Kaunilt pakitud kingitused on omaette ilus vaatepilt – võta hetk, et seda nautida enne, kui saabub kingituste avamise aeg. Sel aastal on kinkide pakkimiseks hulganisti põnevaid võimalusi! Proovi midagi uut ja vali jätkusuutlikum lahendus, kasutades pakkimiseks midagi, mis on ise osa kingitusest. Kas selleks võiks olla näiteks mõni karp, köögirätik või koguni jõulutulede komplekt?
Mänguline lähenemine
Kuidas oleks pabernukkudest jõulumemme ja jõuluvanaga? Milles küsimus! Selle VINTER 2019 kinkepaberiga saad lisaks kingituste pakkimisele ka meisterdamisest rõõmu tunda. Paberist jõuluvana riietamine aitab jõuluvana ootamise aega lõbusamalt mööda saata.
Lihtne, aga ilus ja jätkusuutlik
Avasta enda jaoks üks stiilne ja jätkusuutlik kinkepakend – pleegitamata paber. Tegemist on taastuva materjaliga, mida saab ümber töödelda ja millel puudub negatiivne mõju keskkonnale. VINTER 2019 pakkepaberid on saadaval kolme erineva mustriga. Milline neist sulle kõige rohkem meeldib?
Korduvkasutatav kinkepakend
Kogu inspiratsiooni jaapanipärasest furoshiki-traditsioonist ja paki kingitused paberi asemel hoopis mõnda kaunisse kangasse. Pakend näeb hea välja ja seda saab ka üha uuesti ja uuesti kasutada.
Isiklik lähenemine
Et muuta kingitus veelgi erilisemaks, kasuta pabersilte ja jõulukaunistusi. Kirjuta sildile pühadetervitused või saaja nimi – või jäta mõned sildid hoopis selleks, et neid peolaual kohakaartidena kasutada.
Pista kink karpi
Kingituse kaunistamine ei pea olema keeruline – kingituse võid pista ka lihtsalt kaunisse purki, toosi või läbipaistvasse SAMMANHANG karpi. Ja ongi valmis! Kui soovid, võid sellele kaunistuseks lisada kinkepaela ja väikese kuuseoksa.
Pane kingid särama
Kasutades kinkepaela asemel VISSVASS LED-valgusriba, saad ka kõige tagasihoidlikumas pakendis kingile uhke ja piduliku välimuse anda. Pane kingitused särama, lülitades akudel töötavad tuled sisse vahetult enne kingituse üle andmist.
Sega erinevaid mustreid
Triibud ja ruudud, täpid ja mummud, pakkepaberid ja kinkekotid! VINTER 2019 pakkepaberid sobivad hästi suuremate kingituste pakkimiseks, samas kui kinkekottidesse saab kiirelt pakkida maiustused ja teised väiksemad kingitused.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
KNAGGLIG

kast

23x31x15 cm

Vana hind 6,99

5,99

VISSVASS

40 tulega LED-valguskett

hõbedane

5,99