Kojuvedu

Kojuveoteenus säästab sinu aega, tervist ja närve. Kui sinu autos pole piisavalt ruumi, kätes piisavalt jõudu või aega napib, teeme meeleldi sinu elu lihtsamaks ja toome tellitud tooted ise sinu koju või äriruumidesse. 

Kojuveoteenuse hind sõltub piirkonnast, kus sa elad. Millises piirkonnas sina elad? Vaata kaarti
 
 Asukoht Hind (koos KM-ga) 
 Tallinn, Tartu 19,90 € 
 Harjumaa, Tartumaa 29,90 € 
 Harjumaa lähimaakonnad 55 € 
 Teised Mandri-Eesti maakonnad 69,90 € 

 Saaremaa ja Hiiumaa

79,90 €

Näidatud hinna sisse kuulub:
  • Tellimus maksimaalse kaaluga 500 kg/maksimaalse mahuga 6 m3.
  • Toodete turvaline transport – toodete terveksjäämise eest vastutab teenusepakkuja.
  • Toodete toomine ukse taha ja kortermajas kuni 5. korrusele (iga järgneva korruse eest on võimalik juurde tasuda 2 eurot korruse kohta).
  • Toodete turvaline üleandmine, lähtudes kõikidest asjakohastest reeglitest ja piirangutest (näiteks distantsi hoidmine, näomaskide kandmine jms, mis sõltuvalt olukorrast vajalik võib olla).
Kui tellimuse kaal või mõõt ületab eelnimetatud numbri, tuleb tasuda kahekordne kojuveoteenuse tasu (näiteks kui tellimus kaalub 501 kg või enam, tuleb kojuveo tasu maksta kahekordselt).

Kaupa on võimalik koju tellida ka allahinnatud toode osakonnast, kuid sellisel juhul tuuakse tooted vaid maja ukseni.

Kojuveoteenust ei pakuta elustaimedele ja Pärsia vaipadele.

Seoses COVID-19 levikuga ei too me tellitud kaupa tuppa ning jätame selle kliendi maja või korteri ukse taha.

Väikeste tellimuste kojuvedu

Me teame, et sa ei külasta meid ainult selleks, et mööblit osta. Kui sa tahad endale tellida midagi pisikest ja vahvat, saad seda Tallinna ja Tartu piires nüüd teha soodsama hinnaga. 

Väikeste tellimuse kojuvedu: 9,99 €

Tellimuse maksimaalne kaal: 30 kg
Kui ostukorvis olevate toodete kaal on suurem (30,01 kg või enam), kehtib tavapärane hind 19,90 €.

Näidatud hinna sisse kuulub:
•    Tellimus maksimaalse kaaluga 30 kg.
•    Toodete turvaline transport – toodete terveksjäämise eest vastutab teenusepakkuja.
•    Toodete toomine ukse taha ja kortermajas kuni 5. korrusele (iga järgneva korruse eest on võimalik juurde tasuda 2 eurot korruse kohta).
•    Toodete turvaline üleandmine, lähtudes kõikidest asjakohastest reeglitest ja piirangutest (näiteks distantsi hoidmine, näomaskide kandmine jms, mis sõltuvalt olukorrast vajalik võib olla).

Kojuveoteenust ei pakuta elustaimedele ja Pärsia vaipadele.
Kaupa on võimalik koju tellida ka allahinnatud toode osakonnast, kuid sellisel juhul tuuakse tooted vaid maja ukseni.

Seoses COVID-19 levikuga ei too me tellitud kaupa tuppa ning jätame selle kliendi maja või korteri ukse taha.

Telli veebist ja tule järele

Tallinn
  • kui sinu tellimus kaalub kuni 50 kg, saad selle kätte väljastuspunktist ajavahemikus 10.00–20.00;
  • kui sinu tellimus kaalub rohkem kui 50 kg, saad selle kätte hoone taga asuvast laadimisalast, mis on avatud iga päev 10.00–20.00.

Tartu
  • kui sinu tellimus kaalub kuni 30 kg, saad selle kätte planeerimisstuudiost ajavahemikus 10.00–20.00;
  • kui sinu tellimus kaalub rohkem kui 30 kg, saad selle kätte hoone taga asuvast laadimisalast, mis on avatud iga päev 08.00–20.00.

Mõõtmine

Tagame kiire ja kvaliteetse mõõtmisteenuse sinu köögis või vannitoas.
 
 Asukoht Hind (koos KM-ga) 
 Tallinn, Tartu 59 € 
 Harjumaa, Tartumaa 69 € 
 Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Põlvamaa, Võrumaa 99 € 
 Ida-Virumaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa 139 € Kui ostad IKEA köögi- või vannitoamööblit, saad selle tellitud mõõtmisteenuse maksumuse võrra soodsamalt. 

Kokkupanek

Sa ei pea tingimata ise enda mööblit kokku panema, kuna ka meie võime selle eest hoolt kanda. 

Hinnaarvestus
Tehniku kutsumise tasu lisatakse kokkupaneku hinnale. 
 
