Teame ju küll, et isegi mõte kooliõpikute juurde naasmisest on üsna tüütu. Seetõttu andsime IKEAs endast parima, et see oleks lõbusam kui kunagi varem. Mõned asjad, mida selleks kindlasti vajad: sinu vajadustele vastav kirjutuslaud, värvikirev ja nutikas tool, lamp, mis päästab päeva (või öö), eriline seljakott ja veel palju muud! Arvame, et nüüd oled vast valmis taas tõsise töö juurde naasma.
Kas sa oled midagi kuulnud nutikast toolist?
Uuest ÖRFJÄLL kollektsioonist pärit värviline tool lisab sinu tuppa põneva aktsendi. Ja häid uudiseid on veel: ÖRFJÄLL mõtleb sinu eest. Reguleeritava kõrgusega tool on survetundliku lukustusmehhanismiga, mis hoiab tooli paigal, kui sa üles tõused ja vabastab selle, kui uuesti istud.
Disaini töökoht vastavalt enda soovile
MICKE kirjutuslaua puhas ja lihtne välimus ning selle lisamoodulid aitavad luua sinu unistuste töökoha. Muide, võid seda teha kõikjal, kuna MICKE on lihtsalt nii kompaktne. Kombineeri see teiste MICKE sarja kirjutuslaudade ja sahtliboksidega, et tööruumi veelgi laiendada. Vajad rohkem riiuleid, kas niisama või raamatute ja pildiraamide jaoks? Lisa need enda MICKE moodulitele mil iganes soovid.
Palju enamat, kui lihtsalt ilus
SVALLET on palju enamat, kui lihtsalt ilus lamp. Seda luues mõtles IKEA disainer Henrik Preutz kõige peale: selle stiilse, ent minimalistliku disaini, taskukohase hinna ja jätkusuutlikkuse peale. Ümbertöödeldud plastist valmistatud lamp on juba enne sinu koju jõudmist ruumisäästev. Selle väike pakend aitab vähendada transpordi käigus tekkivaid heitgaase. Pole ime, et see võitis sel aastal maailmakuulsa rahvusvahelise Red Dot disainiauhinna.
Midagi on veel puudu...
Olgu, oled kooliks valmis, kirjutuslaud on paigas, aga tundub, et midagi oleks nagu puudu. Proovi see ümbritseda millegi eriti omanäolisega. Koduste tööde tegemine pole kunagi varem nii lõbus olnud.
Toida oma kodused tööd enda seljakotile
Selleks, et teadmiste raskust oleks pisut kergem taluda, anna enda seljakotile eriline välimus. Ja ära muretse, selleks ei lähe õmblusmasinat tarvis. Kas on üldse mõtet mainida, et kellelgi teisel koolis sarnast kotti ei ole?
Muuda ka kooliõpikud isikupäraseks
Kui annad kooliõpikutele lõbusama välimuse, on ka õppimine nauditavam. Tee LUSTIGT abil mõned järjehoidjad, et oleksid kooliasjadega alati järje peal.


  


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
SVALLET

laualamp

35 cm valge-tumehall

Vana hind 3,99

3,49

ÖRFJÄLL

pöördtool

68x68 cm sinine-valge

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

ÖRFJÄLL

pöördtool

68x68 cm lilla-valge

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

ÖRFJÄLL

pöördtool

68x68 cm valge-tumekollane

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

GIVANDE

kinkepaber

70x500 cm must

1,69 / 5 m

MICKE

kirjutuslaud

73x50x75 cm mustjaspruun

36,99

Saadaval rohkem võimalusi

MICKE

kirjutuslaud

73x50x75 cm valge

36,99

Saadaval rohkem võimalusi

SY

triigitavad palistusribad

10 m

2,49

SKÄGGÖRT

kangas

150 cm valge/must

4,99

MICKE

kirjutuslaud

105x50x75 cm mustjaspruun

69 €

Saadaval rohkem võimalusi

MICKE

kirjutuslaud

105x50x75 cm valge

69 €

Saadaval rohkem võimalusi