Klassikalised värvid

Modernse talumaja üks imelisi omadusi on selle klassikaline mustvalge põhi. Nii et valged seinad? Kindlasti hea valik! Me tutvustame sulle kohe naturaalseid materjale ja tekstuure, mis loovad sinu ruumis mõnusalt sooja tunde.
Oeh, esik ... Kuna see on tihtipeale liiga väike või kitsas, et suuremat mööblit mahutada, muutub see sageli üheks segasummasuvilaks. Kuid pole põhjust selle kasuliku ruumi võimeid alahinnata. Heida pilk sellele esikule ja kogu inspiratsiooni, kuidas muuta ka enda esik funktsionaalseks alaks, mis jätab koju astudes stiilse esmamulje.

Viimane pilguheide

Täispikk peegel otse esiukse kõrval ja ripplamp pea kohal tähendab seda, et saad alati enne uksest väljumist – päeval või öösel – endale hästivalgustatud ruumis viimase pilgu peale heita. Kuna esikud on tihti üsna kitsad ruumid, loob suure peegli peegeldus illusiooni, et ruumi on rohkem.

Tee ruumi juurde

Kui suurema hoiumööbli jaoks ruumi ei jagu, kasuta nutikalt just seinu. Selles esikus pakuvad puidust nagi ja madal riiul mitmekülgset maaläheda hõnguga hoiuruumi. Nii saad kõik vajaliku ühe hetkega kätte ja oledki märkamatult õues!

Naturaalseid elemente pole kunagi liiast

Aga miks ainult sellega piirduda? Nüüd, kui oled esikusse oma riided pannud, võid astuda ühe sammu veelgi kaugemale ja täiustada seda naturaalsete sisustuselementidega, nagu džuudist valmistatud vaip või rotangist korvid. Mõlemad annavad juurde just naturaalseid toone ja tekstuure ning korvid on nutikaks peatumispaigaks sallidele ja poekottidele.

Ja minek!

Tõmba kummikud jalga, haara sall ning müts, vaata viimast korda peeglisse ja suundu värske toidu leidmise missiooniga taluturule. Ja ära unusta oma lemmikostukotti!

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
  • Newly listed

TOFTBYN

peegel, 75x165 cm, must

69,99

Saadaval rohkem võimalusi

HÖVOLM

6 nupuga nagi, tamm

12,99

RANARP

laelamp, 38 cm, naturaalvalge

24,99

Saadaval rohkem võimalusi

SNIDAD

korv, 54x39 cm, rotang

37,99

RAMSHULT/BERGSHULT

seinariiul, 120x30 cm, valge

32,99

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.