Segadust tuleb elus ikka ette, ja see on tore. Sest segaduses peitub midagi sügavalt inimlikku. Me kõik paneme asju valesse kohta ja „unustame“ vahel nõusid pesta. See on loomulik. Ja loomulikult tuleb IKEA sulle appi, kui on aeg kodus korda luua.

Su köögis valitseb segadus?

Meil kõigil on vahel tarvis uusi ideid, kuidas köögi tööpinnal korda hoida või tagada, et kõik vajalik mahuks ära ja oleks alati käepärast.

Isegi kui näib, et su köögis napib hoiuruumi, on hea nõu lähemal kui arvad. Tihti piisab asjade korras hoidmiseks ja lisaruumi loomiseks vaid mõnest nutikast lahendusest.
Kappidesse paigutatud korrastajad ja riiulisisud aitavad hoiuruumi tõhusamalt ära kasutada. Mitmekülgsed UPPDATERA korrastajad ei tee mitte ainult sahtlites segaduse vältimist lihtsamaks, vaid hoolitsevad ka selle eest, et su söögiriistad ei saaks kriimustada või muul moel kahjustatud. 

Lemmikud nähtavale ja kord majja

Köögis aitab kõige paremini korda hoida lahendus, mis kombineerib kappe riiulitega, kuhu kõige ilusamad taldrikud ja kausid (või teised armsad esemed) nähtavale seada. Meil on lai valik erinevaid esipaneele, mille abil saad oma stiili rõhutada. Kas otsustamine on liiga keeruline? Siis alusta lihtsalt valgetest kapiustest ja sahtli esipaneelidest, mille taha saad peita ükskõik kui värvika segaduse.

Pane seinad enda heaks tööle

Kui köögis on tööpinna iga sentimeeter arvel, kasuta ära seinu. Täiendavat hoiuruumi saab tekitada, kinnitades seinakappide alla tarvikupuud, konksud ja hoidikud või paigutades kahe akna vahelisse kasutamata ruumi kitsa vitriinkapi.

Elutoas pole elamiseks ruumi?

Just selles toas, kus peaks saama mõnusalt puhata ja meelt lahutada, kipub tihti valitsema kaos, mille moodustavad raamatud, hobitarbed, impulssostud, mänguasjad, salapärased kaablid ja palju muud. Aga pole hullu, sest meil on häid lahendusi, mis aitavad elutoa jälle korda seada ja segadusest lahti saada.

Palju võimalusi pakkuv hoiumööbel

BESTÅ sarjast leiad ohtralt stiilseid lahendusi kõige elutoas vajaliku korda seadmiseks. Selle sarja kapid on saadaval mitmes värvitoonis ja viimistlusega, nii et leiad nende seast kindlasti meelepärase. Oma ruumi saad veelgi paremini ära kasutada, kui kombineerid BESTÅ lahendusi EKET moodulitega. Need lisavad tulemusele mängulisust ja sobivad igale seinapinnale, isegi uste või akende ümber.
Riiulid ja kapid on vajalikud ja mugavad – kuid ära lase neil ruumi kujunduses peaosa mängida. Anna tulemusele isikupära, täites nad lemmikraamatute, taimede, piltide ja kaunistustega. 
 

Armsad asjad nähtavale ja muu peitu

Pane oma lemmikesemed vaatamiseks välja, sea raamatud riiulisse ja peida segadus kastidesse või ratastel diivanilaua praktilisse panipaika. Mitmeotstarbelised ja liigutatavad mööbliesemed, näiteks VIHALS või BORGEBY diivanilaud võivad väikestes ruumides tõelisi imesid korda saata.
 
 

Loominguline kaos või risti vastupidi?

Ruuminappusega kodus töötamine ja elamine võib osutuda vahel üsna kaootiliseks. Eriti kui me räägime asjadest, mis kipuvad kaugtöö ajal ootamatult kuhjuma. Jah, erinevad dokumendid, märkmepaberid ja pliiatsid võivad olla küll lõputuks inspiratsiooniallikaks, kuid enamasti tekitavad need ainult visuaalset müra, mis juhib tähelepanu kõrvale ja ei lase sul tööle keskenduda.

Sahtlites ja kappides on väiksemaid esemeid laua all ning selle kohal mugav hoiustada. Suletud panipaigad hoiavad tolmu eemal ja toovad sisemise rahu ... Vähemalt seniks, kui sa uksed uuesti avad. Õnneks ei ole siinkohal segadusest vabanemine üldse raske. Kui sa tahad, et kõik oleks sorditud ja korras, siis kasuta kaste, sahtlisisusid ja -jagajaid, mis annavad sulle oma asjadest ka parema ülevaate.

