Lühidalt öeldes tähendab IKEA ühte brändi, paljusid ettevõtteid ja tohutut hulka inimesi. Me oleme üleilmne väärtuspõhine ettevõte, mida käivitavaks jõuks on armastus koduse elu vastu. Iga meie toode teenib eesmärki teha kodune elu paremaks.

Üheskoos üle ilma

IKEA gruppi kuulub 460 poodi, mis asuvad 62* riigis. Kõik IKEA poed (välja arvatud Hollandi Delfti oma) töötavad frantsiisilepinguga. IKEA kontseptsiooni omanik ja üleilmne IKEA frantsiisiandja on Inter IKEA Systems B.V.

*2023. aasta 15. veebruari seisuga

Lühidalt IKEA minevikust

IKEA lugu sai alguse 1940ndatel aastatel Rootsis Älmhulti linnakeses, kus elas ettevõtlik poiss, kes soovis teha inimeste elu paremaks. Praeguseks on IKEA üleilmne kodusisustustoodete jaemüügiettevõte, mis on leidnud tee miljonitesse kodudesse ning pakub taskukohaseid tooteid ja head disaini kogu maailma inimestele. Siin jutustame sellest kõigest täpsemalt.
 

„Suurem osa asju seisab veel ees. Imelise tuleviku poole!“

IKEA asutaja
Ingvar Kamprad

Parema elu heaks

Millises maailma nurgas me ka ei tegutseks – meid ühendab armastus kodusisustuse vastu ja visioon luua parem igapäevaelu paljudele inimestele. Need põhimõtted koos meie sirgjoonelise äriidee, jagatud väärtuste ja ühtekuuluvuse vaimule rajatud kultuuriga näitavad meile alati, millises suunas edasi liikuda.
 

Koduse elu uuring

Et saaksime luua paremaid kodusid, peame teadma, milliste väljakutsetega igapäevaelus silmitsi seistakse. Selleks küsitleme igal aastal kümneid tuhandeid inimesi, kes jagavad meiega mõtteid ja tundeid oma kodu kohta. Küsitluse tulemusena valminud uuring „Kodune elu“ aitab meil mõista, mida inimesed kodult ootavad.
 
 

Demokraatlik disain

Demokraatlik disain koondab endas IKEA kodusisustustoodete kujundamise, arendamise ja hindamise põhimõtteid, mis tagavad, et meie tooted on niihästi funktsionaalsed, ilusa vormiga ja püsivalt kvaliteetsed kui ka kestlikud ja taskukohased.
 

Teeme kodu ohutumaks

Me usume, et kodu peaks olema läbinisti turvaline paik. Kuid kahjuks pole see alati nii. Igal aastal saab liiga palju inimesi omaenda kodus viga. Tahame anda kõik endast oleneva, et seda muuta ja teha kodu kõigi jaoks ohutumaks.
 

Tooteohutus

Terve IKEA pere alates disaineritest ja tarnijatest ning lõpetades poe töötajatega pingutavad selle nimel, et teha meie külastajate kodune elu ohutumaks. Me testime ja hindame kõiki oma tooteid äärmiselt hoolikalt. Enne selle turule toomist kontrollime iga toote vastavust kohalikele seadustele ja standarditele – ning meie enda nõuetele, mis on tihti veelgi rangemad kui need, mida ametivõimud ette näevad.
 

Koos saame kõik asjad tehtud

Kas oled kunagi mõelnud, et IKEA võiks olla sinu unistuste töökoht? Uudista tööpakkumisi, avasta võimalusi ja liitu meiega. Teeme üheskoos koduse elu paremaks!
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.