Tegeled tööasjadega elutoas? Aga miks ka mitte! Kui eraldi töötuba pole võtta, on elutoas tõenäoliselt töötamiseks kõige lihtsam ruumi leida. Ja nii veedad kaudselt ka perega rohkem aega.

Kaks ühes: kirjutus- ja söögilaud

Pane oma kahest osast koosnevale söögilauale rattad alla ja saad need hõlpsasti kaheks töölauaks muuta – kasuta olenevalt töö iseloomust kas privaatsemat või meeskonnatööks sobivamat lahendust. Ja õhtusöögi ajaks saad töölaudadest taas söögilaua teha.
 

Näe asju uues valguses

Laua- või seinalamp annab töötamiseks sobiva suunatud valgustuse, aga sobib oma disainilt kenasti ka söögilauale. Lisaks mitmeks puhuks sobivale disainile on lambil ka mitu kasutusotstarvet – nimelt tuleb see koos sisseehitatud laadijaga.
 

Lihtne ja mugav

Kastides, mida on lihtne ühest kohast teise tõsta, saad kõik vajalikud asjad käepärast hoida olenemata sellest, kus sa parajasti tööd teed – ja tööpäeva lõpus saad tööasjad sama lihtsalt eest ära panna.
 

Sülearvutialusega saab töötada ka tugitoolist

Vahelduseks on mõnus pehmel diivanil või tugitoolis istudes tööd teha. See tugev sülearvutialus aitab seda teha mugavalt, nii et kõik vajalik – nagu tassike kohvi topsihoidjas – on alati käeulatuses.

Loo lastele elutuppa omaette nurgake

Elutuppa lapsele loomingulisteks hobideks ja õpitööks loodud nurgakeses saab laps tegeleda endale oluliste asjadega ja tunda samas turvalist ühtekuuluvustunnet. Samuti on see hea nipp vanematele, kuidas kodutööde tegemisel silma peal hoida.
 

Kunstinäitus märkmetahvlil

Igas kodus, kus on lapsi, läheb loomulikult vaja ka kohta, kuhu laste meistriteosed üles riputada. Klambritega märkmetahvliga on lihtne seda näitust iga natukese aja tagant kiirelt värskendada.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

NISSAFORS

ratastega riiul, 50.5x30x83 cm, must

29,99

Saadaval rohkem võimalusi

LERSTA

põranda-/lugemislamp, valge

17,99

Saadaval rohkem võimalusi

GRÅVAL

lastetool

79,99

KLÄMMEMACKA

dokumendisahtel, naturaalne värvitoon vineer

12,99

BLECKBERGET

pöördtool, Idekulla beež

59,99

Saadaval rohkem võimalusi

BJÖRKÅSEN

sülearvutilaud, beež

24,99

SMÅGÖRA

kirjutuslaud, 93x51 cm, valge

54,99

KNAGGLIG

kast, 23x31x15 cm, mänd

6,99

KRILLE/LAGKAPTEN

kirjutuslaud, 120x60 cm, tumehall/valge

60 €

Saadaval rohkem võimalusi

KRILLE

rattaga jalg, 70 cm, valge

10 €
X