Näita segadusele, kes on boss

Olenemata sellest, kas töötad uue loomingulise idee kallal või valmistad ette esitlust, mis terve su tiimi pahviks lööb, aitab töönurga korrastamine sul palju paremini keskenduda. Lihtsaim viis korras töö- või õppimiskoha loomiseks on leida igale asjale oma koht. Näiteks kinnita laua kõrvale seinale riiulid ja kapid, mis säästavad ühtlasi kallist põrandapinda.
 

Alati käepärast, aga mitte tähelepanu keskpunktis

Leia ja kombineeri erinevaid riiuleid, kaste, korrastajaid, perfotahvleid ja teisi hoiutooteid, et leida endale just see õige töönurgalahendus.

Meie IVAR sarjaga saad oma asjad kiiresti üles leida ja ära panna. Lihtsalt vali üks meie valmiskombinatsioonidest või loo see ise, pannes kokku erinevad riiuleid ning kappe, lisades uksi ja värvides need oma lemmikvärvi.

Korras ja kasulik pealekauba

Nutikad hoiukohad, nagu karbid ja dokumendihoidikud, aitavad hoida töölaua laitmatult korras – ja kõik vajaliku käeulatuses. Sul võib olla nii palju kaste, kui sa tööks vajad, ning ka mõned eraldi kastid pausideks. Täida need nutividinate, vajalike paberite, kirjatarvete või snäkkidega. Või millega iganes sa soovid, peaasi et kõik sinu lemmikasjad oleksid alati käe-jala juures.
 
 

Enne ja pärast. Ja mõne aja pärast. Ja nii edasi.

Segadus pole kunagi lihtsalt segadus. See peidab ohtralt võimalusi paremaks igapäevaeluks. Nagu nutikam ruumikasutus. Harmoonilisem kodu. Rohkem viise oma isikupära näitamiseks. Rohkem rõõmu oma elukoha üle. Vähem salapäraselt kadunud sokke. Ja pidevad muutused, sest me kõik teame, et koduse segadusega võitlemine on igikestev protsess.
50% inimestest tülitseb koduse segaduse pärast. Meie arvates on see 100% tarbetu. Sest seal, kus on segadus, on ka nutikas ja lihtne lahendus sellest vabanemiseks.

Virnastamine, hoiustamine, sortimine

Kodu igapäevane korrahoid nõuab palju vähem vaeva, kui sul on piisavalt hoiuruumi. Avatud hoiulahendustest saab asjad kergemini kätte, samas kui asjade kapiuste taha või karpidesse peitmine annab ühtsema tulemuse. Kumba sa ka ei eelistaks – meil on sulle küllaga hoiulahendusi alates mahukatest läbipaistvatest kaanega kastidest voodipesu, rõivaste ja muu vajaliku tarbeks kuni sahtlisisudeni, mis hoiavad su väiksemad esemed kindlalt oma kohal.
 
 

Magamistoa hoiumööbel, mis avab uusi võimalusi

Kui otsid kohta, kuhu oma rõivad ära panna või nuputad, kus oleks kõige parem raamatuid ja muudki vajalikku hoida, tuleb appi PLATSA. Kombineeri eri suuruses raame, laienda tulemust külgedele ja lae suunas ning lisa kappe, sahtleid ja riiuleid, kuni jääd tulemusega rahule. Võimalusi on lõputult – isegi siis, kui ruumi napib.
 
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

ÖSTANÖ

tool, punakaspruun Remmarn/punakaspruun

15 €

Saadaval rohkem võimalusi

RISBYN

laelambi vari, 57 cm, sibulakujuline/valge

19,99

TINGBY

ratastega abilaud, 50x50 cm, valge

Vana hind 44,99

34,99

Saadaval rohkem võimalusi

KALBÅDEN

hingedega uks, 60x60 cm, ilmekas männi imitatsioon

19 €

Saadaval rohkem võimalusi

KLÄMMEMACKA

kirjatarvete hoidik, 35x22 cm, naturaalne toon vineer

34,99

STUK

lahtritega hoiukast, 20x34x10 cm, valge

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

SAMLA

kaanega kast, 57x39x28 cm/45 l, läbipaistev

Vana hind 11,99

8,49

Saadaval rohkem võimalusi

NYMÅNE

põranda-/lugemislamp, valge

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

LINDBYN

peegel, 80 cm, must

49,99

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.