Algkooliõpetaja Agita elab koos oma kahe noore pojaga ja tema sõnul on ööpäevas liiga vähe tunde, sest tal on palju kohustusi ja hobisid. IKEA kujundab sedapuhku ümber ruumi, millel on palju funktsioone. Õpetaja sõnul on see tuba nii tema ilusalong, riidekapp, töökoht, raamatukogu kui ka asjade hoiukoht. Kevad tõi endaga kaasa koduõppe ning siis otsustas Agita, et on aeg muutusteks. Ta soovis, et ta ruum oleks funktsionaalne, et selles oleks piisavalt ruumi erinevatele esemetele ja et seal oleks mugav ja hubane puhata.
 

 
Mis võib juhtuda, kui ühes ruumis on palju funktsioone
Enne ümberkujundamist oli kogu toa mööbel paigutatud lihtsalt seinte äärde, ilma et seinapindu oleks näiteks maksimaalselt kasutatud. Esiteks märkas IKEA sisekujundaja, et voodi paigutus ei olnud väga hea, kuna voodi oli akna all, kus võis tekkida tuuletõmbus, ja küttekeha täpselt pea kõrval. Teiseks probleemiks oli asjade üleküllus. Kuigi tuba oli organiseeritud, oli see siiski asjadest pungil. Sisekujundaja Kristīne ütles, et kastidega korrastamine on hea idee, aga me peame olema disainiga ettevaatlikud. Kui kaste on liiga palju ning tumedat värvi, võib toa üldilme muutuda visuaalselt lärmakaks.
Õige paigutus teeb imesid
Toa ümberkujundamise esimene suur samm oli toa paigutuse planeerimine. Seekord otsustas sisekujundaja olla julge ning ta jagas toa erinevateks aladeks, kasutades selleks kergeid riiulikombinatsioone. Nii tekkis tuppa kaks suurt ala. Üks nendest aladest on mõeldud puhkamiseks ja magamiseks ning teine töötamiseks, iluprotseduurideks ja hobidega tegelemiseks. Toa erinevates osades on kasutatud erinevaid valgustuslahendusi, et alade omapära rõhutada. Magamistoas on rahulikum ja intiimsem valgustus ja töökohas intensiivsem valgus. Kui ruumil on mitu funktsiooni, on väga oluline kasutada nutikaid valgustuslahendusi ja tagada, et toas oleks hea üldvalgus (see on tavaliselt laelamp või rippuv laelamp) ja töökoha valgustus. Töökohavalgusti on ka Agita laual ja multifunktsionaalsel riiulil, mida saab kasutada tualettlauana. Laua kohal on reguleeritav lamp, mis on suurepärane lahendus, sest seda saab vastavalt vajadusele üles või alla liigutada.


 
Mängi valgusega ja tõsta meeleolu
Me kõik teame, et hea valgustus on töökohas oluline, kuid töölaud pole ainuke koht, kus õige valgustuslahendus on tähtis. Kristīne valis puhkealasse naturaalsest materjalist valmistatud rippuva laelambi, mis loob seintel valgusega ainulaadse mustri. Valguse muudab veelgi mängulisemaks peegel, mida on kasutatud aktsendina. Selleks, et voodis oleks veelgi mugavam oma lemmikraamatut lugeda, paigutas sisekujundaja Agita voodi kohale seinalambi, mida saab suunata.
Positiivne algus positiivseks päevaks
Su igapäevaelu muutub palju lihtsamaks, kui välisukse kõrval on vähemalt üks väike nurgake, kus sa saad enda välimusele peeglist viimase pilgu heita, enne kui sa pea ees seiklustesse sööstad. Selles esikus siin on riidepuutoru ja märkmetahvel klambritega, et sa saaksid tähtsad teadaanded või kallid mälestused ja laste joonistused üles riputada. Esikunurga muudab omapäraseks järi, mis on valmistatud naturaalsest materjalist. Sellel on pisike hoiukoht ja hea istuda, kui sa kingi või saapaid jalga paned.
Modernsus on mobiilne
Modernne elustiil on väga dünaamiline ja isegi mööbel peab sellega sammu pidama. Ratastega laud on ühtaegu nii kaasaegne kui multifunktsionaalne. Sa saad selle hetkega muuta töölauast lauamängude areeniks, käsitööliste paradiisiks või isegi söögilauaks. See lahendus on tehtud veelgi praktilisemaks, sest kõik vajalikud asjad on käeulatuses ja reguleeritavat lampi saab üles või alla liigutada.
Väikeste asjade kuningriik
Kui sa renoveerid või plaanid uut interjööri, on lihtne unustada, et isegi väikeste asjade korrastamine on oluline. Üldiselt on pisikesi esemeid alati rohkem, kui sa arvatagi oskad. Suurepärased lahendused on need, mida saab seinale paigaldada, sest tänu nendele on sul oma asjadest hea ülevaade ja kõik on alati käeulatuses. Kasuta perfotahvli kombinatsiooni ja erinevaid tarvikuid, et oma asju korrastada ja sa näed, kui lihtne on tegelikult oma ruumi korras hoida.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

BUSBASSE

raamatuhoidik, valge

3,99

IKORNNES

lauapeegel, 27x40 cm, saar

29,99

VÅRELD

voodikate, 150x250 cm, tumehall

32,99

Saadaval rohkem võimalusi

SORTERA

kaanega prügikast, 37 l, valge

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

KNAGGLIG

kast, 23x31x15 cm, mänd

9,99

GAMLEHULT

panipaigaga järi, rotang/antratsiidi tooni

89,99

DYTÅG

kardinad, 1 paar, 145x300 cm, helehall

99 €

Saadaval rohkem võimalusi

BEKVÄM

astepink, 50 cm, kask

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

HILJA

kardinad, 1 paar, 145x300 cm, valge

Vana hind 19,99

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

LURPASSA

kaanega karp, 2 tk kmpl, lõikhein

12,99

SORTERA

kaanega prügikast, 60 l, valge

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

SINNERLIG

laelamp, bambus/käsitöö

69,99

TERTIAL

laualamp, valge

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

KNIXHULT

laualamp, bambus/käsitöö

29,99

NESTTUN

voodiraam, 160x200 cm, valge/Luröy

204 €

Saadaval rohkem võimalusi

KVISSLE

ajaleheriiul, valge

17,99

GUNDE

kokkupandav tool, must

10 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

perfotahvel, 56x56 cm, valge

14 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

tops, valge

3 €

Saadaval rohkem võimalusi

LINDBYN

peegel, 80 cm, must

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

ODGER

pöördtool, valge/beež

99 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

kaanega nõu, valge

10 € / 3 tk

Saadaval rohkem võimalusi

SÖSDALA

klambritega märkmetahvel, 60x75 cm, must

17,99

SUSIG

kirjutusalus, 45x65 cm, kork

7,99
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.