMAR riiulid ja UDDEN ratastel riiulid.

Kompaktne elamine ja klassikaline disain
Kompaktne elamine ja klassikaline disain

See traditsioonilises stiilis köök vanema naise korteris on täis nutikaid lahendusi. Hallid klassikalises stiilis BODBYN köögi esipaneelid muudavad köögi õdusamaks. U-kujuline köök töötab ideaalselt isegi ilma seinakappideta. Nende asemel on kasutatud BOTKYRKA seinariiuleid, tänu millele on igapäevases kasutuses olevatele asjadele lihtne ligi pääseda. INGATORP pikendatav laud on külaliste saabudes väga praktiline ning sobib 2-4 inimesele.

Kvaliteet ja stiil: edukuse retsept
Kvaliteet ja stiil: edukuse retsept

See moodsas stiilis vanalinna korteri köök kuulub lastega perele. Nende RIGHULT köögi esipaneelide puhtad  ja sirged jooned ning läikivad pinnad on vastupidavad ja neid on lihtne puhtana hoida. Riiulitega KUNGSFORS riputussiin on piisavalt tugev, et mahutada kõik nõud, rasked potid ja pannid ning küpsetustarvikud. Köögisaar annab veelgi enam ruumi asjade hoidmiseks ja toiduvalmistamiseks. SKOGSÅ tammepuidust pealmise kihiga tööpind muudab köögi veelgi kaunimaks. Iga tööpind on unikaalne - variatsioonid süümustris ja värvis on osa puidu võlust.

Loominguline ja kulinaarne tuba
Loominguline ja kulinaarne tuba

Kui soovid, et sinu moodne köök sobiks ülejäänud elamisega, kasuta VEDDINGE neutraalseid köögi esipaneele ja kapiuksi - neist saab ideaalne baas sinu teistele asjadele ja mööblile. Sellest köögist leiab vaid ühe seinakapi, millesse on peidetud õhupuhasti. Teised köögikapid ja kummutid asuvad põrandal ning võtavad enda alla terve toapikkuse. Ning kõige sagedamini kasutatavad köögiriistad saab riputada RIMFORSA konksudega siinile.

Elamine üksinda: suur ja mugav köök
Elamine üksinda: suur ja mugav köök

Neile, kes eelistavad naturaalset ja käsitsivalmistatud välimust, soovitame traditsioonilises stiilis TORHAMN köögi esipaneele ja kapiuksi. Iga kattepaneel on unikaalne, kuna selle süümustris ja värvis esinevad variatsioonid. See mõjub tõeliselt kvaliteetselt ja meisterlikult. MELLTORP valge lauaraam aitab leida sinu ruumiga sobiva viimistluse - täienda seda valget marmorist või saarepuidust lauaplaadiga.