Selle hooaja kõige lahedam värv on sinine, mis lisab tuppa kõvasti värskust. Kombineeri meie valitud sinised esemed naturaalsete materjalidega, et tekitada tuppa mõnus õhkkond.
Pehmed lillemustrid
Kõige lihtsam on tuppa uusi mustreid tuua tekstiilide abiga. Kombineeri omavahel 100% puuvillased BLÅGRAN lillelised voodilinad, padjad ja pimendavad kardinad, et saavutada värske, ent samas traditsiooniline tulemus.
Parem vannituba
Tee vannitoas taskukohane värskenduskuur, kasutades selleks uusi OTTSJÖN käterätikuid, mis on valmistatud 100% puuvillast. NORDRANA nagid on valmistatud bambusest ja hoiavad dušitooted korras ja alati käeulatuses.
Loominguline ja rahulik
Sinise disainiga FJÄLLA hoiukastid ja kaustad hoiavad sinu asjad kirjutuslaual korras, et kodukontor oleks rahulikum koht.
Kõik vajalik hommikusöögiks
Kasuta MEDLEM keraamika abi selleks, et serveerida üks toitev hommikusöök. See leivataldrikute, kausside ja tasside kollektsioon on glasuuritud kaunite tumesiniste mustritega.
Veelgi suurem mugavus
Muuda voodi linade abil veelgi kutsuvamaks. Akvarellidega maalitud lilled muutuvad geomeetrilisteks kujudeks STJÄRNFLOCKA voodinadel, mis on valmistatud naturaalsest puuvillast.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
KNIXHULT

põrandalamp

66 cm

49,99

MEDLEM

kandik

33x33 cm valge/sinine

3,99

KNIXHULT

laualamp

37x Ø26 cm

24,99

MEDLEM

väike taldrik

Ø22 cm valge/sinine

2,69

GRÖNADAL

kiiktool

80x81x86 cm naturaalne värvitoon-hall

129 €

KNIXHULT

laelamp

53x Ø40 cm

34,99