Kasuta kappide ja riiulite planeerijat selleks, et luua paindlik lahendus enda lapse tuppa.

Lastetuba IDEED ja inspiratsioon

Hele ja inspireeriv lastetuba
Hele ja inspireeriv lastetuba

Ehitame lapsele omaenda loomingulise kuningriigi! Kuigi selle 8-aastase poisi moodsa toa põhivärv on valge, on see siiski täis inspiratsiooni. SLÄKT voodiraamiga tuleb kaasa hoiukast ja lisavoodi (mis siis, kui sõber tahab ööseks külla jääda?). Siit leiab ka STUVA riidekapi ja mitmed julged ja mängulised detailid: erkkollane TROGEN astepink, mille abil saab asjad kõrgemalt kätte, värvikirevad voodilinad, vaibad, lastelambid ja õpetlikud mänguasjad.

Pööning või lastetuba? Mõlemad.
Pööning või lastetuba? Mõlemad.

Üks tuba kahele lapsele, lihtsalt ja stiilselt. See pööning on mõeldud vendadele, üks 5- ja teine 1-aastane. Siit leiab traditsioonilise Skandinaavia stiilis mööbli: beebi poolelt SOLGUL võrevoodi ja mähkimislaua ja 5-aastase poolelt MINNEN pikendatav voodi koos SUNDVIK laua ja tooliga.

Stiilne ja soodne tuba teismelisele
Stiilne ja soodne tuba teismelisele

Isegi väike tuba võib olla ideaalne koht 12-aastase poisi eneseväljenduseks. See siin on täis tumedaid toone ja julgeid aktsente. Mustrilised voodilinad, vaibad ja postrid loovad erilise stiili ja neid saab kombineerida noorusliku ja moodsa mööbliga, nagu TUFFING loft-tüüpi voodi ja SVÄRTA lauaplaat, mis on ideaalsed puhkamiseks ja kodutööde tegemiseks. KNOPPARP diivan aga on hea koht, kus lugeda või kitarrimängu harjutada.