Õueala IDEED ja inspiratsioon

Väike rõdu aia asemel
Väike rõdu aia asemel

Sul võib olla enda aiake isegi siis, kui elad linnakorteris. Vajad selleks vaid rõdu, HINDÖ terasest riiulit ja TÄRNÖ õuemööblit. Toolid ja laud võtavad vähe ruumi, kuna need saab vajadusel kokku panna. Seega on lillepottidele ja taimedele piisavalt ruumi.

Rõdu sisustus: moodne ruum kahele
Rõdu sisustus: moodne ruum kahele

Kuidas sisustada rõdu nii, et oleks ruumi nii armastatud taimedele kui ka mõnusateks vestlusteks? See moodsas stiilis rõdu ühe noorpaari kodus mahutab kõik vajaliku: alates suurtest lillepottidest kuni väikse diivanilauani ja muidugi paari stiilsed (ja lihtsasti puhastatavad) PS VAGO õuetoolid, mis on asetatud RUNNEN põrandakattele.

Perefirma: välikohvik
Perefirma: välikohvik

Kuidas saada rohkem kliente enda välikohvikusse? Muuda see mõnusaks TUNHOLMEN õuemööbli abil. Lauad ja toolid on vastupidavad, kerged ja lihtsasti hooldatavad, kuna need on valmistatud roostekindlast alumiiniumist. Lauad püsivad kindlalt ebaühtlasel põrandal, kuna neil on reguleeritavad jalad. Lauaplaadi all on konksud, kuhu kliendid saavad riputada enda käekoti. Pärast pikka päeva saab aga kõik lauad kokku panna ja toolid virna laduda. 

Söögituba terrassil
Söögituba terrassil

Kutsuv terrass maja kõrval on ideaalne õues einestamiseks. Üks põhjuseid, miks veeta rohkem aega värskes õhus, on vastupidav ja lihtsasti hooldatav õuemööbel. Komplekt on piisavalt suur tervele perele. See sisaldab HODDE õuevaipa, kaht SJÄLLAND tooli, lauda, mille keskel on auk päikesevarju jaoks, ning pinki.

Õdus rõdu tervele perele
Õdus rõdu tervele perele

Kui sinu korteriga on kaasas suur rõdu, kasuta seda kohana, kus pere saab rõõmsalt koos aega veeta. Selleks sobib hästi SALTHOLMEN õuemööbel: nii laua kui toolid saab kokku panna, seega võtavad need vähe ruumi. Kasuta FEJKA kunsttaimede paneele, kui sa tahad rohkem rohelust või värvikirevaid valguskette ja õuepatju, et sinu rõdu oleks mugav ja rõõmus.

Kuidas sisustada väikest rõdu?
Kuidas sisustada väikest rõdu?

Väike rõdu ei tähenda, et sul ei võiks olla toredat rahuoaasi kahele. Sellel rõdul on piisavalt ruumi täieliku õuemööbli komplekti jaoks. SALTHOLMEN laud ja kokkupandavad toolid võtavad vähe ruumi. Laua keskel olevasse auku saab pista päikesevarju. Ja kui sa tahad sellesse oaasi tuua õdusust, pane sinna vaip, riputa mõned rohelised taimed või pane toolidele pehmed padjad.

Rõdu vanapaarile
Rõdu vanapaarile

Väikse rõduga väike korter toob suurt rõõmu! Mugav rõdu kuulub vanapaarile ja siit leiab ASKHOLMEN õuemööblikomplekti. Puitmööbel on eriti vastupidav, kuna seda on eelnevalt töödeldud poolläbipaistva puidupeitsiga. Pehmed õuepadjad muudavad istumise mugavamaks ja FLISÖ päevavari tagab hea kaitse päikese eest.

A balcony for rest and growing
A balcony for rest and growing

Sometimes you don't need much to give your balcony a totally new look. Bring some new colours with RUNNEN floor decking and TÄRNÖ outdoor furniture set. Add the LÄCKÖ outdoor shelving unit with pots and plants, and make more room in the balcony by folding the table and the chairs flat.

Ühe paari kasvuhoone
Ühe paari kasvuhoone

Tere tulemast talveaeda, mis on täis rohelust ja mugavat õuemööblit. Kombineerides erinevaid KUNGSHOLMEN laudade ja diivanite osi, saavutad just sulle sobiva lahenduse. Selleks, et diivan oleks veelgi mugavam ja isikupärasem, lisa sellele erineva kuju, mustri ja värvidega patju.