Võta hetk aega, et mõelda oma kodukontorile. See on seda väärt, sest kodukontoris veedad sa oma päevast kõige produktiivsema aja. Tee oma kodukontorist ergonoomiline töökoht, mis motiveerib sind hommikuti voodist välja saama ja tulemuste nimel pingutama. Alusta sellest, et vaatad enda ümber ringi ja mõtled kõik hästi läbi – kas su kontoriks on laud toanurgas või koguni terve eraldi tuba? Kas tahad, et see oleks valgusküllane koht või eelistad hoopis vähema valgustusega hubast töökeskkonda? Milliseid töövahendeid sa kasutad? Kui suurt tööpinda sul vaja läheb ja mis tüüpi hoiulahendused sulle kõige paremini sobivad?
Lase olulisel välja paista
BILLY sarjas on nii palju eri variante, et sealt leiad igaks otstarbeks sobiva. Mõtle läbi, mida täpselt hoiustada soovid ja vali mööbel asjade järgi, mitte vastupidi. Nii hoiad kokku nii raha kui ka ruumi. BOTTNA vitriinriiul on mõeldud BILLY riiulis kasutamiseks, aga seda võib kasutada ka teistes sarnastes riiulites. See sobib ideaalselt ooteruumi või pilgupüüdjana mis tahes kontoriruumi. Saad seal hoida ajakirju, raamatuid või joonistusi. Vitriinriiulid on müügil eraldi – osta ja kasuta täpselt nii mitut, kui vaja ja kui su riiulisse ära mahub.
Riiul sinu teenistuses
BILLY pole tingimata vaid raamaturiiul. See on saadaval mitmes eri variandis, mistõttu saab luua piiramatult kombinatsioone – madal või kõrge riiul, ustega või ilma, klaas- või tavaliste ustega. BILLY annab sulle tohutult palju võimalusi, kusjuures tänu eemaldatavatele riiuliplaatidele, mille saad paigutada mis tahes kõrgusele, saad riiulis hoida ka suuremõõtmelisi asju. Kohanda hoiuruum oma vajadustele vastavaks ja riiul ongi sinu teenistuses.
Särav ja selge
Muuda oma valgustus mitmekesisemaks. Mõtle lauapinnast kõrgemale – kui kasutad igapäevaselt riiuleid, paigalda riiuli kohale raamatute valgustamiseks LED-valgustus. URSHULT LED-kapivalgustus on funktsionaalne sisekujunduselement. Valgustust on võimalik juhtmevabalt hämardada ja valgusintensiivust vastavalt tegevusele reguleerida. Samuti on see variant kohtvalgustuseks sinna, kuhu loomulik valgus toas ei jõua.
Tunne oma värve
Koosoleku- ja ooteruum või selleks otstarbeks mõeldud ala peaksid olema selleks sobiva kujundusega ning mõjuma soojalt ja kutsuvalt. Oma stiili täiendamiseks kasuta VEDBO tugitoole. Tänu ajatule disainile sobivad need eri stiilis mööbli ja sisustusega. Olgu su lemmikvärvid erksad või pastelsed, tumedad või heledad – proovi piirduda 3–4 värviga, et ei tekiks ülekuhjatud muljet. Kontrastiks kasuta hõlpsasti väljavahetatavaid elemente nagu padjad või taimed.
Kodukontor hubaseks
Kas su kodukontoris leidub ka nurgake, kus nautida väljateenitud puhkepausi, mõelda tagasi kordaminekutele ja seada eesmärke edaspidiseks? Mugav POANG tugitool on saadaval eri värvides ja kahes suuruses, millest üks sobib täiskasvanutele, teine lastele. Kontorisse ja eriti kodukontorisse sobivad hästi tekstiilid ja muud kodusust lisavad elemendid nagu padjad, värvilised padjakatted ja soojad pleedid. Tee oma kodukontor hubaseks, et seal oleks mõnus olla.
Looduse puudutus
ULRIKSBERG tugitool on enamat kui vaid mugav istumiskoht. See on jätkusuutlik kunstiteos, mille on valmistanud kogenud käsitöölised, mistõttu on iga tool täiesti unikaalne. Tugitool on kerge ja seda on lihtne tõsta. See on valmistatud rotangpalmist, mis on looduslik materjal, mis muutub ajas vaid kaunimaks ja omapärasemaks.
Luba endale rohkem liikumisvabadust
Tee kontorilauda ja -tooli valides nutikas valik. Värv ja stiil on üks asi, aga ergonoomilisus ja mugavus enda eest hoolitsemisel suur samm edasi. Vali sobiva kõrgusega laud või, mis veelgi parem, BEKANT laud, mis annab sulle vabaduse valida istumis- ja seisuasendi vahel – tänu sellele saad end rohkem liigutada, mistõttu paraneb enesetunne ja töö muutub tõhusamaks. Lauaplaadi kõrgust saab elektriliselt reguleerida vahemikus 65–125 cm. Laua all on juhtmete korrastamiseks võre, kuhu saad kõik juhtmed ära panna, et töökoht korras hoida.
Tee puhkepaus – stiilselt
Olenevalt töövaldkonnast võib kodukontorisse vaja minna ka diivanit ja diivanilauda. FJÄLLBO diivanilaud on kindel valik nii kujundlikult kui ka sõna otseses mõttes – see on tugevast metallist ja täispuidust laud koos riiuliosaga. Puit on looduslik materjal ja selle puidusüü-, värvi- ja tekstuurivariatsioonid teevad iga puidust mööblieseme unikaalseks. Tekstiilid ja taimed on tuntud oma positiivse mõju poolest, parandades sinu, su meeskonna või ka klientide enesetunnet.
Traditsioonilises stiilis nurgake
Kui soovid oma töökohta traditsioonilisema ilmega mugavat nurgakest, on HEMNES sarja diivanilaud hea ja kindel valik. Pealegi on sel eraldi riiul ajakirjadele ja teistele väikestele asjadele, et tuba korras ja lauapind puhtana hoida. GRÖNLID diivan loob sooja ja kutsuva tunde ja on sobiv valik juhul, kui võtad oma kodukontoris kliente vastu.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

LISABO

abilaud, 45x45 cm, saarespoon

79,99

HEMNES

diivanilaud, 90x90 cm, valge peits/helepruun

Vana hind 139 €

119 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKRUVSTA

pöördtool, Ysane valge

129 €

Saadaval rohkem võimalusi

GLADOM

serveerimislaud, 45x53 cm, must

17,99

Saadaval rohkem võimalusi

BEKANT

reguleeritav kirjutuslaud, 160x80 cm, linoleum sinine/must

339 €

FJÄLLBO

diivanilaud, 90x46 cm, must

Vana hind 64,99

59,99

STRANDMON

laste tugitool, Vissle hall

129 €

LISABO

diivanilaud, 70x70 cm, saarespoon

109 €

Saadaval rohkem võimalusi

ULRIKSBERG

tugitool, rotang/antratsiidi tooni

119 €

BILLY

raamaturiiul, 80x28x202 cm, valge

59 €

Saadaval rohkem võimalusi

BILLY

raamaturiiul, 80x28x106 cm, valge

49 €

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.