Meil kõigil on palju ideid, millisteks tegevusteks rõdu kasutada, aga kas ühel rõdul ikka jagub kõigile tegevustele ruumi? Ilmselt mitte. Aga enamikule? Ilmselt küll. Järgi meie nõuandeid ja mahuta väikesele õualale maksimaalselt palju tegevusi.
Hommikusöök või spaahoolitsus?
Vastus on muidugi – mõlemad. Olenemata sellest, mis sul kavas on, tuleb abiks kokkupandav TARNO laud, mis hoiab rõdul ruumi kokku. Värskes õhus hommikueine nautimiseks tee laud lihtsalt lahti. Kui aga valid koduse spaahoolitsuse, siis on su sobivateks abilisteks SAXBORGA peegliga karp ja SAXBORGA kolmeosaline komplekt, kus saad hoida kõiki oma kreeme ja kosmeetikat ning mille abil oma hommikused ilurituaalid hommikupäikest nautides korda saata.
Lugemisklubi või joogatund?
Jällegi – miks mitte mõlemad! TARNO tool on igatahes hea valik. HALLO toolipadjaga on päikese ja hea raamatu nautimine ka väga mugav. Eelistad joogat teha? Ka see on hea mõte. Pane tool kokku ja tõsta eest ära. Kui ühendad omavahel paar patja, on ka joogamatt olemas.
Hommikusöök? Lõuna? Õhtusöök?
Sinu valik. Laud ja toolid on sul juba olemas. Nüüd jääb üle valida välja sobivad nõud. Serveerid ka magustoitu? Siis on parim valik VÄRDERA magustoidutaldrik ja teetass. Aga ka kaunis STRIMMIG kauss. Lisaks pakub IKEA laia valikut teisi nõusid, mille hulgast saad oma lemmikud välja valida.
Kui väljas sajab vihma
Kui su rõdu pole vihm eest kaitstud, saad värset õhku nautida ka siseruumides. Ava aken ja naudi tuppa tulvavat värsket õhku. Kui sul on jahe, tõmba peale KUNGSBLOMMA tekk ja kasuta BYLLAN sülarvutialust, et mugavalt tööd teha.


 

 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

VÄRDERA

väike taldrik, 18x18 cm, valge

5,49

VÄRDERA

tass koos alustassiga, 36 cl, valge

4,49

SAXBORGA

kaanega purgid alusega, 5 tk kmpl, klaas kork

14,99

KNAGGLIG

kast, 46x31x25 cm, mänd

13,99

SOCKERÄRT

vaas/kann, 22 cm, valge

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

SAXBORGA

peegelkaanega karp, 24x17 cm, plast kork

14,99

TÄRNÖ

aialaud, 55x54 cm, must/peitsitud helepruun

22,99

TÄRNÖ

aiatool, kokkupandav must/peitsitud helepruun

17 €
X