Selle hooaja kõige lahedam värv on sinine, mis lisab tuppa kõvasti värskust. Kombineeri meie valitud sinised esemed naturaalsete materjalidega, et tekitada tuppa mõnus õhkkond.
Pehmed lillemustrid
Kõige lihtsam on tuppa uusi mustreid tuua tekstiilide abiga. Kombineeri omavahel 100% puuvillased BLÅGRAN lillelised voodilinad, padjad ja pimendavad kardinad, et saavutada värske, ent samas traditsiooniline tulemus.
Parem vannituba
Tee vannitoas taskukohane värskenduskuur, kasutades selleks uusi OTTSJÖN käterätikuid, mis on valmistatud 100% puuvillast. NORDRANA nagid on valmistatud bambusest ja hoiavad dušitooted korras ja alati käeulatuses.
Loominguline ja rahulik
Sinise disainiga FJÄLLA hoiukastid ja kaustad hoiavad sinu asjad kirjutuslaual korras, et kodukontor oleks rahulikum koht.
Kõik vajalik hommikusöögiks
Kasuta MEDLEM keraamika abi selleks, et serveerida üks toitev hommikusöök. See leivataldrikute, kausside ja tasside kollektsioon on glasuuritud kaunite tumesiniste mustritega.
Veelgi suurem mugavus
Muuda voodi linade abil veelgi kutsuvamaks. Akvarellidega maalitud lilled muutuvad geomeetrilisteks kujudeks STJÄRNFLOCKA voodinadel, mis on valmistatud naturaalsest puuvillast.


 


Sorteeri
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
MEDLEM

kauss

valge/sinine

3,99

OTTSJÖN

saunalina

valge/sinine

8,99

KNIXHULT

põrandalamp

49,99

KNIXHULT

laelamp

34,99

MEDLEM

kandik

valge/sinine

3,99

MEDLEM

tass

valge/sinine

3,49

KNIXHULT

laualamp

24,99

MEDLEM

väike taldrik

valge/sinine

2,49

GRÖNADAL

kiiktool

naturaalne värvitoon-hall

119 €