Taas on aeg värskendusteks! Ükskõik, millise väljakutsega me ka silmitsi ei seisa, oleme võtnud endale missiooniks inimeste igapäevaelu paremaks muuta. IKEA sisekujundaja andis seekord uue elu toale, mille paremad päevad olid juba ammu möödas. Vaata, kuidas vanast sai uus, tumedast hele ja täiskuhjatust õhuline.
Perekonna pärand
See tuba oli Eliisabeti mäletamist mööda peaaegu alati samasugune olnud. Massiivne kõikehõlmav kapp võttis enda alla suurema osa ühest seinast ja oli nii suur, et põrandat värvides seda isegi ei liigutatud. Tuba, millele mõlemad elanikud olid andnud humoorika hüüdnime ühepajatoit, kuna see oli nagu üks „maitsev segu” erinevatest asjadest, oli küll kodune, kuid meenutas ühtlasi ka hotellituba. Ja see oli midagi, mida sisekujundaja Eliise kindlasti muuta soovis.
Mugavuse retsept
Ruumi kaugeim osa on muudetud hubaseks varjupaigaks, kus on voodi ja palju hoiuruumi. Suurema riidekapi paigutamine nurka, mis tuppa sisenedes otseselt nähtaval ei ole, oli teadlik otsus. See aitab säilitada avatud riiulite tekitatud õhulist muljet ja heledate toonide värviskeemi. Läbipaistvad ja paksud kardinad lisavad aknale tekstuuri ja täiendavad atmosfääri. Kuna tuba on üsna väike, ei jäetud kasutamata ühtegi ala. Isegi voodi all on hoiukastid, mida saab kergesti välja tõmmata ja tagasi voodi alla veeretada.

Paindlikkus on võtmetähtsusega
Üks suurimaid väljakutseid igas toas on sobivate hoiulahenduste planeerimine. Seda on veelgi raskem teha, kui tuba on väike. Moodullahendused, nagu PLATSA sari, on suurepärased, kuna need tagavad paindlikkuse ja annavad palju võimalusi isikupärastamiseks. Siin on sisekujundaja Eliise valinud asümmeetrilise kombinatsiooni, mis ümbritseb telerinurka, mille kohal on omakorda väike riiul piltide ja mälestusesemetega. Nõuanne sisekujundajalt: vali hoiukohti targalt. Alati on parem, kui sul on tavaliste kappide asemel rohkem võimalusi ja kui sa valid erinevate korrastajatega sahtlid ja avatud riiulid, mida kappidega kombineerida. Avatud riiulite kasutamine loob õhulisema mulje.
Käib töö ja vile koos
Toa üks nurk on kujundatud nutikalt kahe funktsiooni täitmiseks. Eliisabetil on oma töötamisala, kus on vastupidav klapplaud, mille saab vajadusel kokku panna, ja SKÅDIS perfotahvli kombinatsioon, et korrastada tööks vajalikke väikeseid asju. Puhkusehetkedeks on seal mugav diivan, millel istuda või lamada. Sisekujundaja Eliise tuletab meelde, et alati tuleb mõelda ka hea valgustuse peale. Seinavalgustid on hea lahendus, sest neil pole tarvis alust ning need pakuvad nii head meeleoluvalgustust kui ka funktsionaalset valgustust, näiteks lugemiseks.
Lase oma asjadel särada
Avatud riiulid on üks viis, kuidas interjööri heledamaks muuta, ning need on suurepärased selleks, et panna välja mälestusesemed ja kõik muu, mida sa armastad. Sisekujundaja nõuanne on aga riiuleid mitte üle koormata ja anda igale esemele võimalus oma tõelises hiilguses särada. Ja mis saab nendest asjadest, mida sa näidata ei taha? Ka sellele on lihtne lahendus! Vali lihtsalt sulle sobiva disainiga kastid ja korrastajad ning kasuta neid kõikide nende asjade hoiustamiseks, mis sa parema hea meelega silme eest ära paneksid. 


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
RÖDEBY

käetoelaud

65x37 cm

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

HYVENS

kaanega hoiukast

33x23x15 cm valge-hallikasroheline

0,99

SIMRISHAMN

laua/seinalamp

21x16 cm valge opaal

19,99

PLATSA

avatud riiul

80x40x60 cm valge

44 €

Saadaval rohkem võimalusi

LERBODA

raam

16x16 cm tumehall

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

SJÄLSLIGT

Kaunistus, 3 tk

roheline

12,99

FEJKA

kunsttaim potis

9 cm

3,99

KUGGIS

kaanega kast

18x26x8 cm valge

3,49

Saadaval rohkem võimalusi

TINGBY

ratastega abilaud

64x45 cm valge

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

TOFTLUND

vaip

55x85 cm valge

9,99

BYLLAN

sülearvuti alus

51x38x8 cm must/valge

9,99

RISATORP

korv

25x26x18 cm valge

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

riiul

28x9x3 cm valge

2 €

SKÅDIS

perfotahvel

76x56 cm valge

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

kirjahoidja

12.5x5.5x18.5 cm valge

1 €

FRIHETEN

3-kohaline diivanvoodi

225x105x83 cm beež

379 €

Saadaval rohkem võimalusi

PLATSA

avatud riiul

80x40x40 cm valge

32 €

Saadaval rohkem võimalusi

VONSBÄK

vaip, madal

133x195 cm roheline

Vana hind 59 €

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

ELSABRITT

pleed

130x170 cm beež

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

NÄVLINGE

LED seina-/klamberlamp

valge

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

BUSBASSE

raamatuhoidik

19x23 cm valge

2,99

PLUGGIS

dokumendihoidik, 2 tk kmpl

valge

7,99
X