Diivanil on üks jalg kaduma läinud? Kapiuks vajab lisahinge? Olgu puuduv osa suur või väike, meil on kõik olemas. Kui eelistad uue mööblieseme hankimisele olemasoleva parandamist, on see hea nii keskkonnale kui ka rahakotile.

Igas suuruses varuosad

Vajalikud väiksemad varuosad, näiteks kruvid ja teised detailid leiad IKEA Tallinna poest toodete vahetamise ja tagastamise ning tellimuste väljastamise alast, ja IKEA Tartu planeerimisstuudiost. Enne külastamist mõtle kindlasti läbi, mida ja kui palju sul tarvis on. Kui karpides pole sobivat osa, pöördu meie töötaja poole.

Kui soovid välja vahetada mõnda suuremat IKEA mööbli osa, siis pöördu oma sooviga IKEA Tallinna poodi, Tartu planeerimisstuudiosse või võta ühendust klienditoega. Varuosade saamiseks läheb sul tarvis selle eseme tootekoodi, mille osa soovid vahetada. Kui tootele kehtib garantii, tellime varuosa sulle tasuta.
 

Kodumasinad
IKEA pakub kodumasinatele laia valikut varuosi, tehes selleks koostööd ettevõttega ASCI Elektro Service Vertriebs GmbH. Valisime ASCI oma partneriks seetõttu, et ettevõttel on varuosade tootmises pikaaegne kogemus ja nende tooted on kvaliteetsed. ASCI toodetud varuosade standardid vastavad IKEA toodete detailide omadele.

Eraklient

Kas plaanid peo korraldada ja jääkuubikute vorme võiks olla veelgi rohkem? Või kipub su nõudepesumasina söögiriistahoidik pidevalt üle ajama?

Lahendus on leitud! IKEA koduseadmete lisasid ja varuosi saab nüüd osta spetsiaalsest e-poest, mille valik võimaldab sul oma IKEA seadmeid täiendada ja nende eluiga pikendada. Selleks teeme koostööd ettevõttega ASCI Elektro Service Vertriebs GmbH, et saaksid kogu IKEA tootevaliku koduseadmete varuosi ja täiendavaid tarvikuid tellida ühest ja samast kohast.

Kui sul tekib ASCI e-poest ostetud varuosade või teiste toodete kohta küsimusi, palume sul ühendust võtta ASCI klienditoega ja täita kontaktivormi.

ASCI e-poodi jõudmiseks ja ostutingimustega tutvumiseks klõpsa alloleval lingil.
 
 

Teenusepakkuja

Kui pakud koduseadmete hooldusteenust ja vajad IKEA seadmete hooldamiseks või parandamiseks varuosi, saad neid tellida meie ametlikult partnerilt, ettevõttelt ASWO (ASWO International Service GmbH).

Altpoolt leiad lingi, mis viib sind ASWO teenindusplatvormile EURAS (vajalik registreerumine). EURAS pakub nii hooldusinfot kui ka IKEA seadmete varuosade ja osade ostmise võimalust.

Lisaks leiad EURAS veebisaidilt ostutingimused ja klienditoe kontaktid.
 

Köögitehnika garantii

IKEA köögitehnikal on 5-aastane garantii (välja arvatud LAGAN и TILLREDA). Kui meie seadmed sulle muret valmistavad, soovime aidata su probleemile võimalikult kiiresti lahenduse leida.

Loe lähemalt

IKEA garantii

Testime oma tooteid põhjalikult ja seetõttu saame anda paljudele neist mitmeaastase garantii. Sellelt lehelt leiad selle kohta rohkem teavet.

Loe lähemalt
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.