Lastetuba IDEED ja inspiratsioon

Võrevoodi vanemate magamistoas
Võrevoodi vanemate magamistoas

Kui pead mahutama nii lapsesõime kui magamistoa ühte tuppa, saab võtmesõnaks minimalistlik beebimööbel. Selle toas on näha GONATT võrevoodit, mis sobib hästi vanemate voodi ja seinte värviga. Rahulik interjöör toob magusaid unenägusid nii vanematele kui väiksele beebile, samas kui LEKA mängumatt stimuleerib lapse arengut.

Lastetuba, mis aitab kujutlusvõimele kaasa
Lastetuba, mis aitab kujutlusvõimele kaasa

Mis aitab arendada lapse loomingulisust? Meie usume, et seda teeb lõbus, erksates toonides ja moodne lastetoa interjöör. Just nagu see siin! Sellise interjööri loomiseks ei lähe vaja palju. Piisab sellest, kui joonistad valgetele seintele midagi põnevat ja lisad värvikirevaid aktsente, näiteks mustrilised tekikotid ja padjapüürid, vaibad, mänguasjad ja lastemööbel. Kombineeri heledad mööbliesemed, nagu FRITIDS/STUVA riidekapp ja mänguasjakastiga laud, värvilise korviga, mis mahutab kõik vajaliku.

Üks tuba poisi ja tüdruku jaoks
Üks tuba poisi ja tüdruku jaoks

Lastetuba võib olla sama julge, nagu sinu lapsedki. See tuba on sisustatud 11-aastase tüdruku ja temaga ühes toas elava 8-aastase poisi tarbeks. Siia mahuvad ära mõlema asjad ja hobid, kuna TUFFING narivoodi jätab suurema osa põrandast vabaks, et sinna saaks panna STUVA kapisüsteemi. Kummutit ja riidekappi jagavad õde-vend ühiselt ning lisaks on mõlemal täitsa enda NÄPEN riidestange, kus hoida kalipsot või täiuslikult triigitud koolivormi.

Moodne lastesõim
Moodne lastesõim

Kuidas sisustada tuba beebi tulekuks? Kuna täidad selle kindlasti paljude värvikate asjadega, jäta seinad valgeks. Vali tuppa samades toonides moodne beebimööbel, nagu näiteks GULLIVER mähkimislaud ja võrevoodi või BUSUNGE kummut. Lisa vaid mõned lasteraamatud, mänguasjad ja värvikas LEKA mängumatt.

Pastelne tuba väikestele tüdrukutele
Pastelne tuba väikestele tüdrukutele

See väike lastetuba kuulub kahele õele, üks neist 7- ja teine 9-aastane. Selles pastelses maailmas on piisavalt ruumi lastemööblile: MYDAL narivoodile, reguleeritavale FLISAT kirjutuslauale ja kõrgele STUVA kummutile ning samuti joonistustarvetele ja muule. Lõbusad padjapüürid, padjad ja joonistustega pildiraamid muudavad toa õdusamaks ja isikupärasemaks.

Kuidas seada kodu lapse tulekuks valmis?
Kuidas seada kodu lapse tulekuks valmis?

Selle eeslinna kodu ruumikas traditsiooniline magamistuba on ideaalne soodsa lastesõime üles seadmiseks. Tarvis läheb naturaalsest puidust valmistatud beebimööblit. SNIGLAR mähkimislaud ja võrevoodi sobivad selleks hästi. Võrevoodi põhja saab panna kahele eri kõrgusele ning sellest saab õhk hästi läbi käia, et lapsel oleks mõnus magada.

Skandinaavia stiilis lastetuba
Skandinaavia stiilis lastetuba

Skandinaavia stiilis interjöör ja traditsioonilises stiilis  beebimööbel on nii mitmekülgsed, et sobivad nii poisile kui tüdrukule. See heledates toonides lastesõim sisaldab SUNDVIK mööblit. Riidekapp ja võrevoodi kasvavad koos sinu lapsega ja mähkimislauaga tuleb kaasa praktiline panipaik, mis on alati käeulatuses. Kui laps aga mähkmetest välja kasvab, saad selle hõlpsasti muuta kummutiks.

Lastetuba, mis kasvab koos lapsega
Lastetuba, mis kasvab koos lapsega

See 3-aastase tüdrukutirtsu tuba on sisustatud BUSUNGE lastemööbliga ning kasvab koos temaga. Riidekapi toru ja riiulite kõrgust saab reguleerida ja voodit pikendada, kui laps kasvab. Lisaks on riidekapp piisavalt suur, et mahutada täiskasvanute suuruses riidepuud (ja lapse, kes sinna peitusemängu ajal peitu poeb).

Üks tuba nii mängimiseks kui kodusteks töödeks
Üks tuba nii mängimiseks kui kodusteks töödeks

Pea FRITIDS/STUVA nimi meeles. Selle taga peidab end kombinatsioon, kuhu kuulub loft-tüüpi voodi, kummutiga kirjutuslaud ja mõned riiulid. See moodne mööblikomplekt on nutikas lahendus eelkooliealisele poisile. Toas on ka FLISAT lastepink ja palju teisi lapselikke asju, nagu näiteks GUNGGUNG kiik, SKÅDIS perfotahvel, LÖVA voodibaldahiin, PLUSFIG kokkupandav võimlemismatt ja mänguline vaip.

Stiilne ja soodne tuba teismelisele
Stiilne ja soodne tuba teismelisele

Isegi väike tuba võib olla ideaalne koht 12-aastase poisi eneseväljenduseks. See siin on täis tumedaid toone ja julgeid aktsente. Mustrilised voodilinad, vaibad ja postrid loovad erilise stiili ja neid saab kombineerida noorusliku ja moodsa mööbliga, nagu TUFFING loft-tüüpi voodi ja SVÄRTA lauaplaat, mis on ideaalsed puhkamiseks ja kodutööde tegemiseks. KNOPPARP diivan aga on hea koht, kus lugeda või kitarrimängu harjutada.

Pööning või lastetuba? Mõlemad.
Pööning või lastetuba? Mõlemad.

Üks tuba kahele lapsele, lihtsalt ja stiilselt. See pööning on mõeldud vendadele, üks 5- ja teine 1-aastane. Siit leiab traditsioonilise Skandinaavia stiilis mööbli: beebi poolelt SOLGUL võrevoodi ja mähkimislaua ja 5-aastase poolelt MINNEN pikendatav voodi koos SUNDVIK laua ja tooliga.

Hele ja inspireeriv lastetuba
Hele ja inspireeriv lastetuba

Ehitame lapsele omaenda loomingulise kuningriigi! Kuigi selle 8-aastase poisi moodsa toa põhivärv on valge, on see siiski täis inspiratsiooni. SLÄKT voodiraamiga tuleb kaasa hoiukast ja lisavoodi (mis siis, kui sõber tahab ööseks külla jääda?). Siit leiab ka STUVA riidekapi ja mitmed julged ja mängulised detailid: erkkollane TROGEN astepink, mille abil saab asjad kõrgemalt kätte, värvikirevad voodilinad, vaibad, lastelambid ja õpetlikud mänguasjad.