Pere, sõbrad, naer, päikesepaiste ja pehme suvetuul ... Pole midagi paremat ja meeldejäävamat kui värskes õhus toidu valmistamine ja üksteise seltskonna nautimine. Kas sulle ei tundu, et kõik söögid maitsevad õues palju paremini? Võib-olla on see kuidagi loodusega seotud, ei tea. Aga mida me teame, on see, et meie tootevalikus on olemas kõik vajalik, et sa saaksid end oma õuenurgas mõnusalt tunda – alates aialaudadest ja toolidest kuni grilltarvikute ning serveerimisnõudeni välja.

 
Loo mõnus kohake kahele või enamale
ÄPPLARÖ mööbel on valmistatud vastupidavast ning jätkusuutlikult hangitud akaatsiapuidust ja me usume, et kõik leiavad omale sellest sarjast midagi meelepärast. Kui sul on väike rõdu, võid uurida meie kokkupandavaid lahendusi, aga kui sul on suur aed ja palju sõpru, siis leiad meie valikust ka pikendatavaid laudu. ÄPPLARÖ on seni meie kõige mitmekülgsem õuemööbli sari – kokkupandavad toolid, taburetid, tugitoolid, lamamistoolid, lamamisosad, pingid, panipaigad, mooduldiivanid, klapplauad ja tavalised lauad on ainult osa sellest.

Kas valik on nii suur, et võtab silme eest kirjuks? Sirvi meie ostujuhendit ja tee oma elu lihtsamaks. Me kogusime kokku mõned oma lemmikkollektsioonid, et sa saaksid hõlpsalt erinevate toodete omadusi, suurust, materjale ja hindu võrrelda.
 
Õues kokkamise võlud
Köögiviljad. Kala. Või äkki hoopis ananass? Mis on tänane eripakkumine? Grillvardad, pintslid, pritspudelid, kindad ja muud GRILLTIDER sarja tarvikud muudavad õues toiduvalmistamise lihtsaks ja lõbusaks. Nii et nüüd ei jäägi muud üle, kui grillile hagu anda!
 
Klaasike õnne
Kui sa tahad üles seada ka kohta suupistete või jookide jaoks, siis oled oma mõtetega täiesti õigel teel. Suure VARDAGEN purgi ja vastupidavate KALLNA klaasidega, mis sobivad samuti kuumade jookide pakkumiseks, on sinu pere ja külalised alati õnnelikud. Ja nad saavad mis tahes ajal joogijanu kustutada.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

ÄPPLARÖ

klapplaud õue

70x72 cm Peitsitud pruun

99 €

ÄPPLARÖ

tool, õue

42x56x86 cm kokkupandav Peitsitud pruun

40 €

ÄPPLARÖ

laud+2 kokkupandavat tooli, väljas

Peitsitud pruun/Kuddarna beež

187 €

Tavahind 189 €

Saadaval rohkem võimalusi

VARDAGEN

kraaniga purk

23x29x Ø18 cm

17,99

ÄPPLARÖ

laud+2 kokkupandavat tooli, väljas

Peitsitud pruun/Frösön/Duvholmen beež

196,98

Saadaval rohkem võimalusi

APTITLIG

lõikelaud

36x45 cm bambus

17,99

VARDAGEN

klaas

11 cm läbipaistev klaas

4,99 / 6 pk

KORKEN

korgiga pudel

0.5 l läbipaistev klaas

1,49

Saadaval rohkem võimalusi

VARDAGEN

kauss

6x Ø15 cm läbipaistev klaas

1,79

Saadaval rohkem võimalusi

KALLNA

klaas

11 cm roheline

4,99 / 6 pk
X