Alustame päevade loendamist 25. augustini, mil avame Tallinna lähistel Kurna külas esimese IKEA poe Eestis.
IKEA pood või suur sinine kast, nagu me seda omakeskis nimetame, on meie jaoks ilmselt kõige olulisem punkt, kus külastajatega kohtuda. Sealt leiad nii hooajalist inspiratsiooni, nutikaid kodusisustuslahendusi kui ka professionaalseid näpunäiteid. Samuti saa poes kõiki tooteid enne ostu sooritamist oma silmaga näha, katsuda ja proovida. Ja mis kõige parem – kohe koju viia!

Mida IKEA Tallinna poest oodata?

Ligikaudu 30 000 m2 suur IKEA pood tuleb kahekorruseline. Ülemisel korrusel on näidistesaal, kus on sisustuslahendused ning näidiskodud ja -toad, mille loomisel võtsime arvesse nii enda laialdasi teadmisi koduse elu kohta kui ka Eesti elanike vajadusi. 
Esimese korruse müügisaalis saavad külastajad tutvuda meie tootevalikuga ja oma lemmikasjad välja valida. Poes on kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet, planeerimis- ja sisekujundusteenused ning ka Smålandi  mängutuba, kus lapsed saavad täiskasvanute järelevalve all vahvalt aega veeta.
IKEA Tallinna poest leiab ka terves Baltikumis unikaalseid lahendusi. Näiteks rohemaja, kus müüakse taimi, aiamööblit ja hooajalisi sisustuskaupu, ning iseteeninduskassad. 
Lisaks on IKEA poes Rootsi restoran, kus saab süüa nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki. Kas meie maailmakuulsad rootsipärased lihapallid ja suussulavalt kohevad kaneelirullid ei kõla mitte hästi?

Ainult natuke veel!

IKEA pood saab olema avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00–20.00.

Kuniks me poodi sinu jaoks veel valmis seame, saad meid külastada meie Tallinna tellimis- ja väljastuspunktis Peterburi teel, mis jääb avatuks ka pärast Tallinna poe avamist. Ootame sind ka meie Tartu planeerimisstuudios. Samuti saad kõik oma ostud sooritada meie veebipoes www.IKEA.ee, kus võid ühtlasi valmis teha soovinimekirja suure poe avamiseks.

Liitu meie sinikollasekirju perega

Meie arust on hea töökoht selline, kus saad tunda end mugavalt, koduselt ja oodatuna. Kui oled sama meelt, siis me otsime oma sinikollasekirju perre lisa. Tutvu vabade ametikohtadega, tule meile tööle ja tunne end nagu kodus: IKEA.ee/sobime.X