Lastetuba on lastele mõeldud paik. See on turvaline pelgupaik, kus sünnib imesid ja saavad alguse suured unistused. Ehkki vanemad võtavad lastetoa planeerimisel ohutusspetsialisti rolli, tuleks ka lastele oma ideede välja pakkumiseks sõna anda. Suurema toa saab jagada eri tegevustele mõeldud aladeks – iga tegevuse jaoks omaette ala ja eelistatult ka eraldi valgustusega. Kui lapsed tuba jagavad, loo kodurahu huvides mõlemale lapsele ka oma isiklik nurgake.
Kohandatav mööbel
Lapsed kasvavad nii kiiresti! Et tulevikus pidevat uuele mööblile kulutamist vältida, tasub kohe nutikas valik teha. MINNEN voodit saab pikendada  – hea uudis lapsele, kes soovib oma lemmikvoodis veel aastaid magada. Klassikaline disain sobib hästi erinevat tüüpi mööbliga.
Üks voodi, aga nii palju ruumi
SLAKT voodi on iga teismelise unistus. See on moodne, stiilne ja tänu voodialustele sahtlitele ka hämmastavalt mahukas. Piisavalt ruumi, et kõik asjad ära mahutada – alates T-särkidest kuni kõikvõimalike meelelahutuslike viguriteni. Voodi sobib suurepäraselt ka ruumi osadeks jagamiseks, sest see on üleni sama värvi ja näeb nii iga külje alt hea välja. Tänu pikale kasutuseale on SLAKT hea hinna ja kvaliteedi suhtega  – voodi sobib lastele alates 6. eluaastast kuni hilise teismeeani.
Üks voodi – mitu võimalust
Lastetuppa mööblit valides arvesta laste arvu, nende huvide ja harjumustega. Kahtlemata väärib tähelepanu SLAKT, mis toob endaga mitu võimalust. Kui vajad mahukat, kuid märkamatut hoiuruumi, vali sahtlitega voodi. Nii saad suurema segaduse silme alt ära panna ja asjad ei kogu tolmu. Kui su lastele meeldib vahel pidžaamapidu pidada või sõpru niisama ööseks enda poole kutsuda, võiksid kaaluda SLAKT alusvoodiga voodit või SLAKT kokkupandavat madratsit, mis toimib kokkupanduna ka istumisalusena ja mida saab kompaktselt voodi all või riidekapis hoiustada. Lapse parim sõber on alati teretulnud – ka ööseks.
Rahulik pelgupaik kõige pisemale
Väikelapsel on võrreldes teiste pereliikmetega väga erinevad vajadused, seega oleks suurepärane, kui tal oleks omaette tuba või vähemalt eraldi talle loodud nurgake. Väikelastele sobiv ohutu mööbel on heledates toonides, mis loob lapses turvatunde, annab soojust ja sisendab rahu. Loeb ka valgustus. Lühtervalgusti valgus võib olla liiga ere ja tekitada lapses stressi, eriti päeva pimedamal ajal. Varjuga seinalamp aga võiks olla just see kuldne kesktee, mida otsid. Muidugi veendu, et laps juhtmeteni ei ulatuks.
Kokkuhoid garanteeritud
SUNDVIK võrevoodi on enamat kui vaid mööbliese, millel laps magab. Voodit disainides on mõeldud lapse mugavusele, vanemate kokkuhoiule ja säästva materjalikasutusega ka planeedile. Voodipõhja on võimalik reguleerida kahele eri kõrgusele ja niipea kui laps on võimeline iseseisvalt voodisse ja voodist välja tulema, saab võrevoodilt pulgad eemaldada.
Kasvavale lapsele mööbli valimine
STUVA sari on loodud lastele ja arvestades nende mugavuse, ohutuse ja vajadustega, mis kõik aja jooksul muutuvad. Me kutsume seda mööbliks, mis kasvab koos lapsega. Sellega peame silmas, et mööblit saab mitmel eri viisil muuta, ümber sättida, täiendada ja kombineerida, nii et see lapse muutuvate vajadustega sammu peaks. STUVA mööbel on taskukohane ja läbimõeldud investeering, mis säästab pikas perspektiivis raha ja tasub end seega igati ära.
Millele mõelda lastele uut mööblit ostes?
Esiteks, ohutus –  turvaline vastupidav raam ning testitud, lastele ohutud materjalid ja värvid. Teiseks, ergonoomia – voodi kõrgus, madratsi kõvadus ja toa valgustus. Kolmandaks, mugavus – õhu ringlemine ja temperatuuri reguleerimine magamise ajal. Võrevoodi põhjas olevad augud ja õhulisest materjalist madrats tagavad sügavaks uneks tervislikud tingimused ning vähendavad ülekuumenemise ja higistamise ohtu. Lapsele tervisliku une ja vanematele südamerahu tagamiseks tuleks need ja paljud teised aspektid enne voodi soetamist läbi mõelda.
Motivatsioon kodutööde tegemiseks
Motivatsioon sünnib küll inimese sees, aga ometi saab seda ka pisut turgutada. Proovi saavutada mugav, funktsionaalne, sobiva valgustusega ja muul moel noore jaoks motiveeriv koht kodutööde tegemiseks või loomingulisteks hobideks. Kui vajad lauda või kahte, tee lihtne valik – PAHL kirjutuslaud  – või kaks. Pea meeles, et iga kirjutuslaua juurde läheb vaja ka lampi. Kui soovid tööpindu eraldada, kasuta selleks vildist BEKANT sirmi või kõrget riiulit.
Keeruta, keeruta, keeruta ringi
Iga koolilaps väärib head kirjutuslauda ja selle juurde sobivat tooli. ÖRFJÄLL pöördtooli kõrgus on kohandatav ja sellel on spetsiaalne pidurdusmehhanism. Pidurdussüsteem reageerib survele – kohe kui püsti tõused, lukustub tool paigale. Istudes tuleb pidur pealt ära ja siis saab vabalt mööda tuba ringi keerutada.
Töökoht
PAHL kirjutuslauale võid lisada keskmise suurusega või ka suurema riiuli kirjatarvete, raamatute, huvide ja hobidega seotud asjade ja mille iganes muu hoidmiseks. Kõik ühes kohas ja käeulatuses. Et lauapinnal ruumi säästa, kasuta valgustuseks näiteks KRUX seinalampi. Isegi lamp annab sulle valikuvõimaluse, sest seda on saadaval kahte tüüpi – vali seina- või laualamp.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
SÅNGLÄRKA

