Kui sa oled meid kunagi külastanud, siis tead, et meie juures saad omale tavaliselt pliiatsi ja joonlaua – eks ikka selleks, et oma lemmiklahendusi võrrelda, neid mõõta ja kõik head ideed kohe kirja panna. Aga mis siis, kui me ütleks sulle, et meil on veel üks põnev abivahend ostude sooritamiseks? Ütle tere IKEA rakendusele!

 
 

Ole loov

IKEA rakendus või Kodulooja (nagu me seda hellitavalt kutsume) aitab sul olla nii kodus kui IKEA esinduses veelgi loovam. Selle abil on sul mugavam oste teha ja toodete kohta infot leida. Ja kes teab, äkki avastad kogu protsessi vältel ka endas mõne uue külje?

Otsing

Sa oled loodud avastajaks
Kasuta meie ülilihtsat otsingufunktsiooni, et leida kõik vajalik ühe hetkega. Uudista IKEA tootevalikut, vaata hindu, avasta uusi tooteid ning leia kõik, mida vajad, et oma kodu paremaks muuta.

Soovinimekiri

Sa oled loodud suureks unistajaks
Kas leidsid midagi, mis sulle meeldib, aga sa pole veel valmis seda ostma? Lisa oma lemmiktooted soovinimekirja, sest unistada võib alati! Ja me julgustame sind seda tegema. Rakenduses saad tooteid soovinimekirja lisada ükskõik millisel lehel, sealhulgas toote lehel ja inspiratsiooni jaotises, või skannides IKEA esinduses meelepärase eseme vöötkoodi.

Kojuveoteenus

Sa oled loodud asjade liigutajaks
Liiguta asju, ilma et peaksid diivanilt või laua tagant tõusma. Ainult paar klõpsu rakenduses ja kõik sinu tellitud tooted ootavadki sind varsti uksel. Sa saad salvestada omale mitu aadressi, valida kojuveo kuupäeva ja -aja ning teenuse hinna, olenevalt sellest, kas su tellimus kaalub kuni 30 kg või rohkem. Kuni 30 kg tellimuste puhul saad kasutada väikeste tellimuste kojuvedu.

Inspiratsioon

Sa oled loodud ruumide ja ideede kujundajaks
Inspireeri nii ennast kui teisi! Sa saad meie põnevat inspiratsiooni ja ideede jaotist kategooriate järgi uudistada, lisada inspireerivaid postitusi oma lemmikutesse ja jagada lemmikideid nii pere kui sõpradega.

Kas oled valmis?

Laadi rakendus alla, uudista meie tootevalikut ja saa osa loovast ostukogemusest!
 
 
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.