Taas on aeg värskendusteks! Ükskõik, millise väljakutsega me ka silmitsi ei seisa, oleme võtnud endale missiooniks inimeste igapäevaelu paremaks muuta. IKEA sisekujundaja andis seekord uue elu toale, mille paremad päevad olid juba ammu möödas. Vaata, kuidas vanast sai uus, tumedast hele ja täiskuhjatust õhuline.
Perekonna pärand
See tuba oli Eliisabeti mäletamist mööda peaaegu alati samasugune olnud. Massiivne kõikehõlmav kapp võttis enda alla suurema osa ühest seinast ja oli nii suur, et põrandat värvides seda isegi ei liigutatud. Tuba, millele mõlemad elanikud olid andnud humoorika hüüdnime ühepajatoit, kuna see oli nagu üks „maitsev segu” erinevatest asjadest, oli küll kodune, kuid meenutas ühtlasi ka hotellituba. Ja see oli midagi, mida sisekujundaja Eliise kindlasti muuta soovis.
Mugavuse retsept
Ruumi kaugeim osa on muudetud hubaseks varjupaigaks, kus on voodi ja palju hoiuruumi. Suurema riidekapi paigutamine nurka, mis tuppa sisenedes otseselt nähtaval ei ole, oli teadlik otsus. See aitab säilitada avatud riiulite tekitatud õhulist muljet ja heledate toonide värviskeemi. Läbipaistvad ja paksud kardinad lisavad aknale tekstuuri ja täiendavad atmosfääri. Kuna tuba on üsna väike, ei jäetud kasutamata ühtegi ala. Isegi voodi all on hoiukastid, mida saab kergesti välja tõmmata ja tagasi voodi alla veeretada.

Paindlikkus on võtmetähtsusega
Üks suurimaid väljakutseid igas toas on sobivate hoiulahenduste planeerimine. Seda on veelgi raskem teha, kui tuba on väike. Moodullahendused, nagu PLATSA sari, on suurepärased, kuna need tagavad paindlikkuse ja annavad palju võimalusi isikupärastamiseks. Siin on sisekujundaja Eliise valinud asümmeetrilise kombinatsiooni, mis ümbritseb telerinurka, mille kohal on omakorda väike riiul piltide ja mälestusesemetega. Nõuanne sisekujundajalt: vali hoiukohti targalt. Alati on parem, kui sul on tavaliste kappide asemel rohkem võimalusi ja kui sa valid erinevate korrastajatega sahtlid ja avatud riiulid, mida kappidega kombineerida. Avatud riiulite kasutamine loob õhulisema mulje.
Käib töö ja vile koos
Toa üks nurk on kujundatud nutikalt kahe funktsiooni täitmiseks. Eliisabetil on oma töötamisala, kus on vastupidav klapplaud, mille saab vajadusel kokku panna, ja SKÅDIS perfotahvli kombinatsioon, et korrastada tööks vajalikke väikeseid asju. Puhkusehetkedeks on seal mugav diivan, millel istuda või lamada. Sisekujundaja Eliise tuletab meelde, et alati tuleb mõelda ka hea valgustuse peale. Seinavalgustid on hea lahendus, sest neil pole tarvis alust ning need pakuvad nii head meeleoluvalgustust kui ka funktsionaalset valgustust, näiteks lugemiseks.
Lase oma asjadel särada
Avatud riiulid on üks viis, kuidas interjööri heledamaks muuta, ning need on suurepärased selleks, et panna välja mälestusesemed ja kõik muu, mida sa armastad. Sisekujundaja nõuanne on aga riiuleid mitte üle koormata ja anda igale esemele võimalus oma tõelises hiilguses särada. Ja mis saab nendest asjadest, mida sa näidata ei taha? Ka sellele on lihtne lahendus! Vali lihtsalt sulle sobiva disainiga kastid ja korrastajad ning kasuta neid kõikide nende asjade hoiustamiseks, mis sa parema hea meelega silme eest ära paneksid. 


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

BUSBASSE

raamatuhoidik, valge

3,99

SJÄLSLIGT

kaunistus, 3 tk kmpl, roheline

12,99

FEJKA

kunsttaim potis, 9 cm, pune

Vana hind 3,99

2,99

KUGGIS

kaanega kast, 18x26x8 cm, valge

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

TINGBY

ratastega abilaud, 64x64 cm, valge

54,99

Saadaval rohkem võimalusi

TOFTLUND

vaip, 55x85 cm, valge

12,99

NÄVLINGE

LED seina-/klamberlamp, valge

Vana hind 17,99

14,99

Energy efficiency class
Toote teabeleht

Saadaval rohkem võimalusi

RÖDEBY

käetoelaud, bambus

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

SIMRISHAMN

laua/seinalamp, 16 cm, kroomitud/opaalvalge klaas

24,99

RISATORP

korv, 25x26x18 cm, valge

Vana hind 7,99

5,99

SKÅDIS

riiul, valge

5 €

SKÅDIS

perfotahvel, 76x56 cm, valge

17 €

Saadaval rohkem võimalusi

PLATSA

riiul, 80x40x40 cm, valge

Vana hind 45 €

40 €

Saadaval rohkem võimalusi

PLATSA

riiul, 80x40x60 cm, valge

Vana hind 50 €

40 €

Saadaval rohkem võimalusi

FEJKA

kunsttaim potis, 9 cm, tuppa/õue SENECIO

3,99

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.