padi

40x65 cm valge-sinine

8,99

SÅNGLÄRKA

padi

50x50 cm oranž-sinine

6,99

GULSPARV

tekikott/padjapüür võrevoodile

110x125/35x55 cm sinine

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

GULSPARV

tekikott/padjapüür võrevoodile

110x125/35x55 cm

6,99

ÖRFJÄLL

Laste pöördtool

53x53 cm roosa-valge

34,99

Saadaval rohkem võimalusi

GOSIG GOLDEN

pehme mänguasi

40 cm

7,99

SUNDVIK

võrevoodi

60x120 cm valge

89 €

PÅHL

lisamooduliga kirjutuslaud

96x58 cm valge

64 €

Saadaval rohkem võimalusi

BUSUNGE

2 sahtliga kummut

80x40x75 cm heleroosa

85 €

Saadaval rohkem võimalusi

MAMMUT

lastetool

35 cm kollane

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

MINNEN

piken.voodiraam k.liist.voodipõh.

80x200 cm valge

89 €

Saadaval rohkem võimalusi

PÅHL

kirjutuslaud

96x58 cm valge-roheline

49 €

Saadaval rohkem võimalusi

VANDRING HARE

pehme mänguasi

6,99

FLISAT

lastetool

24x24 cm

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

LIVLIG

pehme mänguasi

57 cm

14,99

SLÄKT

lisavoodikoha+hoiukastiga voodiraam

96x206 cm valge

169 €

SLÄKT

tumba/madrats, kokkupandav

62x193 cm

65 €