Anna enda unistustele kuju IKEA planeerimistööriistadega. Tee enda unistuste köögi, kontori või garderoobi plaan enne, kui midagi ära ostad. Katseta erinevate värvide, stiilide, suuruste ja kombinatsioonidega, et saavutada ideaalne tulemus. Ära muretse, planeerimistööriista on lihtne kasutada.


Köögi planeerimine

Kasuta programmi, et luua oma köögi plaan 2D- või 3D-formaadis või täida köögiplaneerimise vorm.

Uus köögiplaani ülevaatamise teenus on nüüd sinu päralt! Kui sa kasutad IKEA köögi planeerimisprogrammi ise köögi planeerimiseks, võid saata enda köögiplaani meie spetsialistidele ülevaatamiseks. Teenus on tasuta ja seda saab kasutada, kui klõpsad jätkamise nupul, mille leiad köögiplaneerijast. Kui tahad teada, kas su köögiplaan on tipp-topp korras, siis tee köögiplaneerijas konto, loo projekt ja saada see meie planeerimisspetsialistidele kinnitamiseks. Vastame sulle 5 tööpäeva jooksul. Lihtne ja mugav, just nagu meile meeldib!
 

Vajad abi?

Vali aeg ja broneeri kohtumine köögiplaneerimise eksperdiga või tutvu teiste IKEA teenustega.
 
 
 

Meil on hea meel, et tunned huvi meie planeerimisteenuse vastu. Ometi on suure nõudluse tõttu ootejärjekorrad veninud oodatust pikemaks. Seetõttu julgustame sind planeerimisprogramme iseseisvalt uudistama ning palume sul konsultatsiooniaja kokku leppida alles mõne aja möödudes. Vabandame ebamugavuste pärast!

Köögiplaneerija

Me asendasime olemasoleva IKEA köögiplaneerija ja selle osad uue põneva planeerimisprogrammiga.

Aga ära muretse – sinu plaan on meie käes kaitstud. Kas sa sooviksid näha, kuidas sinu köök uues köögi planeerimisprogrammis välja näeb? Võta meiega ühendust ja me aitame sind järgmiste sammudega.

Kui sa tahad täiesti nullist alustada ja uut köögiplaneerijat proovida, klõpsa sellel lingil.


Garderoobide ja kappide planeerimine

Disaini riidekapp, riiulid või mis tahes muu kapi- või riiulilahendus, mis sobib sinu vajaduste ja olemasoleva ruumiga.


Diivani planeerimine

Kui otsid ideaalset diivanit, kus istuda ja lamada, magada ja enda asju hoida, siis proovi see ise luua.


Vannitoa planeerimine

Kogu inspiratsiooni juba valmis vannitoalahendustest, vali enda lemmikkombinatsioon või disaini enda vannituba nullist.


Magamistoa planeerimine

Kasuta meie voodiplaneerijat ja mugavuse juhendit, et luua mugav magamistuba, mis aitab sul öösiti paremini magada.


Kodukontori planeerimine


Disaini endale kodukontor, mis sobib sinu vajadustega kõige paremini: siit leiad ergonoomilised kontoritoolid, reguleeritavad kirjutuslauad, kapid ja riiulid ning palju muud.


Söögitoa planeerimine
 

Loo üks isuäratav söögituba! Kasuta seda tööriista ja otsusta ise, millist söögilauda, toole ja valgusteid seal näha soovid.


Kardinalahendused

Eritellimusel valminud kardinasüsteem, mille autor oled sina ise! Kasuta selleks paindlikke ja lihtsasti paigaldatavaid VIDGA kardinasiine.X