Selles väikeses köögis valitseb täielik harmoonia. Elegantselt tagasihoidlikud esipaneelid peidavad enda taga praktilisi panipaiku, pakkudes terve ruumi ulatuses ühtlast silmailu, ja integreeritud käepidemed lisavad kööki üleüldist sujuvust. Söögitoas olevad klaaskapid hoiustavad hea meelega sinu lemmikesemeid, samas kui kaunid valgustid on modernsele disainile nagu kirsiks tordil.

Retsept suurepäraseks köögiks

Sega stiilne välisilme nutika mööblipaigutusega ja ära unusta lisamast sisukorrastajaid. Just nii valmib korras ja puhas köök, kus sujuvad päevatoimetused palju hõlpsamalt. Hästi läbimõeldud sahtlitega ja tarvikutega, mida ei pea kaugelt otsima, on kuuma hommikukohvi või kahele mõeldud õhtusöögi valmistamine kordades mõnusam.

Rohkem funktsionaalsust ühe tõmbe kaugusel

Läikivate uste ja esipaneelide taga ootavad oma tähetundi nutikad hoiulahendused. Ust lahti tehes tervitab sind väljatõmmatav sahver, kust leiad kokkamiseks (või hilisõhtuseks snäkkimiseks) kõik vajaliku ning valamu all olevate prügikastide kooslus muudab jäätmete sortimise tunduvalt lihtsamaks.
 

Nutikad ja nägusad hoiulahendused

Seda hoiulahendustest tulvil kööki sisustades nähti probleemide asemel võimalusi olla loov. Paindlikke korrastajaid saab vajadusel ümber paigutada ja nii võid sassis sahtlitele hüvasti öelda. Kõik pudelid ja purgid lähevad panipaika. Sa vajad lisaruumi? Väljatõmmatav tööpind aitab hea meelega!
 

Unistuste köök täpselt sinu käe järgi

Köögid on väga erinevad ja meil kõigil on unistuste köögist oma ettekujutus. Just seetõttu ongi METOD köögisüsteem nii praktiline. Sellesse kuulub mitmes eri suuruses kappe, mida saad omavahel kokku sobitada ja sisustada köögi, mis sobib just sinu maitse ja vajadustega.
 
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.