Seinale vaiba riputamine võib anda toale täiesti uue näo ning muuta nii selle välimust, õhkkonda kui isegi kõla. Kui otsustad uue vaiba kasuks, on sul palju valikuvõimalusi, kuid olemasolevale vaibale uut võimalust andes säästad loodust ja raha.

Traditsiooniline lähenemine

Kui sa pole seda varem teinud, võib vaiba seinale riputamine näida äärmusliku võttena, kuid ilmselt avastad, et soojades ja maalähedastes toonides traditsioonilise stiili puhul toimib see väga hästi.
 

Klassikalised detailid

Kui soovid anda oma toale ajatu välimuse, on sinu käsutuses lõputu valik kujunduselemente alates mööblist, värvidest ja mustritest kuni nuppude, käepidemete ja kaunistusteni. Miks mitte paigutada voodi kõrvale vanakooli äratuskell?
 

Värvi jõud

Seinale riputatud julgetes ja erksates värvides vaip võib olla tõeline pilgupüüdja – peaaegu nagu abstraktne kunstiteos, mille toonide järgi saad valida ruumi ülejäänud mööbli ja kaunistused.

Meeleolu kordused

Laena oma vaibalt värvivarjundeid ja korda neid kogu ruumis. Kui püüad vaiba mõned toonid paberile ja ümbritsed tulemuse kontrastse musta raamiga, võimendad veelgi ruumi kunstipärast ilmet.
 

Tekstuur kõneleb enda eest

Tagasihoidlikes toonides, kui julge tekstuuriga seinavaip moodustab pealetükkimatu, kuid huvitava tausta. See võib olla õige lahendus, kui eelistad loomulikku, helget ja õhulist stiili, mis laseb vabalt hingata.

Hele ja kerge

Kui valid magamistuppa omavahel sobivad beežid ja valged tekstiilid, on mõistlik kasutada ka sama karva kaunistusi. Kuidas oleks valge vaasi ja kimbu valgete roosidega?

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

TONVIS

laualamp, 52 cm, toonitud klaas/valge

39,99

SAGSTUA

voodiraam, 140x200 cm, must/Luröy

163 €

Saadaval rohkem võimalusi

GURLI

padjakate, 50x50 cm, helesinine

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

GLADELIG

taldrik, 25 cm, hall

14,99 / 4 pk

Saadaval rohkem võimalusi

GLADELIG

kruus , 37 cl, hall

2,99

DEJSA

laualamp, 28 cm, beež/valge opaal klaas

39,99

RIBBA

pildiraam, 13x18 cm, valge

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

HEMNES

öökapp, 46x35 cm, mustjaspruun

44,99

KNOPPÄNG

pildiraam, 30x40 cm, must

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

VIKHAMMER

öökapp, 60x39 cm, must

69,99

Saadaval rohkem võimalusi
X