Hoolime koos sinu ärist

Interjööri loodud õhkkond mõjutab nii klientide kui töötajate heaolu. Ja mida paremini nad ennast tunnevad, seda paremini sinu äril ka läheb.

IKEA pakub sulle suurepäraseid disainilahendusi, stiilide mitmekesisust, head hinda ja kvaliteeti, mida saab tõeliselt usaldada. Meie sisekujundajad on alati valmis sisekujundusprojekte alustama ja ellu viima ning jagavad meeleldi nõuandeid ja ideid, kuidas luua funktsionaalne ärikeskkond või valida mööblit.

Kõik vajalik on leitud?

Kahjuks oleme antud hetkel väga ülekoormatud ning seetõttu ka vastused viibivad. Kiiremaks teenindamiseks ja kauba kättesaamiseks on võimalus ostelda meie e-poes või kaupluses kohapeal.
 


Vajad abi?

Kui sul on küsimusi, soovid tellida teenuseid või vajad konsultatsiooni, siis täida päring ning me vastame sulle ühe ööpäeva jooksul.
 
 

Maksad veebis?

Juhul, kui sa maksad ettevõtte pangakaardiga, võid kohe ostukorvi suunduda. Makseprotsessi käigus küsitakse sult „Kas olete juriidiline isik?“.

Rohkem teenuste kohta

Äriklienditeeninduse tingimused

Midagi igale ettevõttele

Pakume sisustuslahendusi erinevatele ettevõtetele, kontoritest ja ettevõtte pindadest kuni elamute, kaupluste, hotellide ja restoranideni välja.

Kinnisvara ja majutus

  • Eluhooned
  • Üürikorterid
  • Hotellid

Kontoripinnad

  • Korporatsioonid
  • Organisatsioonid
  • Institutsioonid

Jaemüük, toitlustus ja teenused

  • Väikesed poed
  • Kohvikud ja restoranid
  • Professionaalsed teenused

Räägime äriasjadest

Kui sa vajad abi, et su ettevõttel läheks hästi, siis lihtsalt küsi! Me oleme valmis sind alati aitama.

E-posti aadress: B2B@IKEA.ee

Tööajad: E–R 8.00–17.00

Teenused

Võid seda ise teha, aga sa ei pea. Me tahame, et sul oleks võimalikult lihtne pühendada kogu oma väärtuslik aeg enda ettevõttele.
Sisekujundusteenus

Pakume sulle parimaid sisustuslahendusi, et sinu ettevõte saaks särada.

Mõõtmine

Mõõdame su äripinnad ära kiiresti ja kvaliteetselt.

Kohalevedu

Teeme sinu elu lihtsamaks ja toome tellitud tooted ise sinu äriruumidesse.

Kokkupanek

Paneme mööbli sinu eest kokku.

 
Paigaldamine

Paneme kokku sinu mööbli ja paigaldame vajalikud kodumasinad.

Andmise ja saamise rõõm

Sinu tublid töötajad väärivad samuti kiitust. Ja mis oleks parem, kui kinkida neile midagi paindlikku, millega nad saavad oma kingituse ise valida? IKEA kinkekaart on küll väike, aga saab kolleegide tänamisega suurepäraselt hakkama. Ja seda ei pea isegi kinkepaberisse panema.
 

Kogu ettevõtte sisustamiseks inspiratsiooni

Nutikad lahendused ja inspireeriv keskkond motiveerib nii sind kui sinu kolleege. Ja mida rohkem motivatsiooni, seda paremad on ka äritulemused! Kas otsid ideid, kuidas oma pindasid kaunistada ja sisustada? Siit galeriist saad selleks kuhjaga inspiratsiooni koguda.
 

IKEA ärikliendile IDEED ja inspiratsioon

Kontori ümberkujundamine: tasakaal töö ja puhkeaja vahel
Kontori ümberkujundamine: tasakaal töö ja puhkeaja vahel

Seekord sai IKEA sisekujundaja pisut ebatavalise ülesande – nimelt vajas värskenduskuuri ühe kriisi- ja nõustamiskeskuse kaks-ühes kontor ja puhkeruum. Keskus kolis vaid mõni aeg tagasi uutesse ruumidesse. Kuna tol hetkel polnud võimalik uut mööblit soetada, võeti kogu vana mööbel kolides kaasa.

Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid
Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid

Muuda iga sinu korteris veedetud puhkus unustamatuks! Ehita avatud terrassile õdus oaas, kasutades selleks meie õuemööblit, näiteks HAVSTEN mooduldiivaneid. Diivanid on saanud 2017. aastal Red Dot disainiauhinna tootedisaini eest, kuna need on funktsionaalsed ja neid on võimalik kasutada erinevates keskkondades. Pulbervärvitud teras ja kohevad mugavad padjad peavad vastu nii kiiskavale päikesele kui ka kergele vihmale. HAVSTEN on vastupidav ja neutraalne baas, millele lisada kõik see, mis sinu terrassi isikupäraseks teeb.

Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?
Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?

Alati pole võimalik õueala üles seada, kuid siis võib sama efekti saavutada ka siseruumides. Selleks, et siin oleks velgi mõnusam aega veeta, kaunista ala ROTERA tulede, toataimede ja tekstiilidega ja lisa pisut aiamööblit, näiteks APPLARÖ diivanilaua ja SOLLERÖN mooduldiivani. Mööbel on valmistatud käsitsi punutud plastist, mis näeb välja nagu naturaaln erotangpalm. Pealegi peidab end istme all praktiline panipaik.
X