Oleme sinu jaoks olemas. Kas töötad kaubanduses, hotellinduses või kontoris, igal juhul leiad IKEA poest kogu mööbli, kaunistused ja aksessuaarid, mida vajad. Lisaks saad meilt palju praktilisi nõuandeid ja inspiratsiooni.
 
Vaata, kui lihtne on enda ruumi sisustada nii, et see oleks nii stiilne kui  ka praktiline:
* Külasta meie veebipoodi
* Vali sobivad tooted.
Ostu sooritamiseks saada päring b2b@IKEA.ee.
Tehnilistel põhjustel ei ole ajutiselt võimalik ärikliente veebipoes teenindada. Vabandame ebamugavuste pärast.


Sisekujundusteenus
Nüüd saavad ka erakliendid kasu IKEA sisekujundusteenusest. Kas soovid ehitada unistuste kodu või värskendada praegust? Meie spetsialistid jagavad meeleldi ideid ja nõuandeid, teevad plaani ja ideedkavandi mis tahes toa jaoks ning pakuvad välja personaalsed lahendused, mille abil valida mööbel ja lisateenused.

Kirjuta meile aadressil sisekujundus@ikea.ee. Lepi kokku aeg ja kohtu IKEA sisekujundajaga.Tööajad: E-R 8:00-17:00
E-mail: b2b@IKEA.ee

Äriklienditeeninduse tingimused

IKEA ärikliendile IDEED ja inspiratsioon

Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid
Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid

Muuda iga sinu korteris veedetud puhkus unustamatuks! Ehita avatud terrassile õdus oaas, kasutades selleks meie õuemööblit, näiteks HAVSTEN mooduldiivaneid. Diivanid on saanud 2017. aastal Red Dot disainiauhinna tootedisaini eest, kuna need on funktsionaalsed ja neid on võimalik kasutada erinevates keskkondades. Pulbervärvitud teras ja kohevad mugavad padjad peavad vastu nii kiiskavale päikesele kui ka kergele vihmale. HAVSTEN on vastupidav ja neutraalne baas, millele lisada kõik see, mis sinu terrassi isikupäraseks teeb.

Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?
Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?

Alati pole võimalik õueala üles seada, kuid siis võib sama efekti saavutada ka siseruumides. Selleks, et siin oleks velgi mõnusam aega veeta, kaunista ala ROTERA tulede, toataimede ja tekstiilidega ja lisa pisut aiamööblit, näiteks APPLARÖ diivanilaua ja SOLLERÖN mooduldiivani. Mööbel on valmistatud käsitsi punutud plastist, mis näeb välja nagu naturaaln erotangpalm. Pealegi peidab end istme all praktiline panipaik.

Õu, kuhu kogunevad kõik töökaaslased
Õu, kuhu kogunevad kõik töökaaslased

Tööpausid on veelgi mõnusamad, kui kontorirahval on õueala, kus pisut värsket õhku hingata. Selline ala on hea ka pidude korraldamiseks ja äripartneritega kohtumiseks. Mida selleks vaja läheb? Meie valemi moodustavad RUNNEN puidust põrandakate või kunstmuru, tugevad SJÄLLAND lauad ja käetugedega toolid, KLASEN söegrill ja KUGGÖ/LINDÖJA päikesevari, juhuks kui päike liiga kirkalt särab.