Ehkki neil pole kavatsust oma väikeses ühetoalises korteris bankette korraldama hakata, on see paar intiimsete õhtusöökide kunsti pea täiuseni lihvinud. Kõige taga on hoolikas kavandamine, näiliselt lõputu maitsvate suupistete voog ja see, et ettevalmistused on osa lõbust.

Meeleolu loomine

Kui roogade ja jookide serveerimise plaan on paigas, saab mõelda meeleolu loomisele. Siis pannakse mängima lemmikmuusika ja süüdatakse paar küünalt, mis tekitavad terves kodus õdusaid valguslaike. Muljetavaldav vaaside kogu täidetakse värskete lilledega, mis tekitab hoobilt piduliku õhustiku.
 

Elagu kaunid klaasnõud!

Võõrustamise üks hüvesid on see, et külaliste tulek annab võimaluse välja võtta pidulikeks puhkudeks hoitud ilusad esemed. Selle korteri omanike klaasikogu hoitakse tavaliselt köögikapis, kuid sõpradega peetud õhtusöökidel saab sellest üldise tähelepanu keskpunkt, mis annab isegi igapäevastele jookidele erilise võlu.

Suupisteid jagub kõigile

Selle korteri köök pole kuigi avar, kuid tänu käeulatuses asuvale söögilauale on siin palju ruumi serveerida maiuspalu niipea, kui need valmivad. Hiiglaslike taldrikutäite asemel valitakse enamasti väiksemad road, mis võimaldab toitu nautida läbi terve õhtu ja külalistel pikemalt kohal viibida.

Söömaaeg ja vestlus käsikäes

Diivanil istudes viiakse end taas kord üksteise eluga kurssi ning nauditakse seltskonda, üldist suminat, maitsvaid roogi ja jooke. Pole midagi toredamat kui järjekordne õhtu sõpradega!
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

OMBONAD

pokaal, 32 cl, hall

12,99 / 4 pk

OSTBIT

kandik, 25x33 cm, bambus

6,99

TYNGDLÖS

kandik ja 3 kaussi, bambus/valge

11,99

GRÖNSAKER

salatilusikad, 2 tk kmpl, bambus

3,49

BORGEBY

diivanilaud, 70 cm, kasevineer

89,99

GLADELIG

kauss, 14 cm, hall

12,99 / 4 pk

TREBENT

söögipulgad 4 paari, bambus

2,49

IKEA 365+

korgiga karahvin, 1 l, läbipaistev klaas/kork

3,99

Saadaval rohkem võimalusi
X