Väikeses vannitoas ei pruugi pesu pesemine, kuivatamine ja sortimine sugugi edukalt edeneda. Aga õigete lahendustega on see tegelikult lihtsaimast lihtsam. Siin on sulle mõned kasulikud nipid, kuidas oma vannituba korras ja puhtana hoida – et kõik edaspidised pesutoimetused kulgeksid kiirelt ja muretult.

Koht, kus kõik on käepärast

Kapiga pesuruumilahendused sobivad ideaalselt pesumasina kohale, andes sulle kompaktse panipaiga, kuhu mahuvad nii pesupesemisvahendid, pehmendajad kui ka muud asjad, mis võiksid muidu asjatult tolmu koguda või ruumi võtta. Näiteks saab see NYSJÖN pesumasinakapp oma tööga suurepäraselt hakkama.
 

Imelihtsad imevidinad

Teinekord võib tunduda, et sokkide kuivama riputamine, ära võtmine ja ainuõige paarilise leidmine on lõpmatu töö, mis ei saa kunagi otsa. Ja vahel ei ole selleks ka piisavalt ruumi. Kokkupandavate pesulõksudega kuivatusrest mahub peaaegu et kõikjale ja aitab sul suures sokisegaduses paremini orienteeruda.
 

Ratastel pesulahendused

Riiete, rätikute, saunalinade ning voodipesu pesumasina juurde tarimine on praktilise ratastega pesukoti abil palju kergem. Tänu oma õhukesele disainile on seda lihtne seina äärde või väikesesse nurka paigutada – ja koti saab ka pealt kinni panna, et midagi välja ei paistaks ja kõik oleks korras.

Natuke rohkem lisaruumi

Selle seinale paigaldatava hoiusüsteemiga saad luua pinnasäästliku lahenduse, et vannitoas oleks pesu pesemiseks ja sortimiseks rohkem ruumi, samuti võid kasutada kuivatusresti ning lisahoiukohti lae all ja põrandal. Nii saad luua täpselt sellise kombinatsiooni, mis on sinu vajadustega kooskõlas.

Alati abivalmis pesukorv

Vastupidavast plastist pesukorv on ideaalne märgade riiete pesumasinast väljatõmbamiseks. Ja isegi kui pesumasin lõpetab töö viimasel minutil, ei pea sa riiete kohe kuivama panemise pärast muretsema. Võrkmaterjal võimaldab õhul korvis ringi käia, hoides ära hallituse tekke.
 

Hea asi – ilma ühegi konksuta

Kui sa tahad, et su asjad oleksid oma kohal ja ei jääks toimetades pidevalt ette, siis aseta need seinale. Erinevad nagid ja konksud sobivad selleks imehästi ning tänu iminappadele ei pea sa ka puurimise pärast muretsema. Lihtsalt pane neid üles nii palju kui soovid.
 
 
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

PURRPINGLA

pesukorv, 100 l, beež

17,99

JONAXEL

garderoobi kombinatsioon, 99x51x173 cm, valge

110 €

SLIBB

pesukorv, 24 l, roheline

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

TVÄLLEN/ENHET

sahtlitega vkapp/valamu/segisti, 64x43x65 cm, valge

Vana hind 254 €

224 €

Saadaval rohkem võimalusi

BOAXEL

kombinatsioon pesuruumi jaoks, 82x40x201 cm, valge

87 €

Saadaval rohkem võimalusi

TISKEN

iminapaga konks, valge

2,99 / 2 tk

Saadaval rohkem võimalusi

UDDARP

pesumasin, 8 kg, IKEA 500

425 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

Saadaval rohkem võimalusi

SLIBB

24 pesulõksuga kuivatusrest, roheline

5,99

NYSJÖN

pesumasinakapp, 65x190 cm, valge

Vana hind 99 €

90 €

ENHET

ratastega pesukott, 80 l, antratsiidi tooni

55 €

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.