IKEA Family

Meie vastused Sinu küsimustele

Kui palju IKEA Family liikmeks olemine maksab?
IKEA Family liikmeks saab täiesti tasuta. Pealegi, selleks, et saada IKEA Family kaarti, ei pea sa sooritama ühtegi ostu.

Milliseid hüvesid saan ma IKEA Family liikmena kasutada?
IKEA Family liikmetele pakume võimalust osta mitmeid IKEA tooteid erihindadega, sõlmida toodetele tasuta kindlustus, osta SOODUSMÜÜGI tooteid enne kõiki teisi, tagastada tooteid 365 päeva jooksul.

Kuidas saada IKEA Family liikmeks?
Selles programmis osalemiseks tuleb täita IKEA Family programmi vorm (kus vaja läheb vaid e-posti aadressi) või luua IKEA konto ja teha valik IKEA Family liikmeks hakkamise kasuks. Vormi leiad aadressilt www.IKEA.ee. Programmis registreerumisel võid taotleda vaid digikaarti. Pärast registreerumist saadame sinu e-postkasti kinnituseks e-kirja ja kui oled kinnitanud enda e-posti aadressi, saadame digikaardi sinu e-postkasti ja lisame selle sinu www.IKEA.ee kontole. Digikaart tõestab, et oled programmi liige.

Kui tihti saadame infot e-posti teel?
IKEA Family sõnumeid saadame e-posti teel 4-5 korda kuus.

Kas minu pereliikmed, sõbrad ja tuttavad võivad samuti minu kaarti kasutada?
IKEA Family kaarti võib kasutada vaid selle omanik või tema lähedane pereliige. Sinu sõbrad ja tuttavad võivad endale ise kaardi teha, see ei võta aega rohkem kui minut.

Kas mis tahes sugulase või sõbra nimele tehtud kaardi võin ka mina vastu võtta?
Ei. Kaart antakse välja vaid selle omanikule.

Millal kaart aktiveeritakse?
Digikaart aktiveeritakse kohe, kui oled selle enda e-posti aadressile saanud.

Mida peaksin tegema, kui kustutan enda IKEA Family digikaardi?
Kui oled enda kaardi kustutanud ja sooviksid seda taastada, võid alla laadida selle digikoopia enda IKEA kontolt või lihtsalt sisestada enda e-posti aadressi uuesti IKEA Family programmi vormi. Enda IKEA Family digikaardi koopia saad kätte sekunditega.

Milliseid soodushinnaga tooteid pakutakse IKEA Family klubi liikmetele? Kas see kehtib kõikidele kaupadele?
Tavahindade ja IKEA Family hindade vahel on mitmeid erinevusi. Erilised IKEA Family hinnad kehtivad teatud IKEA kaupadele. Selleks, et kaupadele kehtiks madalamad hinnad, pead kindlasti näitama ostmise ajal enda IKEA Family kaarti või olema sisse logitud enda IKEA kontole, sooritades ostu veebipoes.

Kuidas ma saan teada IKEA Family kuupakkumiste kohta?
Kui soovid saada infot IKEA Family pakkumiste kohta, telli enda e-posti aadressile meie uudiskiri.

Miks peaksin iga ostu sooritades näitama enda IKEA Family kaarti, isegi, kui ostan asju, millele ei kehti erilised soodushinnad?
Kui maksad kaupade eest ja näitad enda IKEA Family kaarti, kindlustad kaubad automaatselt juhusliku kahju vastu, mis nende transpordil esineda võib. Pealegi, kui saame infot sinu ostude kohta, on meil võimalik teha sulle pakkumisi, mis lähtuvad just sinu huvidest ja eelistustest.

Kas IKEA Family kaart kehtib kõikides riikides?
IKEA Family kaarte saab kasutada vaid riigis, kus need välja antud on. Välja arvatud juhul, kui registreerisid end IKEA Family liikmeks Eestis, sellisel juhul kehtib sinu kaart ka Läti IKEA poes.