Käes on aeg, mil end õdusalt sisse seada ja teha ruumi kõige olulisemale: lähedastega koosolemisele, kodu eest hoolitsemisele ja iseendale. Me kutsume sind selle imelise ühtehoidmisaja avamisele – olgu siis kas vaikse ja hubase nurga loomisega või kauni sügisese laua katmisega. Miks mitte alustada oma elutoast ja muuta see eriliselt soojaks ja õdusaks?
 

Nagu kauaoodatud kallistus

Nendel tormilistel ja ebakindlatel aegadel ootame me kõik pikisilmi koosviimisi ja tugevaid kallistusi. Kas ka sina? Loo oma kodus hubane nurgake, mille teevad eriliseks kaunite laternate soe valgus, mõnusad pleedid ja pehmed, kaisutatavad padjad. Need lisavad sinu diivanile erksust ja loovad nii sinus kui ka sinu külalistes hea tunde.
 

Kasuta oma kujutlusvõimet

Külmal ajal veedetakse ikka rohkem aega toas, mis annab omakorda võimaluse muuta mänguaja õdusaks kvaliteetajaks. Olenemata sellest, kui suur su pere on – või kui elav on su kujutlusvõime –, saad kindlasti luua palju õdusaid hetki, mida oma lähedastega jagada. Mugav diivan või STRANDMON tugitool sulle, ja ka selle väiksem versioon sinu lastele, võib olla üks hea lahendus, et koos rõõmsaid mälestusi looma hakata.
 

Tee joomiseks jagub ruumi kõigile

Naudi oma pärastlõunast teepausi üksi või korralda rõõmus koosviibimine inimestega, keda sa armastad. Vahet pole, mis sul plaanis on, tõeliselt funktsionaalne einestamisala sinu elutoas valmib, kui kasutad näiteks TERJE sarja mööblit. Need kokkupandavad toolid muudavad peol lisaistekoha leidmise lihtsaks ja neid on lihtne ka pärast ära panna. Nii on alati ruumi veel ühele inimesele.
 

Loo hubane puhkepaik

Olenemata sellest, kas lased õhtul üksi mööda minna või kutsud lähedasi endaga aega veetma, leia endale päevavoodi, mis on täiuslik vabandus, miks mitte õue minna. See on ideaalne puhkamiseks, pärastlõunaseks uinakuks või siis, kui külalised ööseks jäävad. Ja kuna sel on sahtlid, on sul olemas ka praktiline koht, kus hoida kõike alates patjadest ja tekkidest kuni riiete ja mänguasjadeni. Või kuhu varsti jõulukingid peita.
 

Tunneta tekstiilide soojust

Tekstiilidel on võime sinu kodu stiilsemaks ja mugavamaks muuta. Aga mis kõige tähtsam, need toovad sinna soojust. Tõmba end koheva teki sisse kerra, pane maha jalgu hellitav vaip ja riputa üles kardinad, mis takistavad külmal sisse puhumast – nii poebki põue soojus, ilma et peaksid kaminasse tuld tegema hakkama.

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

ULLTISTEL

pleed, 130x170 cm, punakaspruun/valge

39,99

PEKHULT

pehme mänguasi LED-öölambiga, 19 cm, hall jänes/töötab patareidega

14,99

SANELA

padjakate, 50x50 cm, hallikasroheline

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

STRANDMON

tugitool, Nordvalla tumehall

199 €

Saadaval rohkem võimalusi

TOFTLUND

vaip, 55x85 cm, valge

12,99

LOHALS

vaip, madal, 160x230 cm, naturaalne värvitoon

89,99

Saadaval rohkem võimalusi

SANELA

padjakate, 50x50 cm, helebeež

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

HEMNES

3 sahtliga päevavoodi raam, 80x200 cm, valge

329 €

Saadaval rohkem võimalusi

GRÖNLID

3-kohaline diivan lamamisosaga, Ljungen helepunane

779 €

Saadaval rohkem võimalusi

TERJE

kokkupandav tool, valge

19 €

Saadaval rohkem võimalusi
X