Selle ühe magamistoaga korteri magamisnurk on kujundatud tõhusaks puhkuseks. Et see on täiesti omaette ning nutikalt valgustatud (ja pimendatud), saab seda kasutada ööpäevaringselt. Nii ootab vahetustega töötavat noort lapsevanemat alati hubane nurgake, kus end välja puhata – olenemata sellest, mis kell ta pea padjale paneb.

Uni, mida ei häiri ükski valguskiir

Et selle lapsevanema tööpäev lõpeb teinekord varavalges, peab ta oma magamistoa pimeduse eest ise hoolt kandma. Seetõttu on siin kasutusel tihedad aknakatted ning voodi ümber saab tõmmata nii kergema eesriide kui ka pimendavad kardinad, mis tagavad kellaajale vaatamata pilkase pimeduse.
 

Nutikad valgustid

Mõneks tegevuseks läheb tarvis heledat kohtvalgust, kuid vahel nõuavad väsinud silmad midagi sumedamat. Õnneks teevad nutivalgustid mõlemad võimalikuks ning valguse ereduse ja soojuse muutmine on nende abil ka imelihtne. Kogu valgustuslahendust juhtiv pult pakub luksust mitte käia voodist väljas tulesid sättimas, kui oled end juba mõnusalt teki all sisse seadnud.
 

Mitmes mõttes kosutav

Pärast pikka vahetust, mille ajal tuli palju suhelda, on mõni hetk iseendale enam kui teretulnud. Siis tuleb mängu voodikandik, millele asetatud teetass, ajaleht ja maiuspala teevad omaette olemise eriti nauditavaks.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

GLADSTAD

polstriga voodiraam, 180x200 cm, Kabusa helehall

279 €

Saadaval rohkem võimalusi

RESGODS

voodikandik, bambus

15,99

HEMMA/REGOLIT

laelamp, valge

6,99

NÄSSELKLOCKA

tekikott ja 2 padjapüüri, 200x200/50x60 cm

34,99

Saadaval rohkem võimalusi

NYMÅNE

põranda-/lugemislamp, valge

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

BURVIK

abilaud, 38 cm, hele hallikasroheline

34,99

NÄSSELKLOCKA

tekikott ja 2 padjapüüri, 240x220/50x60 cm

44,99

Saadaval rohkem võimalusi

SÖMNTUTA

padjapüür, 50x60 cm, sinakashall

9,99

INGABRITTA

pleed, 130x170 cm, kahvatu roosa

29,99
X