Kodusisustamise tõeline võlu peitub selles, kui erinevad on meie kliendid ja kui mitmekesine nende maitse ja stiilitaju. Lisaks varieeruvad ka majanduslikud võimalused. Seega pole ükski magamistuba teisega päris samasugune. IKEA sisekujundajad soovitavad alustada sisustamist küsimuste küsimisest. Hele või tume? Riidekapp või kummut? Kas tuba on ainult magamiseks mõeldud? Enne kui ostlema lähed, mõõda ruum korralikult üle ja mõtle ruumi plaan hästi läbi.
Kõigile väikestele asjadele oma peidupaik
Üllataval – või mitte nii üllataval – kombel kipuvad väikesed asjad üksteise otsa kuhjuma, isegi need, mis on lubanud toas korralagedust just vältida. Ära lase end sellest häirida, vaid mõtle üks samm ette. Vali riiulite, sektsioonide või sahtlitega mööbel. Ära muretse, kui mõni neist näebki alguses liiga tühi välja – nii see üks-samm-ette välja näebki. Palju võimalusi pakub BRIMNES voodi – sellel on olemas riiulid, sahtlid ja isegi voodipeatsis paiknev riiul öölampidele, äratuskellale ja muule vajalikule.
Voodile pole toas ainult üks õige koht
PLATSA voodi koos kõigi oma riiulite, sahtlite ja mõne mudeli puhul ka riidekapiga on meie teine panipaikade staar. Voodi ei pea alati tingimata vastu seina seisma. Lisaks sinu hea une eest hoolitsemisele võib see veel palju muudki teha – hoiustada asju või jaotada ruumi. Kasuta maksimaalselt ära nii PLATSA pakutavad eelised kui ka meie tööriistad. PLATSA veebipõhist planeerijat saad kasutada meie kodulehel.
Tunne oma asju
Kui leiad midagi, mis sulle meeldib, ära kiirusta seda kohe ära ostma. Läbimõeldud ostlemine säästab sulle raha ja aega. Tee ostunimekiri ja jaga magamistoas hoiustamist vajavad asjad gruppidesse. Pole vahet, kas oled riiulite, riidestange või sahtlite otsingutel – oma olemasolevate asjade tundmine aitab jõuda õige lahenduseni. Ideede kogumiseks vaata läbi MALM ja SYVDE sarjad.
Funktsionaalne mitmekülgsus
Kui sul on ruumikas magamistuba ja oled ise suur efektiivse ruumikasutuse fänn, ole mööblivalikul hoolikas – et magamistuba ei näeks välja nagu hoiuruum, vaid mööbel aitaks kaasa mõnusa rahuliku meeleolu loomisele. Kui tuppa mahub MALM voodi, on seal tõenäoliselt ruumi ka PAX raamatukapile, peegliga tualettlauale või koguni mugava tugitooliga lugemisnurgale.


 
Jäta ka pisut hingamisruumi
Magamistuba on pelgupaik kõigi päevamurede eest. Kui vaid magamisele pühendatud tuba näib sulle aga tarbetu luksusena, leia ruumile kasutus. KALLAX riiul on saadaval eri suuruses ja lugematutes variatsioonides. Ära täida riiuleid siiski liiga paljude asjadega, et vältida ülekuhjatud mulje tekkimist ning kaalu ka mõningase seinaruumi jätmist, et toas oleks kergem tunne.
Kaks tuba ühes
Hoopis teistsugust lähenemist ja kaalutlemist nõuab sellise magamistoa sisustamine, mis on kasutusel ka elutoana. Sellisel juhul peaks tuba päevasel ajal toimima kui funktsionaalne elutuba, öösel aga kui rahulik oaas puhkamiseks. Hea mõte oleks ruum kaheks jaotada. Väiksema toa puhul võib heaks valikuks olla pikendatav diivanvoodi.
Kas su hobi hoiab sind öösiti üleval?
Mõnikord kasutatakse magamistuba ka hobidega tegelemise või töötegemise jaoks. Et magamistuba oleks sellest hoolimata kodu kõige rahulikum paik, kasuta ühte sarja kuuluvat või ühes-kahes värvitoonis mööblit. Kõige mitmekülgsem sari on MALM, kuhu kuulub lisaks vooditele veel palju muudki mööblit. Sarnastes toonides harmoonilise välisilme loomiseks kombineeri omavahel MALM voodiraam, öökapid ja väljatõmmatava paneeliga laud. Disain ja funktsionaalsus on meile võtmelise tähtsusega ja MALM seisab hea mõlema eest – väljatõmmatava paneeli võid paigaldada vasakule või paremale, just nagu sul vaja.
Pole vaja varvastele astuda
Ruumi suurus on selline nagu ta on ja seda kuidagi võluväel muuta ei saa. Paljud inimesed seisavad sama väljakutse ees – kuidas muuta tuba sobivaks ühtaegu vanematele, lapsele ja kõigile asjadele. IKEA tuleb sulle sellega appi. Võtame näiteks PLATSA moodulite sarja – saad selle kujundada just endale sobivaks ja kasutada ära kas või kogu seinaruumi laeni välja. Samuti saad moodulite abil luua lapsele tema enda väikese "koopa". Toa kergeks jaotamiseks vali VIDGA kardinasiinide komplekt ja kinnita see seina asemel lakke. Nii saate olla lapsega üksteise lähedal, aga samas vahel ka isiklikku ruumi nautida.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

KALLAX

riiul ja 4 sisu, 147x147 cm, valge

199 €

Saadaval rohkem võimalusi

KALLAX

2 sisuga riiulimoodul, 42x147 cm, valge

100,99

Saadaval rohkem võimalusi

BUSKBO

tugitool, rotang/Djupvik valge

199 €

PLATSA

2 sahtliga voodiraam, 142x244x103 cm, valge/Fonnes

425 €

IKORNNES

lauapeegel, 27x40 cm, saar

29,99

HEMNES

peegliga tualettlaud, 100x50 cm, valge

249 €

MALM

4 sahtliga kummut, 80x100 cm, valge

129 €

Saadaval rohkem võimalusi

FADO

laualamp, 25 cm, hall

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

VATTENKRASSE

kastekann, 0.9 l, elevandiluu/kuldne

11,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKRUVSTA

pöördtool, Ysane valge

129 €

Saadaval rohkem võimalusi

BURVIK

abilaud, 38 cm, valge

37,99

Saadaval rohkem võimalusi

MALM

6 sahtliga kummut, 80x123 cm, valge

159 €

Saadaval rohkem võimalusi

MALM

väljatõm. paneeliga kirjutuslaud, 151x65 cm, valge

169 €

Saadaval rohkem võimalusi

JÄTTESTOR

pehme mänguasi, elevant/hall

28,99

TROGEN

laste astepink, 40x38x33 cm, kollane

23,99
X