On vähe asju, mis toovad magamistuppa nii palju elu ja värskust kui rohelised taimed. Pole vahet, kas nad on ehtsad või kunstlikud – koos sobiva voodipesu, hästi valitud lillepottide ja teiste kaunistustega teevad nad su magamistoa kutsuvaks ja isikupäraseks.

Rahustav roheline

Magamistoa meeleolu loomises mängivad peaosa voodipesu värv ja muster. Pehmes toonis rohelised triibud seovad voodit ümbritsevad taimed tervikuks, luues harmoonilise ja lõõgastava, loodusele viitava õhkkonna. 
 

Kujunda kihiti

Riiulite kohale kinnitatud nagid annavad sulle palju uusi kaunistusvõimalusi. Kui kasutad kujunduses vaheldumisi nii rippuvaid kui seisvaid esemeid ja taimi, lood erksa ja värskena mõjuva ning sügavama lahenduse. Miks mitte täiendada toataimi kaunilt raamitud kuivatatud lilledega?
 

Loodus on su loomuses

Ennast igihalja rohelusega ümbritseda võib ka siis, kui sa pole suurem asi rohenäpp. Kunstlilled pole küll päris, kuid rõõm, mille nad su koju kaasa toovad, on seda kindlasti. 
 

Hea enesetunde allikas

Kraaniga jooginõu tuletab sulle meelde, et tarbiksid päeva jooksul piisavalt vett, ja samas võib see olla ka osa kaunist taimenurgakesest, eriti kui kasutad selle kujundamisel rohelisi detaile nagu ülejäänud toas.
 

Loodus toas

Töölaua paigutamine akna alla on suurepärane viis tööpäeva jooksul looduse energiast ja valgusest osa saada. Ja kui paigutad aknalauale rohelisi taimi, tekib tunne, et osa loodusest on ka tuppa jõudnud. 
 

Mõnus uinak lehekatuse all

Milline laps ei sooviks oma tuppa toredat helerohelist baldahhiini, mis teeb voodist ühe hetkega mõnusa unepesa? Padjad, armastatud kaisuloom ja öölamp teevad toa veelgi hubasemaks.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

SJÄLSLIGT

kaunistus, 3 tk kmpl, roheline

12,99

SANNAHED

pildiraam, 25x25 cm, valge

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

HÖVOLM

6 nupuga nagi, tamm

12,99

SKURUP

klambriga kohtvalgusti, must

14,99

FEJKA

kunsttaim potis, 9 cm, tuppa/õue/rippuv

4,99

IKEA PS 2002

kastekann, 1.2 l, valge

1,99

LISABO

laud, 140x78 cm, saarespoon

179 €

Saadaval rohkem võimalusi

FÖRENLIG

lillepott, 12 cm, tuppa/õue valge

1,99

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.