Kui magamistuba on kodu ainuke ruum, mis on tervenisti sinu päralt, on isekus omal kohal! Vaatamata sellele, kas ruumi on laialt või tuleb arvestada väiksema pinnaga, anna endast kõik, et magamistuba peegeldaks sind nii palju kui võimalik – vali siia parimad palad iseendast.

Sinu suurimad lemmikud

Vanade filmiplakatite kogu, mida korterikaaslased kuigi kõrgelt ei hinda. Või õhkõrn serviis, mida ei saa kellegi teise kätte usaldada. Magamistuba on just õige koht oma lemmikute nähtavale seadmiseks ja nende üle rõõmustamiseks! Muidugi on võimalik, et su lemmikasjad polegi esemed. Kui eelistad asjadele elamusi, võid magamistuba väga hästi täiendada diivaniga – saad sellel veeta kvaliteetaega sõpradega või ka paar-kolm tundi haarava raamatu seltsis.
 

Kasuta olemasolevat ruumi võimalikult hästi

Kui tuba on pigem pisike, vali voodiraam, mille all on ruumi asjade hoiustamiseks. Või mis veelgi parem, sobita see ratastel voodikastiga, mis on samal ajal ka öökapp. Tõmba see enne põhku pugemist lihtsalt voodi alt välja ja veereta hommikul tagasi!

Mis silmis, see südames

Kui kasutada korraga nii riiuleid kui kappe, on tulemuseks tore segu praktilisusest ja isikupärast. Selle magamistoa riidekapis leidub mõlemat: nii sahtleid ja kaste aluspesu, sokkide ja hooajarõivaste jaoks kui ka lahtisi riiuleid, et kirev triibuliste lemmikute valik oleks kogu aeg silma all.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
TRÄDKRASSULA

tekikott ja padjapüür

150x200/50x60 cm valge/sinine

5,99

BAGGEBO

kapp klaasustega

34x30x116 cm metall/valge

39,99

NÄVLINGE

klambriga kohtvalgusti, LED

must

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

FREDVANG

voodikast/öökapp

59x56x18 cm valge

39,99

LACK

seinariiul

30x28x190 cm valge

49,99

RIBBA

pildiraam

30x40 cm valge

5,99

Saadaval rohkem võimalusi
X