Kevad on kohal ja nii ka ülevoolav elevus kodu värskendamiseks. Seekord põikas meie sisekujundaja neljaliikmelise perekonna elutuppa, kus armastatakse Hispaaniat ja seda igal võimalikul moel. Ent Lõuna-Euroopa elurõõmsate värvide ja mustrite üleküllus muudaks selle pisikese toa natuke kramplikuks. Kuidas siis teha nii, et sisekujundus oleks piisavalt lihtne, kuid siiski elav? Kohe näed!

Ruumi kõigile asjadele

Paljudes majapidamistes on väljakutseks just väikesed ruumid ja ka see kodu pole mingi erand. Omanike sõnul pidid nad tihtipeale mõtlema, kuidas ja kuhu asjad paigutada – ja miskipärast leidsid need alati tee esikusse, mis on niigi väike. Sealt võis leida sporditarvikuid, talve- ja suveriideid ning riiuleid, mis on asjadest pungil.

Hispaania temperament ja Skandinaavia disain

Meile meeldivad inspireerivad kollažid ja väljapanekud. Just sellepärast, et see on ideaalne viis, kuidas oma ideedele erinevate materjalide, värvide ja vormidega parem kuju anda. Selles etapis võid kombineerida pilte, tarvikuid ja värvikaarte, et näha, kuidas need kokku sobivad. Ja tulemus? Mõnikord minimalistlik, kuid teinekord loominguline kaos, mis tekitab põnevust.

Värv võib muuta kogu toa ilmet

Üks kindel viis toa välimuse elavdamiseks on uue värvikihi lisamine. Sellesse koju valis meie sisekujundaja värske hallikasrohelise, mis sobib imehästi soojade puidutoonidega. Kuna see elutuba on pikk ja ristkülikukujuline, tõmbab julge värv toa justkui kokku. Nii ei tundu see enam nii pikk. Trepi diagonaalne osa on sama värvi, mis tagumine sein, et mitte liialt silma paista, ja mõlemal pool treppi on aksessuaarid, mis loovad sümmeetria.
 

Üks tuba. Või hoopis kaks?

Elutoast avaneb vaade helgesse ja päikselisse esikusse. See on küll väga väike, aga toob elutuppa natuke rohkem valgust. Hetkedeks, mil pere soovib privaatsust, paigaldas sisekujundaja kardina, mis toimib vaheseinana ja võib aidata säästa energiat külmematel päevadel, kuna hoiab osa jahedast õhust eemal.
 

Peidus (ja mitte nii peidus) hoiukohad

Enne oli selle elutoa suurim murekoht panipaigad. Kuhu küll kõik asjad panna? Meie sisekujundaja lahendas selle probleemi lihtsalt ja kiirelt, kasutades erinevaid nurgakesi ja seinu. Riiulid sobivad mis tahes ruumi, kuna neid saab täiendada käepäraste korrastajate, näiteks karpide ja kastidega.
 

Väike, aga tubli

Selle kodu esik pidi kindlasti olema lihtne ja minimalistlik, sest seal pole palju ruumi. Meie sisekujundaja valis ühte seina mahuka valge riidekapi, millel on peegeluks, et ruumi visuaalselt suuremaks muuta. Paar korrastajat ning istekohta, et jalatseid jalga panna, ja voilà – ongi valmis! 
 
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

DJUNGELSKOG

pehme mänguasi, pruunkaru

37,99

HÖVOLM

6 nupuga nagi, tamm

12,99

SKUBB

6-osaline hoidik, 35x45x125 cm, tumehall

12,99

BAROMETER

põranda-/lugemislamp, messingu värvi

54,99

BÖJA

laualamp, bambus/käsitöö

39,99

RANARP

laevalgusti 3 kohtvalgustiga, must

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

kast, 15x27x12 cm, helehall

9,99 / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

tops, valge

3 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

perfotahvel, 36x56 cm, valge

10 €

Saadaval rohkem võimalusi

EKTORP

3-kohaline diivan, Totebo helebeež

399 €

Saadaval rohkem võimalusi

BERGSHULT/SANDSHULT

seinariiul, 80x20 cm, pruunjasmust/haab

15,99

Saadaval rohkem võimalusi

IDANÄS

puhvetkapp, 124x50x95 cm, valge

269 €

BERGSHULT/SANDSHULT

seinariiul, 120x30 cm, pruunjasmust/haab

23,99

Saadaval rohkem võimalusi
X