Interjööri loodud õhkkond mõjutab nii klientide kui töötajate heaolu. Ja mida paremini nad ennast tunnevad, seda paremini sinu äril ka läheb.

IKEA pakub sulle suurepäraseid disainilahendusi, stiilide mitmekesisust, head hinda ja kvaliteeti, mida saab tõeliselt usaldada. Nii et kui sa vajad kontorisse, hotelli, restorani või mis tahes ettevõtte ruumidesse funktsionaalset ja isikupärast mööblit, siis tee oma tellimus meie veebilehel ja me võtame sinuga ühendust.

Seoses suurenenud töömahuga vastab IKEA ärikliendiosakond päringutele praegu 5 tööpäeva jooksul. Kiirema teeninduse tagamiseks palume äritellimuse vormistada Tallinna väljastuspunktis kohapeal.Sisekujundusteenus
Nüüd saavad ka erakliendid kasu IKEA sisekujundusteenusest. Kas soovid ehitada unistuste kodu või värskendada praegust? Meie spetsialistid jagavad meeleldi ideid ja nõuandeid, teevad plaani ja ideekavandi mis tahes toa jaoks ning pakuvad välja personaalsed lahendused, mille abil valida mööbel ja lisateenused.

Kirjuta meile aadressil sisekujundus@ikea.ee. Lepi kokku aeg ja kohtu IKEA sisekujundajaga.

Palun arvestada sellega, et seoses praeguse ülemaailmse olukorraga ei ole mõned tooted saadaval.

Tööajad: E-R 8:00-17:00
E-posti aadress: b2b@IKEA.ee

Äriklienditeeninduse tingimused

IKEA ärikliendile IDEED ja inspiratsioon

Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid
Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid

Muuda iga sinu korteris veedetud puhkus unustamatuks! Ehita avatud terrassile õdus oaas, kasutades selleks meie õuemööblit, näiteks HAVSTEN mooduldiivaneid. Diivanid on saanud 2017. aastal Red Dot disainiauhinna tootedisaini eest, kuna need on funktsionaalsed ja neid on võimalik kasutada erinevates keskkondades. Pulbervärvitud teras ja kohevad mugavad padjad peavad vastu nii kiiskavale päikesele kui ka kergele vihmale. HAVSTEN on vastupidav ja neutraalne baas, millele lisada kõik see, mis sinu terrassi isikupäraseks teeb.

Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?
Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?

Alati pole võimalik õueala üles seada, kuid siis võib sama efekti saavutada ka siseruumides. Selleks, et siin oleks velgi mõnusam aega veeta, kaunista ala ROTERA tulede, toataimede ja tekstiilidega ja lisa pisut aiamööblit, näiteks APPLARÖ diivanilaua ja SOLLERÖN mooduldiivani. Mööbel on valmistatud käsitsi punutud plastist, mis näeb välja nagu naturaaln erotangpalm. Pealegi peidab end istme all praktiline panipaik.

Õu, kuhu kogunevad kõik töökaaslased
Õu, kuhu kogunevad kõik töökaaslased

Tööpausid on veelgi mõnusamad, kui kontorirahval on õueala, kus pisut värsket õhku hingata. Selline ala on hea ka pidude korraldamiseks ja äripartneritega kohtumiseks. Mida selleks vaja läheb? Meie valemi moodustavad RUNNEN puidust põrandakate või kunstmuru, tugevad SJÄLLAND lauad ja käetugedega toolid, KLASEN söegrill ja KUGGÖ/LINDÖJA päikesevari, juhuks kui päike liiga kirkalt särab.
X