Väike köök võib hea välja näha ka panipaikade arvus ja suuruses järeleandmisi tegemata. Selles mugavas köögis on hästi ära kasutatud seinapinda, millel on koha leidnud nii läbimõeldud sisuga kõrged seinakapid kui üllatavad akna ümber paigutatud hoiulahendused. Pista tarvikud peitu, loo ruumi juurde ja asu kokkama.

Nutikad tooted, mis loovad ruumi juurde

Kes ütles, et väike pole šikk? Selles köögis on ruumi kõrgus parimal võimalikul moel ära kasutatud, luues palju praktilist ja läbimõeldud hoiuruumi, mida varjavad pehme joonega matid valged esipaneelid. Panipaikade korrasoleku eest hoolitsevad riiulisisud, mis hoiavad asjad nähtaval ja kaitsevad neid samas kriimude eest.

Lisa riiuliruumi

PÅLYCKE

mitmeotstarbeline klambriga nagi

3,50

PÅLYCKE

klambriga korv, 22x26x19 cm

4 €

Saadaval rohkem võimalusi

VARIERA

riiulisisu, 32x28x16 cm, valge

7 €

Saadaval rohkem võimalusi

PÅLYCKE

klambriga korv, 36x26x14 cm

5 €

Saadaval rohkem võimalusi

 

Kui tarvikud on käepärast, läheb kokkamine libedamalt

Korrasta oma köögi tööpinda ja jäta endale rohkem ruumi kokakunstiga tegelemiseks. Seinale kinnitatud tarvikupuu lisab traditsioonilise ilmega köögile sarmi ja hoiab tihedamas kasutuses olevad esemed käepärast. Ja kui ruumi kipub siiski napiks jääma, tuleb sulle appi ülemisse sahtlisse peidetud väljatõmmatav tööpind.
 

Üllatavad panipaigad

Kui ruumi napib, tasub mõelda uuenduslikele lahendustele. Selles köögis täidavad kardina ülesannet akna kohale kinnitatud kastrulid ja pannid. Riputa tarvikud konksudele, tõsta maitseained oma kohale ja paiguta ülejäänu praktlisele ratastega riiulile. Ja külmik/sügavkülm asub siinsamas nurga taga.
 

Lihtsuses peituv elegants

Tee oma väikesest köögist ajatu ruum, kus kokkamine on tõeline nauding. Selle šiki ja ülipraktilise köögi saladus peitub mattide valgete esipaneelide ja nutikate – ehkki mõnevõrra ebatavaliste – panipaikade kombinatsioonis. Siin on viimnegi ruutsentimeeter hästi ära kasutatud, säilitades samas köögi traditsioonilise välimuse ja moodsa lihtsuse.

Iga asi oma kohal – söögiriistadest jäätmeteni

Sellise köögi sisse seadmine, kus igal asjal on oma koht ja miski pole pilla-palla, on lihtsam, kui sa arvad. Korra loomist võid alustada näiteks kappidest ja sahtlitest. Kõige vajaliku paigutamisel alates köögitarvikutest kuni jäätmeteni tulevad appi erinevad korrastajad. Ja sahtlijagajad sobivad hästi kokku esipaneelide stiiliga.
 
 

Unistuste köök täpselt sinu käe järgi

Köögid on väga erinevad ja meil kõigil on unistuste köögist oma ettekujutus. Just seetõttu ongi METOD köögisüsteem nii praktiline. Sellesse kuulub mitmes eri suuruses kappe, mida saad omavahel kokku sobitada ja sisustada köögi, mis sobib just sinu maitse ja vajadustega.
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.