IKEA Family digikaart

IKEA Family digikaardi saad vaid sekunditega!

E-post

Taotledes IKEA Family digikaarti, nõustud privaatsuspoliitika ja tingimustega .

Tahame veenduda, et andsid meile õige e-posti aadressi

E-posti aadressi kinnitamiseks mine enda postkasti ja vajuta saadetud lingile.

Uus IKEA Family digikaart ootab sind

Vaata enda e-posti, et salvestada IKEA Family digikaart enda telefoni.

Sinu e-posti aadress on juba registreeritud.

Või sisesta siin teine e-posti aadress .


See on lihtsam, kui sa arvatagi oskad:

IKEA Family lojaalsusklubi eelised. Võta oma liikmelisusest maksimum!

Welcome to IKEA Family image 18

Tasuta kuum jook

Tahame, et meie klubiliikmed tunneksid end koduselt. Kui sa sööd või jood IKEA Rootsi restoranis esmaspäevast reedeni vähemalt 1 € eest ja näitad makstes oma IKEA Family digikaarti, saad nautida tasuta teed, kohvi või kakaod.
Welcome to IKEA Family image 19

Igakuised eripakkumised

Usume, et meie klubiliikmed väärivad enamat. Seetõttu saavad kõik IKEA Family digikaardi omanikud soetada teatud IKEA tooteid veelgi paremate hindadega. Kõlab põnevalt? Otsi poest või e-poest sinist hinnasilti või telli meie uudiskiri. IKEA Family pakkumised uuenevad iga kuu.
Welcome to IKEA Family image 20

Tasuta kaupade kindlustus

Teinekord ei lähe asjad nii nagu sa tahaks. Aga meiega oled kindlates kätes! Kui skannid või näitad ostmise ajal kassas IKEA Family digikaarti, või oled selle oma IKEA kontole lisanud, kindlustad tooted koduteel tekkinud juhuslike kahjude vastu. Kindlustus kehtib kõigile purunevatele toodetele. Õnnetuse korral saad need 90 päeva jooksul pärast ostu kas tagastada või ümber vahetada.
Welcome to IKEA Family image 21

Saa kõigest esimesena teada

Kui annad IKEA Family liikmeks registreerides nõusoleku otseturundussõnumite saamiseks, oled esimene, kellele saadame uudiskirjadega teavitusi uute toodete ja eripakkumiste kohta ning ideid kodu sisustamiseks. Uudiskirja saad tellida ka hiljem oma kontole sisse logides.
Welcome to IKEA Family image 22

Ole esimene väljamüügil

IKEA väljamüük toimub kaks korda aastas – suvel ja talvel. IKEA Family liikmena saad väljamüügipakkumisi uudistada teistest päev varem. Et kaupade arv on piiratud, saad osta erihindadega lemmikuid enne, kui need otsa saavad.
Welcome to IKEA Family image 23

Lõbu veel laiemalt

Kui sul on IKEA Family digikaart, saad oma lapse mänguaega Smålandi mängutoas 30 minuti võrra pikendada. Nii saab su laps rohkem lõbutseda, samas kui sina saad rahus ostelda.
Welcome to IKEA Family image 24

Meiega võid alati meelt muuta

Kui skannid või näitad ostmise ajal kassas oma IKEA Family digikaarti, võid uued ja avamata tooted tagastada 365 päeva jooksul ning saad nende eest kogu raha tagasi. Sama eelis kehtib ka e-poes oste tehes, kui oled Family digikaardi oma kontole lisanud.
Welcome to IKEA Family image 25

Mängud ja loosid

Kui annad IKEA Family liikmeks registreerides nõusoleku osaleda mängudes ja loosimistes, võtad neist kõigist automaatselt osa. Nõusolekut saad muuta ka hiljem oma kontole sisse logides.
Welcome to IKEA Family image 26

Digikaart sinu telefonis

IKEA Family digikaart on sul alati taskust võtta ja sa ei pea mõtlema, kas see rahakotti mahub. Liitu IKEA Family lojaalsusklubiga, laadi digikaart nutitelefoni ja ostle veelgi mugavamalt.X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.