Aastaaja vahetumine toob kaasa midagi uut meile kõigile: noored alustavad uut kooliaastat, suunduvad esmakordselt üksi elama või kolivad lihtsalt uude kohta. Kuigi see on vägagi põnev, toob igasugune muutus kaasa ka erinevad muremõtted. Seetõttu pead leidma ühe mõnusa ja turvalise kohakese, kus saaksid puhata nii enda keha kui meelt ja valmistuda väljakutseteks, mida uus päev endaga kaasa toob. Selleks, et uuest eluruumist saaks kodu, tulevad appi IKEA taskukohased lahendused. Ja sa ei pea isegi ette võtma midagi suurt ja dramaatilist.
Oled ära teeninud ühe korraliku puhkuse
Pole kahtlustki, et kus iganes ka sinu uus kodu ei oleks, on funktsionaalne ja mugav voodi kõige olulisem. Ja olgem ausad, iga väljakutset on lihtsam lahendada, kui oled saanud korralikult puhata. Kõrge MALM voodiraam on koos hoiukastidega ning sobib hästi peaaegu igale noorele ja hingelt noorele. Kas sulle meeldib voodis raamatut lugeda või filmi vaadata? Pane selja taha mõned padjad ja oledki valmis raamatu- või filmikogemuseks. Lisaks sobib voodiraami universaalne disain harmooniliselt kokku mis tahes magamistoatekstiili ja ka muu mööbliga. Reguleeritavad voodiküljed lubavad aga kasutada erineva paksusega madratseid.
Säästa ruumi
Otsid ideid, kuidas voodi alla jäävat ruumi praktiliselt kasutada? Siin tulevad appi ratastel MALM hoiukastid. Kahte või nelja suurde kasti mahutad palju enamat kui pelgalt voodiriided ja -katted.
Enamat kui kummut
MALM kolme sahtliga kummut on turvaline tervele perele. Selle sujuvalt liikuvad sahtlid on stopperiga ning kummutiga tulevad kaasa kinnitused, millega saad selle seina külge kinnitada. Räägime sulle veel ühe saladuse. Selleks, et sahtlid püsiks korras, võid neid täiendada SKUBB karpidekomplektiga, kuhu saad sorteerida pesu, sokid ja kõiksugu aksessuaarid.

Ja kui saabub päev, mil vajad mähkimislauda, saad selle tekitada selle sama MALM kummuti peale. Nii ei pea sa kulutama liigselt aega ega raha.
Disaini enda PLATSA lahendus
Lase fantaasial lennata! Multifunktsionaalse PLATSA saad luua täpselt enda maitse järgi ja kui sinu vajaduseed muutuvad, saad muuta ka enda PLATSA lahendust. PLATSA raame on lihtne omavahel ühendada, seega saad disaini alati muuta. Pealegi on tänu reguleeritavatele jalgadele võimalik kompenseerida põranda ebatasasusi.
Mahub kõikjale
PLATSA abil saab igaüks end kodus tunda kui sisekujundaja. See mööbliese mahub ideaalselt ka kõige keerulisemasse ruumi, muuhulgas ka kaldlae või trepi alla. Ning selle disaini üle otsustad just sina.
Panipaik või pink?
Piisab vaid ühest mööbliesemest, mis täidab mõlemat funktsiooni. See PLATSA panipaigaga pink ongi vastus sinu küsimusele. Ja kui täiendad seda mõnusate patjadega, saad tuppa õdusa nurgakese.
Sama väike kui nemad
See kompaktne PLATSA kapp on mõeldud üle 6-aastastele lastele, seega sobib see ideaalselt neile, kes on äsja enda kooliteed alustanud. Ja nende kasvades, kasvab ka PLATSA. Saad hõlpsalt omavahel ühendada mitu raami, kasutades selleks kaasasolevaid kinnitusi. Nende paigaldamiseks ei lähe tarvis ühtegi tööriista.
Tee enda elukohast kodu
Oled otsustanud kodule uuenduskuuri teha, aga kas tead, millest alustada? IKEA disainerid ütlevad alati, et sisekujunduses on see, mis teeb kodust kodu, padjad, kardinad, vaibad ja teised sisustustekstiilid. Nende abil muutub ruumi atmosfäär täielikult. Need muudavad olemise mugavamaks ning väljendavad sinu individuaalset maitset ja seejuures võib uuenduskuuri maksumus jääda vaid mõnekümne euro juurde. Järgmine samm on inspiratsiooni kogumine, kuid see on kõige lihtsam osa – tasub vaid silmad lahti hoida.


  


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
SKUBB

Karp, 6 tk kmpl

valge

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

GURLI

padjakate

50x50 cm hele türkiisroheline

2,69

Saadaval rohkem võimalusi

GURLI

padjakate

50x50 cm helesinine

2,69

Saadaval rohkem võimalusi

BRUNKRISSLA

tekikott ja padjapüür

150x200/50x60 cm lilla

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

KLARASTINA

padjakate

50x50 cm valge-must

3,99

KLAPPA

musikaalne mänguasi, sajajalgne

6,99

MALM

2 sahtliga kummut

40x48x55 cm

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

MALM

voodiraam, kõrge

90x200 cm valge

105 €

Saadaval rohkem võimalusi

MALM

voodiraam, kõrge

90x200 cm

109 €

Saadaval rohkem võimalusi

LIXHULT

kapikombinatsioon

120x35x57 cm hall

60 €

MALM

3 sahtliga kummut

80x48x78 cm valge

Vana hind 75 €

65 €

Saadaval rohkem võimalusi

PLATSA

riidekapp

120x46x181 cm valge-valge

241 €

STOCKHOLM

vaip, madal

170x240 cm must/hele

199 €

Saadaval rohkem võimalusi

MALM

2 sahtliga kummut

40x48x55 cm valge

36,99

Saadaval rohkem võimalusi

KINNEN

padjakate

50x50 cm must-valge

3,99

MALM

voodiraam, kõrge, 2 pesukasti

90x200 cm valge

150 €

Saadaval rohkem võimalusi

PLATSA

kapp

180x42x113 cm valge-valge

211 €

PLATSA

riidekapp

240x57x231 cm valge-valge

346 €