Ka kõige väiksemat kööki saab stiilselt sisustada ja näiliselt avaramaks muuta. Kasuta selleks nutikaid hoiulahendusi, kuhu pista asjad, mida sa parajasti ei kasuta, ja võimalusel rakenda lihtsat kujundusnippi: valged paneelid peegeldavad valgust ja aitavad luua illusiooni suuremast ruumist.
Riiulisisudest ja klambriga korvidest on palju abi siis, kui osa riiuli kõrgusest jääb kasutamata. Nad on taskukohased ja vajaduste muutudes on neid lihtne eemaldada. Lisa oma riiulitesse täiendavat hoiuruumi, mille sisseseadmiseks pole tarvis auke puurida või suuremaid töid ette võtta.
 

Seinakorrastajad loovad täiendavaid hoiuvõimalusi

Kuidas asendada segaduse praktilise hoiulahendusega, mis näeb ka hea välja? Vastus pole sahtel, kuhu kõike pista ja kust kunagi midagi üles ei leia. Kinnita hoopis seinale tarvikupuu, võta eri suuruses hoidikud ja konksud ning loo stiilne tervik, kus kõik vajalikud esemed, näiteks kirjutusvahendid, märkmikud, varuvõtmed ja käärid on oma kohal ja hästi nähtavad. Tööpind võiks olla tujutõstvalt korras paik, kus saad kirjadele vastata, arveid tasuda või ka lihtsalt puhkehetke nautida.
 

Köögisahtlite korrastamine

Suured sahtlid on hindamatu hoiuruum, kuid kui nende sisu pole läbi mõeldud, kipuvad nad kiirelt segi minema. Asjade üksteise peale ladumise asemel kasuta sahtlikorrastajaid ja söögiriistade aluseid. Perfotahvlist sahtlikorrastaja pakub kodu taldrikutele ja kaussidele, samas kui noahoidik hoiab kööginuge. Lusikad, kahvlid ja lauanoad leiavad koha söögiriistade alusel. Pildil olevas sahtlis peitub sisesahtel, et saaksid sahtli kõrguse ära kasutada ilma esipaneeli liigselt liigendamata. Nii moodustab su köök meeldiva terviku.
 

Loo hoiuruumi juurde ja tee segadusele lõpp

Kui ruumi napib, tasub hoiulahenduste iga ruutsentimeeter ära kasutada, sest mida rohkem köögikappidesse mahub, seda seda lihtsam on tööpinda ja üldse tervet kööki korras hoida. Kitsasse kappi on hea mahutada väiksemaid köögiseadmeid, mis on oma sihvaka ukse taguses peidupaigas hästi kättesaadavad.
 

Üllatavad panipaigad

Kui ruumi napib, tasub mõelda uuenduslikele lahendustele. Selles köögis täidavad kardina ülesannet akna kohale kinnitatud kastrulid ja pannid. Riputa tarvikud konksudele, tõsta maitseained oma kohale ja paiguta ülejäänu praktlisele ratastega riiulile. Ja külmik/sügavkülm asub siinsamas nurga taga.
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.