 Asukoht Hind (koos KM-ga) 
 Tallinn 59 € 
 Harjumaa 69 € 
 Harjumaa lähimaakonnad  99 € 
 Teised Mandri-Eesti maakonnad, Saaremaa ja Hiiumaa 179 € Raami kokkupanek riidekappide ja kappide puhul: 16% koguhinnast, kuid vähemalt 68 €.*
* ei kehti köögimööblile
Vannitoamööbli kokkupanek: 16% koguhinnast, kuid vähemalt 68 €.
 

Planeerimine

Planeeri oma unistuste moodulsüsteem stressivabalt meie tasuta veebipõhiste planeerimisprogrammidega või koos planeerimisosakonna töötajaga IKEA Tallinna ja Tartu esindustes.

Meil on palju erinevaid planeerimistööriistu, mida on lihtne kasutada:

Köök | Hoiulahendused | Diivanid | Vannituba | Magamistuba | Kodukontor | Söögituba | Aknalahendused  | Seinakaunistuste planeerija
 
Miks valida IKEA moodulsüsteemide planeerimisteenus? 

Me soovitame planeerimisprogramme ja -teenust kõigile, kes soovivad IKEA moodulsüsteemidega oma kööki, magamistuba, vannituba või elutuba sisustada ning kellel on piisavalt aega iseseisvalt esialgse plaani tegemiseks.

Milline näeb välja planeerimise protsess?

1. samm 

Mõõda ära ala, mida sa tahad planeerida ja kuhu sa soovid mooduleid lisada. Kui vajad abi, siis võid sirvida meie ostujuhendeid, näiteks sinu uue IKEA köögi juhendit. Need aitavad sind kindlasti.

2. samm
Kasuta meie tasuta veebipõhiseid planeerimisprogramme ning anna oma unistustele ja ideedele kuju. Kui sa tunned end enesekindlalt ja arvad, et kõik on täpselt nii nagu sa soovid, siis saad oma tooted tellida kohe, kui sa oled oma plaaniga rahul. Sel juhul ei jää meil muud üle, kui sind õnnitleda, sest sa oled jälle sammukese võrra lähemal oma unistuste kodule. Ja meil on selle üle väga hea meel!

Kui sa oled loonud oma unistuste lahenduse mõnes meie planeerimisprogrammis (välja arvatud köögiplaneerija), siis saad ostuprotsessi kiiremaks muuta, kui sa võtad meie planeerimismeeskonnaga ühendust e-posti aadressil planners@ikea.ee

Planeerimisspetsialistid annavad sulle erilise koodi, mille abil saad kõik valitud tooted korraga ostukorvi lisada.

3. samm
Keerulisema mööbli puhul, nagu näiteks köögi moodulsüsteemid, võiksid enne toodete tellimist konsulteerida meie planeerimismeeskonnaga. Meie köögispetsialistid vaatavad su köögiplaani üle ja annavad sulle teada, kas kõik on korrektne ja ega midagi puudu ei ole. Konsultatsiooni jaoks palume sul broneerida aja, kirjutades meile e-posti aadressil planners@ikea.ee. Koos leiame sulle kindlasti sobivaima aja. Hoia ka oma projekti number käepärast, kui sa kohtumisele tuled. 

Teenuse hind
Kõik meie planeerimisteenused on tasuta. Kui sa vaja natuke rohkem abi, et kogu kodu sisustada, siis julgustame sind kasutama meie tasulist sisekujundusteenust.  
 

Vajad abi?

Vali aeg ja broneeri kohtumine köögiplaneerimise eksperdiga.

Me teame, et oma unistuste köögi planeerimine võib olla tõeline õudusunenägu. Kui sa jääd veebis köögiplaneerijaga hätta, siis ulatavad meie planeerimisspetsialistid sulle hea meelega abikäe. Lihtsalt täida köögi planeerimise vorm, saada see meile ja koos leiame parima lahenduse, mis sobib kõigi sinu vajadustega.
 
 


Meil on hea meel, et tunned huvi meie planeerimisteenuse vastu. Ometi on suure nõudluse tõttu ootejärjekorrad veninud oodatust pikemaks. Seetõttu julgustame sind planeerimisprogramme iseseisvalt uudistama ning palume sul konsultatsiooniaja kokku leppida alles mõne aja möödudes. Vabandame ebamugavuste pärast!

Sisekujundusteenus


Kas mõtled, kuidas oma kodu või äripindu stiilsemaks ja funktsionaalsemaks muuta? Anname sinu ideedele koos kuju. Telli tervikprojekt ühele või mitmele toale, või äriruumile. Aga kui sa soovid meie abiga veel julgemalt unistada, siis võime uue ilme anda ka kogu kodule või äripinnale.

