Loomulikult on vahva, kui tulesid saab süüdata ka diivanilt lahkumata, kuid nutivalgustus saab su kodu ja parema elu heaks veel palju muudki korda saata. Päeva sujuvam kulgemine ja tulemuslikumalt tegutsev sina on vaid nupuvajutuse kaugusel – elektriku abita!

Kodu juba ootab sind

Oled õhtupimedas koduteel. Päev oli pikk ja sa oled väsinud. Aga mis siis, kui kodu tervitaks sind juba süüdatud tuledega? Taimerid on ainult üks nutikatest kasutusvõimalustest, mida TRÅDFRI juurdepääsuseade sulle pakuda võib.
 

Välja teenitud puhkus

Kas oled valmis lõõgastuma? Sumedam ja soojem valgus annab su kehale märku aeg maha võtta ja teeb iga ruumi õdusaks. Selleks vajad sa vaid hämardatava valge valgusega TRÅDFRI nutikat lambipirni, mis on ühendatud TRÅDFRI puldiga ja millega saab muuta valguse eredust ja temperatuuri. Need kaks seadet on su mugavuse suurendamiseks saadaval ka TRÅDFRI puldi ja lambipirni komplektina.

Tööhoog sisse

Eredam ja külmem valgus mõjub ajule virgutavalt, mis sobib hästi hommikuse ärkamise või tööajaga. Taas kord saab valgustuse reguleerimiseks kasutada hämardatava valge valgusega TRÅDFRI lambipirne ja TRÅDFRI pulti.

Uneaeg läheneb

Vaataks õige sarja ühe osa veel ... või parem mitte? TRÅDFRI juurdepääsuseadme taimerifunktsioon aitab sul omaks võtta ka tervislikumaid harjumusi. Näiteks võib see sulle kell 22.00 hämarduvate tuledega leebelt meenutada, et on aeg hakata magama sättima.

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

SIMRISHAMN

põrandalamp, kroomitud/opaalvalge klaas

79,99

LISABO

kirjutuslaud, 118x45 cm, saarespoon

179 €

LINDBYN

peegel, 60x120 cm, must

59,99

Saadaval rohkem võimalusi

DYRGRIP

klaas, 36 cl, läbipaistev klaas

Vana hind 4,49

3,49

SÄLLSKAPLIG

šampanjapokaal, 21 cl, läbipaistev klaas/mustriline

14,99 / 4 tk
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.