Pühadeks kodu kaunistamine on iga inimese isikliku maitse küsimus. Pole vahet, kas sind kõnetab minimalistlik vähem-on-rohkem-lähenemine või oled pigem rikkalike kaunistuste usku – meil on kõigile midagi.
Öeldakse, et jõulud on lastele...
See on ka põhjus, miks me pakume oma pühadekollektsioonis laia valikut mängulisi kuuseehteid, mille üle võivad rõõmu tunda ka kõige pisemad pereliikmed. Niisiis, emme-issi, astuge samm kõrvale ja jätke kuuse ehtimine seekord lastele. VINTEREST jõulukaunistused on valmistatud vastupidavast materjalist ega purune mahakukkumisel  – ja kui võtta appi ka BEKVÄM astepink, saabki kuusk peagi kauni pühaderüü selga.
Kui küünlaid pole kunagi liiga palju
Kas soovid oma ellu rohkem valgust ja sära? VINTERFEST lõhnastamata küünaldega saad iga hetk sobiva meeleolu luua – küünlad löövad särama pimeda hommiku, lisavad kaaslasega õhtusöögile romantikat ning loovad toas sooja ja hubase meeleolu.
Igihaljad kaunistused
Vii end pühademeeleollu, kaunistades kodu meie kunstpärgade ja -vanikutega. Vanikuid on saadaval mitme eri stiili ja kujundusega, et leiaksid just enda koju sobivad. Kaunista nendega pühadelaud või hoopis välisuks, sest igihaljad kaunistused sobivad ideaalselt nii sise- kui ka välisruumidesse.
Tavaline või tavapärasest uhkem?
Säravatest jõuludest ei unista mitte ainult lapsed. Vabasta ka endas peituv sisemine laps ja kaunista kuusk VINTERFEST sarja kuuseehetega. Ehted on saadaval erinevates värvides ja materjalides ning erineva kuju ja suurusega – ehi kuusk traditsiooniliste kaunistustega, vali välja üks kindel stiil või kombineeri erinevaid – just nii nagu sulle meeldib.
Mida rohkem, seda uhkem
Kui tundub, et üks jõulukuusk jääb liiga väheseks, miks mitte kaunistada kodu hoopis kolme kuusega? Kui päris jõulupuult pudenevad okkad pole sinu jaoks, siis ehk sobib sulle see tilluke VINTERFEST kaunistuskomplekt.
Laud on kaetud
Kas sinu sooviks on traditsioonilised pühad, aga kergelt moodsa aktsendiga? Vali põhivärviks valge ja täienda seda siniste ja punaste toonidega. Lisa ka pisut kuuseokste rohelust (ja lõhna!) ning kollased jõulutuled. Ja ongi laud kaetud!
Aastaajast olenemata
Sinise ja valgega GODTAGBAR keraamiline vaas on käsitsi värvitud, mistõttu pole ükski vaas päris samasugune. Vaas sobib hästi nii pisikesele jõulukuusele kui ka mis tahes teisele taimele –  aastaajast olenemata.
Soe vastuvõtt
Kui soovid jõuluvana uhkelt vastu võtta, siis pole selleks midagi sobivamat kui järiga STRANDMON tugitool. Ja tead mis? Kui jõuluvana lahkub, saad sina ta mugava koha endale! Sel kaunil ja mugaval toolil on kõrge seljatugi, mis pakub kaelale lisatuge ja võimaldab mõnusalt lõõgastuda.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
GODTAGBAR

vaas

18x Ø15 cm valge/sinine

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

STRANDMON

tugitool

82x96x101 cm punane

169 €

STRANDMON

järi

60x40x44 cm punane

49 €

SIMESTED

vaip, kõrge karvaga

200x200 cm punane-valge

129 €

VINTERFEST

latern teeküünlale

21 cm punane

2,49

BEKVÄM

taburet

43x39x50 cm

12,99

SVARTRÅ

12 tulega LED-valguskett

must

29,99

NORDVIKEN

klapplaud

74/104x74 cm valge

99 €

Saadaval rohkem võimalusi

KNAGGLIG

kast

23x31x15 cm

Vana hind 6,99

5,99

VISSVASS

40 tulega LED-valguskett

hõbedane

5,99