Kohtumise ajal saad arutada oma soove ja unistusi meie sisekujundajaga. Meie keskendume sinu vajadustele ning tutvustame sulle meie tervikpakkumiste võimalusi, olenemata sellest, kas sa tahad sisustada isiklikku ruumi või hoopis äripinda. Kui sa otsustad pärast konsultatsiooni projektiga jätkata, arvutame teenuse maksumuse sõltuvalt m² suurusest. Lisaks saad sa sisekujunduse terviklahenduse, mis sisaldab järgmist:

• ruumi sisekujunduse plaan ja lahendused, 
• moodboard ehk kollaaž,
• visualiseering (3D mudel),
• toodete nimekiri
• detailne teave lisateenuste kohta.

Konsultatsioon kestab umbes 90 minutit.

Asukoht
Sisekujundajaga saab konsulteerida kas väljastuspunktis või veebis.

Registreerimine
E-posti aadress: sisekujundus@ikea.ee.

Kui sa soovid oma kööki, magamistuppa, garderoob-tuppa või vannituppa moodulsüsteemi, siis võta ühendust meie planeerimisspetsialistidega aadressil planners@ikea.ee ja loe planeerimisteenuse kohta lähemalt siit.

Kui sa soovid tellida sisekujundusteenust ärilistel eesmärkidel, siis võta ühendust meie ärikliendispetsialistidega e-posti aadressil b2b@ikea.ee.


Hind
20 €/m2. Kui otsustad sinu jaoks valminud projekti kasutusele võtta ja ostad selle jaoks IKEA mööbli ja tarvikud, on teenus sinu jaoks tasuta (ettemaks arvestatakse maha lõplikust arvest projekti kasutusele võtul). Sellisel juhul peab planeeritud toodete hind olema vähemalt 70% planeeritud koguhinnast.
 

Köögi paigaldamine*

Paneme kokku sinu mööbli ja paigaldame vajalikud kodumasinad.

Hinna kalkulatsioon:
Tehniku kutsumise tasu ja kodumasinate paigalduse kulu lisatakse kokkupanemise kulule.
 
Tehniku kutsumine: 
 Asukoht Hind (koos KM-ga) 
 Tallinn, Tartu 59 € 
 Harjumaa, Tartumaa 69 € 
 Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Põlvamaa, Võrumaa 99 € 
 Ida-Virumaa, Pärnumaa, Hiiumaa, Saaremaa 139 € Köögimööbli kokkupanemine ja paigaldamine:
Köögimööbli kokkupaneku hind sõltub konkreetsest lahendusest. Hinnas sisaldub tehniku visiiditasu ja kappide arv (ühe kapi kokkupanek maksab 30 €). Köögimööbli paigaldamise minimaalne hind on 196 €.

Seadmete paigaldamine:
• köögivalamu koos segistiga: 79 €;
• nõudepesumasin: 59 €;
• pesumasin: 59 €;
• külmik, sügavkülmik: 59 €;
• pliit/ahi: 59 €;
• mikrolaineahi: 59 €;
• õhupuhasti: 59 €;
• valgustuse ühendamine: 15 €.

* Köögipaigalduse tellimisel tuleb tellida ka mõõtmisteenus. Kui sa paigaldad oma köögi ise, pole mõõtmisteenuse tellimine vajalik, kuid siis vastutad mõõtude täpsuse eest sina.

Paigaldatakse ainult IKEA köögitehnikat. Ei paigaldata gaasiseadmeid.

Järelmaks


Enda ostude eest saad tasuda osade kaupa ja valida, kui pika perioodi jooksul seda teha soovid.

Järelmaksuteenus
Järelmaksuteenuseid pakub IKEAs Svea Finance AS. Järelmaksu võimalus kehtib ostudele hinnavahemikus 100 €–20 000 €.

Svea Finance AS järelmaksu tingimused:
• intressimäär (aastas) 10,9%;
• lepingutasu: 2%; 
• haldustasu (kuus): 0,0%;
• sissemakse: alates 0% (üle 10 000 € ostude puhul on sissemakse 10%);
• maksimaalne järelmaksuperiood on 72 kuud.

Nt kui tagasimaksetähtaeg on 12 kuud ja ost tehti väärtuses 300 €, siis on järelmaksu kuumakse 27,03 €.
Intressimäär aastas: 10,9%
Lepingu sõlmimise tasu: 2%
Kogu tagasimaksmisele kuuluv summa: 
324,37 €
 

Kuidas sooritada ost järelmaksuteenusega?
See teenus on saadaval ainult IKEA Tallinn tellimis- ja väljastuspunktis ja IKEA Tartu planeerimisstuudios kohapeal.
Vali meelepärased tooted ja palu kliendikonsultandil tellimus vormistada. 
Anna oma tellimisvorm kassas klienditoe konsultandile ning ära unusta oma ID-kaarti või passi.

Mis on Svea Finance AS järelmaksu eelised?
• Sa saad valida sobiva tagasimakseperioodi, milleks on 3 kuni 72 kuud. 
• Sa saad valida tagasimakseks kindla kuupäeva. 
• Sa saad laenu ka varem tagasi maksta. 
• Sa ei pea tegema sissemakset.

Lisainformatsiooni saamiseks helista telefonil +372 330 4000.
X