Hoolime koos sinu ärist

Interjööri loodud õhkkond mõjutab nii klientide kui töötajate heaolu. Ja mida paremini nad ennast tunnevad, seda paremini sinu äril ka läheb.

IKEA pakub sulle suurepäraseid disainilahendusi, stiilide mitmekesisust, head hinda ja kvaliteeti, mida saab tõeliselt usaldada. Meie sisekujundajad on alati valmis sisekujundusprojekte alustama ja ellu viima ning jagavad meeleldi nõuandeid ja ideid, kuidas luua funktsionaalne ärikeskkond või valida mööblit.

Kõik vajalik on leitud?

Kui sa juba tead, millist mööblit ja lahendust sa soovid, siis tee oma tellimus siin ja me võtame sinuga ise ühendust.
 


Vajad abi?

Kui sul on küsimusi, soovid tellida teenuseid või vajad konsultatsiooni, siis täida päring ning me vastame sulle ühe tööpäeva jooksul.
 
 

Maksad veebis?

Juhul, kui sa maksad ettevõtte pangakaardiga, võid kohe ostukorvi suunduda. Makseprotsessi käigus küsitakse sult „Kas olete juriidiline isik?“.

Rohkem teenuste kohta

Äriklienditeeninduse tingimused

Midagi igale ettevõttele

Pakume sisustuslahendusi erinevatele ettevõtetele, kontoritest ja ettevõtte pindadest kuni elamute, kaupluste, hotellide ja restoranideni välja.

Kinnisvara ja majutus

  • Eluhooned
  • Üürikorterid
  • Hotellid

Kontoripinnad

  • Korporatsioonid
  • Organisatsioonid
  • Institutsioonid

Jaemüük, toitlustus ja teenused

  • Väikesed poed
  • Kohvikud ja restoranid
  • Professionaalsed teenused

Räägime äriasjadest

Kui sa vajad abi, et su ettevõttel läheks hästi, siis lihtsalt küsi! Me oleme valmis sind alati aitama.

E-posti aadress: B2B@IKEA.ee ja telefon +37258016657

Tööajad: E–R 8.30–17.00

Teenused

Võid seda ise teha, aga sa ei pea. Me tahame, et sul oleks võimalikult lihtne pühendada kogu oma väärtuslik aeg enda ettevõttele.
Sisekujundusteenus

Pakume sulle parimaid sisustuslahendusi, et sinu ettevõte saaks särada.

Mõõtmine

Mõõdame su äripinnad ära kiiresti ja kvaliteetselt.

Kohalevedu

Teeme sinu elu lihtsamaks ja toome tellitud tooted ise sinu äriruumidesse.

Kokkupanek

Paneme mööbli sinu eest kokku.

 
Paigaldamine

Paneme kokku sinu mööbli ja paigaldame vajalikud kodumasinad.

Andmise ja saamise rõõm

Sinu tublid töötajad väärivad samuti kiitust. Ja mis oleks parem, kui kinkida neile midagi paindlikku, millega nad saavad oma kingituse ise valida? IKEA kinkekaart on küll väike, aga saab kolleegide tänamisega suurepäraselt hakkama. Ja seda ei pea isegi kinkepaberisse panema.
 

Kogu ettevõtte sisustamiseks inspiratsiooni

Nutikad lahendused ja inspireeriv keskkond motiveerib nii sind kui sinu kolleege. Ja mida rohkem motivatsiooni, seda paremad on ka äritulemused! Kas otsid ideid, kuidas oma pindasid kaunistada ja sisustada? Siit galeriist saad selleks kuhjaga inspiratsiooni koguda.
 

IKEA ärikliendile IDEED ja inspiratsioon

Mitmekülgne elutuba moodulmööbliga
Mitmekülgne elutuba moodulmööbliga

Ööst saab päev, tööst saab mäng, inimesed tulevad ja lähevad. Elu muutub pidevalt, nii et miks peaks sinu elutuba samaks jääma? Selle suure pere eluruum näitab sulle, kuidas muudatused lihtsasti teoks teha – vaja läheb vaid mitmekülgset mööblit, mida saab kerge vaevaga vastavalt tegevustele ümber tõsta. Ja kõigi nende taimede ja isiklike esemetega, mis tuba rikastavad, on raske uskuda, et see inspiratsioonist pungil ruum loodi tegelikult väga väikese eelarvega.

Kontori ümberkujundamine: tasakaal töö ja puhkeaja vahel
Kontori ümberkujundamine: tasakaal töö ja puhkeaja vahel

Seekord sai IKEA sisekujundaja pisut ebatavalise ülesande – nimelt vajas värskenduskuuri ühe kriisi- ja nõustamiskeskuse kaks-ühes kontor ja puhkeruum. Keskus kolis vaid mõni aeg tagasi uutesse ruumidesse. Kuna tol hetkel polnud võimalik uut mööblit soetada, võeti kogu vana mööbel kolides kaasa.

Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid
Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid

Muuda iga sinu korteris veedetud puhkus unustamatuks! Ehita avatud terrassile õdus oaas, kasutades selleks meie õuemööblit, näiteks HAVSTEN mooduldiivaneid. Diivanid on saanud 2017. aastal Red Dot disainiauhinna tootedisaini eest, kuna need on funktsionaalsed ja neid on võimalik kasutada erinevates keskkondades. Pulbervärvitud teras ja kohevad mugavad padjad peavad vastu nii kiiskavale päikesele kui ka kergele vihmale. HAVSTEN on vastupidav ja neutraalne baas, millele lisada kõik see, mis sinu terrassi isikupäraseks teeb.
X