Suvi pole enam mägede taga! See tekitab tahtmise kodu värskendada ning kõik ruumid lähenevateks päikesepaistelisteks päevadeks valmis seada. Aga kust alustada? Eks ikka sealt, kus suviseid imesid kõige vahetumalt kogeda saab – terrassist või rõdust!

Rõdu, kus on mõnus iga ilmaga

Suviti oleme kõik meelsasti vabas õhus – see teeb tuju heaks ja annab jõudu. Miks mitte muuta oma rõdu kohaks, kus saad veeta võimalikult palju aega? LILLEÖ/BRAMSÖN päikesevari koos alusega on väike asi, mis teeb su rõdu mugavaks nii kosutava hommikueine kui laisa pärastlõuna nautimiseks ja lubab sul vabas õhus aega veeta just siis, kui sa seda soovid, sadagu väljas vihma või paistku päike.
 

Söögituba sinitaeva all

Pole midagi suvisemat kui hommiku-, lõuna- või õhtusöögid vabas õhus, olgu siis aias, terrassil või hoopis rõdul. Kutsu sõbrad külla, korralda perekondlik söömaaeg või naudi privaatset fika´t. Lisaks aeda sobivatele suurematele laudadele ja toolidele pakume ka laia valikut ruumisäästlikke mööblikomplekte, näiteks taskukohane FEJAN või kokkupandav TORPARÖ.
 
 

Suvine parim sõber

HYLLIS on miski, millele saad alati kindel olla – nii headel kui halbadel aegadel, nii ööl kui päeval. Päris kummaline väide ühe toote kohta? Ehk tõesti, aga see lahendus tõendab ilmekalt, kui palju ühest tõhusast mööbliesemest võib kasu olla. Sul on tarvis aiatööriistad hoiule panna? Palun väga! Tahad rõdul köögivilja kasvatada? Kattega HYLLIS tuleb meelsasti appi! Kus, millal või kuidas sa seda ka ei kasuta, see vastupidav moodulriiul on õues tõesti su parim sõber – nii suvel kui ka edaspidi.
 

Tahaksid sõrmed mulda pista?

Pole vahet, kas sulle kuulub suur aed, avar terrass või tilluke rõdu – roheliste taimedeta näib see alati pisut kõle. Ja pole oluline, kas sa ise oled kirglik rohenäpp või ei oska karikakral ja nartsissil vahet teha – VITLÖK lillekastide ja -postamentide abil rajab igaüks hõlpsalt halja vabaõhuoaasi. Kui aga soovid veidi loodust tuppa tuua, vaata üle meie uued KLYNNON lillepotid, mis on punutud bambusest. Kõik lillepotid on osavate meistrite käsitöö ja seega on iga pott ainulaadne.
 

Ära unusta ka põrandat

Põrand on kodu nii loomulik osa, et vahel kipub lausa ununema, et see on ka terve kodu alus. Uus terrassi- või rõdupõrand pakub su mööblile ilusat aluspinda ja võib anda varem keskpärasele ruumile täiesti uue hingamise. ALTAPPEN või RUNNEN põrandaplaadid on suurepärane viis puhke- ja söögiala eraldamiseks või lihtsalt ruumi välimuse kiireks värskendamiseks.
 
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

HYLLIS

kate, 60x27x74 cm, läbipaistev/tuppa/õue

3 €

Saadaval rohkem võimalusi

ALTAPPEN

põrandaplaadid, õue, 0.81 m², helehall

10 € / 9 pk

FEJAN

aiatool, kokkupandav valge

14 €

HYLLIS

riiul, 60x27x74 cm, tuppa/õue

15 €

Saadaval rohkem võimalusi

HYLLIS

riiul, 60x27x140 cm, tuppa/õue

19 €

Saadaval rohkem võimalusi

KLYNNON

lillepott, 9 cm, käsitöö bambus

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

TÄRNÖ

aialaud ja 2 tooli, must/peitsitud helepruun

59 €

RUNNEN

põrandaplaadid, õue, 0.81 m², peitsitud pruun

24 € / 9 pk

Saadaval rohkem võimalusi

LILLEÖ

päikesevari, 150x100 cm, hall

29 €

SUNDSÖ

aialaud, 65 cm, hall

45 €

BONDHOLMEN

käetugedega aiatool, hall

90 €

BRAMSÖN

päikesevarju alus, must

35 €

TORPARÖ

rõdulaud, 50 cm, valge

20 €
X