Vannituba IDEED ja inspiratsioon

Üksi elamine: korras vannituba
Üksi elamine: korras vannituba

See hele ja funktsionaalne traditsioonilises stiilis vannituba kuulub noorele mehele. Selles on olemas kõik põhifunktsioonid: alates vannikardinatest, mis ripuvad nurgas (need täidavad dušikabiini rolli) kuni HEMNES vannitoamööblini, mis aitab säästa ruumi ja teeb kõik asjad lihtsasti leitavaks.

Traditsioonilises stiilis vannituba paarikesele
Traditsioonilises stiilis vannituba paarikesele

GODMORGON muudab nii suure kui väikse vannitoa mõnusaks puhkepaigaks, kus saad enda päeva alustada ja lõpetada.  Alates kõrgetest kappidest kuni sahtlitega valamukapini - kogu mööbel on disainitud nii, et see traditsioonilises stiilis vannituba püsiks korras. Ja RÅGRUND tool rätikute hoidmiseks on eriti käepärane, kui tahad kuskil hoida enda rätikut või hommikumantlit.

Vannituba paarile: lahendused väikeses ruumis
Vannituba paarile: lahendused väikeses ruumis

Kui tahad, et sul oleks rohkem ruumi väikeses vannitoas asjade hoidmiseks, vali soodne DYNAN vannitoamööbel. Avatud riiulid mahuvad ideaalselt WC-poti kohale ja muudavad kasutuseta seisva seinapinna praktiliseks hoiuruumiks tualettpaberile, pudelitele ja puhastusvahenditele. Riiulid on laiad ja kitsad - need kaks omadust annavad sulle palju ruumi enda asjade hoidmiseks ning jätavad sulle ühtlasi ruumi põrandal, et saaksid vabalt ringi liikuda.

Lihtsus on lahe: Skandinaavia stiilis vannituba vanemale paarile
Lihtsus on lahe: Skandinaavia stiilis vannituba vanemale paarile

How to furnish a bathroom without spending a lot? The traditional style SILVERÅN bathroom furniture might come in handy. Choose from a wide range of shallow high cabinets for cosmetics, wash-basin cabinets, mirror doors and storage benches with plenty of room inside to store and organise your towels (or to sit down and rest for a while). As for style? Subtle stripes from cabinet doors – and not so subtle ones from shower curtains bring this bathroom to life.

Vannituba lastele ja külalistele
Vannituba lastele ja külalistele

Isegi kui vannituba on väike, võib see olla mugav ja stiilne. Teise vannitoa võib sisustada moodsas stiilis soodsa mööbliga, näiteks DYNAN avatud riiulite või LILLÅNGEN kappide, valamute või peeglitega. Laste astepink võib samuti kasulikuks osutuda. Selleks, et vannituba oleks rõõmsam, lisa värvilised seinaplaadid ja saunalinad.

Moodne vannitoasisustus
Moodne vannitoasisustus

Selle väikse vannitoa seinad on kaetud musta ja valgega ning aktsendiks on lisatud pastelseid toone. Vannitoamööbel ja aksessuaarid valiti nii, et vannitoas oleks iga päev piisavalt ruumi kahele inimesele: leiad sealt kahekordse valamu kahe GODMORGON kapiga, samuti kaks peeglit ja isegi kaks vannitoamatti. Leiad ka mõned konksud, puidust riiuli ja VILTO rätikustange, kuhu paarike saab panna kõik enda rätikud.

Elu koos lastega: vannituba ärklikorrusel
Elu koos lastega: vannituba ärklikorrusel

Moodsas stiilis vannituba mahub kõikjale, isegi kaldlae alla. Selleks oleme valinud suure, ruumi suurendava efektiga peegli ja mööbli, mis ruumi säästab, nagu seda on GODMORGON kapid, seinariiulid ja GRUNDTAL ratastel riiul. Konksude külge saab riputada rätikud ja hommikumantlid ning FÖRSIKTIG lastepingi, mis aitab neilgi valamukausini ulatuda.

Soodne vannituba perele
Soodne vannituba perele

Ruum on jagatud kahte piirkonda: vannitoa ala, mis on sisustatud valge LILLÅNGEN vannitoamööbliga ja väike, ent funktsionaalne pesuruum peaaegu nähtamatu ukse taga. Pesuruumis on olemas kõik vajalik: pesumasin, paindlik pesukorv, riiulid ja hoiukastid kõikidele tarvikutele ning lisaks perfotahvel teiste väikeste aksessuaaride tarbeks.

Vannituba lastega perele
Vannituba lastega perele

Värske ja funktsionaalne vannituba on sisustatud GODMORGON vannitoamööbliga. Siit leiab näiteks kõrge kapi, mis on seinaga sama värvi. See sobib ideaalselt kõikide rätikute ja pesukorvi hoidmiseks. Teise kapi leiab valamu alt ning sellel on sujuvalt liikuvad sahtlid, mis sulguvad vaikselt. STORJORM peegel koos integreeritud valgustusega tagab hajutatud valguse ja mängulised vannikardinad muudavad vanniskäigu kõige pisimate jaoks lõbusaks.

Vannituba üürikorteris: väike ruum, suur karakter
Vannituba üürikorteris: väike ruum, suur karakter

Väikses ruumis elamine ei tähenda, et vannituba poleks mugav, stiilne ja funktsionaalne. Kui sa elad üksinda, saad kõik mugavaks eluks vajaliku mahutada ka väiksesse ruumi: vannitoamööbli kõige tarvilikema asjade jaoks (näiteks LILLÅNGEN peegli või valamukapid), duširuumi, mida eraldavad muust ruumist dušikardinad ja lisaks mõned julged aktsendid, näiteks värvikad rätikud või mustrilised põranda- või seinaplaadid, et elu oleks natuke põnevam.

Kaks ühes: vannituba ja pesuruum
Kaks ühes: vannituba ja pesuruum

Ka pesuruum võib olla osa sinu moodsast vannitoast. LILLÅNGEN kõrgetesse kappidesse mahuvad kõik siin elava paarikese rätikud, pesuained ja kosmeetika ning kuivatusrest pesumasina kohal oleval seinal muudab riiete kuivatamise eriti lihtsaks.

Hästi korrastatud vannituba perele
Hästi korrastatud vannituba perele

Vannitoa sisustamiseks laste ja täiskasvanute tarbeks, vali moodsas stiilis LILLÅNGEN kapid: valamukapp, peeglikapp ja kõrge kapp reguleeritavate jalgadega, et saaksid vajadusel korrigeerida ebatasasused põrandal. Võid lisada ka GRUNDTAL ratastel riiuli esemete jaoks, mida kasutad kõige sagedamini.