Sünnipäevad, beebipeod, pulmad ja aastapäevad … Oi, kuidas me igatseme kõiki neid pidustusi pika külaliste nimekirjaga! Kahjuks ei ole sellised suured sündmused veel võimalikud. Aga kes ütles, et sa üldse tähistada ei tohi? Kevad on ideaalne aeg hubasteks kogunemisteks ja väikesteks perepidustusteks. INBJUDEN – elegantse ja ajatu disainiga uus kollektsioon – on siin selleks, et aidata sul luua unustamatuid hetki.
Oled kutsutud maagiat nautima

INBJUDEN kollektsioonis on olemas kõik, mida vajad kevadisteks pidustusteks inimestega, keda sa armastad – kõikvõimalike kujudega klaasid, väikesed taldrikud ja serveerimisnõud igaks puhuks. Need sobivad täiuslikult nii tavaliseks õhtusöögiks kui ka Rootsi laua stiilis eineks, et nautida kõike, alates suud vett jooksma panevatest eelroogadest kuni hõrgutavate magustoitudeni.
Pidusöök silmadele

Kollektsiooni mitmetasandiliste ja kaanega serveerimisaluste valik muudab hõlpsaks eelroogade, kondiitritoodete ning muude maiustuste väljapaneku ja serveerimise. Miks mitte kasutada mitut alust ja pimestada oma külalisi pidusöögiga, mis on vastupandamatu nii silmadele kui ka suule?
Detailidel on suur mõju

Väikesed detailid võivad jätta püsiva mulje. Instagrami-sõbralike INBJUDEN laudlinade, salvrätikute ja küünlaalustega saad oma piduliku õhtusöögilaua tõeliselt särama panna. Lisa lihtsalt mõned vaasid, lilled ja oksad, et kõik ilusasti ära raamida ja … Voilà!
Elegantsi ja mugavuse terviseks!

Kui käes on aeg toosti öelda, täida INBJUDEN šampanjaklaasid vahutava ja värskendava joogiga. Võluvate täppidega kaunistatud klaasid sobivad ideaalselt igaks eriliseks sündmuseks. Ent elegantsus pole ainus, mis seda pidulikku kollektsiooni iseloomustab. Ka mugavus on oluline – lisaistekohtade jaoks on olemas pehmed padjad ja toolipadi!
Kaunista ja tähista

Mis puutub kodus erilise ürituse korraldamisesse, siis see ülesanne võib tunduda veidi keeruline. Kuid INBJUDEN serveerimisnõude ja dekoratsioonidega on see protsess tõeliselt sujuv. Kõik pidulikud lauakatmiseks mõeldud esemed on sellistest materjalidest ning värvide ja mustritega, mis on ajatud ja mida saab kombineerida täpselt nii nagu sa soovid, ikka ja jälle.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

Tulemusi ei leitud
X