IKEA Family

Mis on IKEA Family?

IKEA Family on digikaart, mis võiks olemas olla igal inimesel, kes hoolib enda kodust. Ja mis kõige tähtsam, see on meie viis tänada sind selle eest, et oled meiega. Programmiga saab liituda tasuta ja igale programmi liikmele kehtivad samad õigused, hüved ja privileegid. IKEA Family liikmetele mõeldud hüvedest saad osa kohe, kui saad enda digikaardi, kuid ära unusta seda näidata kassas maksmisel või enne veebipoest ostu tegemist logida sisse IKEA kontole.
 

 
IKEA Family eripakkumised
IKEA Family digikaart annab sulle võimaluse osta teatud tooteid erihindadega. Pane tähele erilisi hinnasilte IKEA veebilehel või väljastuspunktis. Eripakkumisi uuendame iga kuu!
Kaupade tasuta kindlustus
Kindlusta enda kaubad transpordil tekkinud juhuslike kahjude vastu. Selleks pead kaupade eest maksmisel esitama vaid enda IKEA Family digikaardi või tegema ostud veebis www.IKEA.ee, olles sisse logitud IKEA kontole.

Tootekindlustuse nõuded ja tingimused
Oled esimene, kelleni jõuavad uudised
Anna registreerimisvormi täites nõusolek otseturundussõnumite saamiseks, et olla esimene, kellele saadame kõik meie uudised.
Võid ümber mõelda
Kasuta enda IKEA Family kaarti ostmise ajal ning saad tooted tagastada 365 päeva jooksul.
Mängud ja loosid
Registreerides enda IKEA konto, anna meile nõusolek osaleda mängudes ja loosides ning võtad neist kõigist osa automaatselt.