Kui ühes kodus elab mitu inimest, tuleb teha kompromisse. Igal pereliikmel on erinevad vajadused ja unistused, samas peab elutuba olema koht, kus kõik end tõeliselt mugavalt ja koduselt tunnevad. Ruumikas toas on lihtne kogu perele mugav keskkond luua, kuid sageli on just ruum see, mida paljudes kodudes napib. Siiski on nutikate lahenduste ja hoiuruumi abil igati võimalik end ka väikesel pinnal hästi tunda.
Minu diivan, minu kindlus
Elutuba võiks olla funktsionaalne, kõigile põlvkondadele ohutu ning, mis peamine, mugav ja kodune, iga pereliikme vajadustele ja hobidele kohandatud. Kui palutaks nimetada üks mööbliese, mis teeb elutoast elutoa, siis vastaksid paljud tõenäoliselt – diivan. Pärast pikka päeva pole ju midagi kutsuvamat kui pehme mugav diivan, kus võiks lausa tunde lamada ja lõõgastuda. Rohkete patjadega GRÖNLID 3-kohaline diivan on sulle heaks kaaslaseks neil pikkadel laiskadel õhtutel, mil naudid aega iseendale või lõõgastumist koos kallite inimestega. Diivanimooduleid on võimalik erineval moel kombineerida, et saaksid luua just endale sobiva suuruse ja kujuga diivani. Kui vajad ühel hetkel suuremat diivanit, saad alati ühe või kaks moodulit juurde lisada. Ja mis veelgi parem? Diivan käib ka kaheinimesevoodiks lahti!
Vorm ja funktsioon käsikäes
Olgu tuba suur või väike – universaalne diivan, mis sobib nii istumiseks kui ka magamiseks, on igatahes mugav ja nutikas lahendus. FLOTTEBO diivanvoodi sobib suurepäraselt üleöö jäävatele külalistele, sest selle saab hõlpsasti voodiks muuta. Istme all on lisahoiuruum voodipesu ja teiste selliste asjade hoidmiseks, mis võiks küll olla käepärast, aga mitte silme all. Päevasel ajal teevad seljapadjad diivanist mõnusa istumiskoha.
Väikesed asjad elus
Me kõik ju teame, et õnn peitub väikestes asjades. Ka mugav diivan pole pooltki nii mugav ilma väikese lauata, kus hoida oma lemmikraamatut, teetassi, teleripulti või läpakat. VITSSJÖ sülearvutialus võtab väga vähe ruumi, sest see kasutab osaliselt ära diivanialust kasutamata ruumi ning ülemine osa ulatub üle istme, muutes asjadeni ulatumiseni lihtsamaks. Isegi väike laud võib kodus suuri asju teha! 
Laud kahele, kolmele, neljale ja rohkemalegi veel
Tuba, mis täidab kogu pere vajadused. Paljude perede jaoks on just söögilaud see koht, kuhu terve pere pärast üksteisest lahus veedetud päeva taas kokku koguneb ja kõik teavad, mida oodata – on aeg maitsvaks toiduks, päevamuljeteks, peresisesteks naljadeks ja naeruks! INGATORP pikendatav laud saab kogu pere mahutamisega suurepäraselt hakkama, sest lauda saab vajaduse korral kiirelt ja lihtsalt ümber muuta. Lauaplaadi all hoitava pikendusplaadi abil saad 4-kohalise laua 6-kohaliseks muuta. Tänu peidetud lukustusfunktsioonile ei jää plaatide vahele vahet ja pikendus püsib ilusti paigal. Laua pikendamisega saab hõlpsasti hakkama vaid üks inimene. Naudi parimaid hetki koos perega!
Söö, tööta, puhka
Meie tänapäeva dünaamilises maailmas leidub üha enam inimesi, kes ei tööta iga päev kindlatel aegadel ja eelistavad töötada kodus. Paljudel neist pole eraldi kodukontoriks piisavalt ruumi. Muretsemiseks aga pole põhjust – söögilauda saab väga edukalt ka töölauana kasutada. Kui pere on suur ja ruumi napib, aitab mitmeotstarbelise mööbli kasutamine. TINGBY on pisut laiem laud, mis pakub rohkelt ruumi õhtusöökideks, kodutööde või käsitööga tegelemiseks ja muudeks tegevusteks. LANGFJALL kontoritool on nii mugav, et sobib nii töötamiseks kui ka õhtusöögilaua äärde.
Ruumisäästlik söögilaud
Paljudes kodudes napib korralikuks söögitoaks ruumi. Kui sööginurk pole suur, on GAMLEBY kokkupandav laud parim lahendus. Laua suurust saab kiirelt ja lihtsalt eri vajaduste järgi muuta. Laud on pikendatav, mahutades 2–6 inimest, ja alati mugav. Kata kiirelt laud kogu perele või külalistele – või kui lisaruumi parasjagu vaja ei lähe, pane pikendusplaadid peitu ja säästa ruumi.
Kasuta ruumi nutikalt
Söögitoale mõeldes mõtlevad enamik inimesi ilmselt lauale ja toolidele, kuid kipuvad unustama hoiulahendused, mis aga on söögitoas samuti väga tarvilikud. Tubades, kus ruumi napib, soovitame valida lükandustega hoiulahendus – näiteks IDÅSEN sari. Tänu lükandustele ei kogu asjad tolmu ja kapi avamiseks ei lähe vaja lisaruumi.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
NORNA/NILSOVE

toolipadjaga tool

57x57x82 cm naturaalne värvitoon-valge

84 €

FLOTTEBO

diivanvoodi

200x120 cm hall

529 €

Saadaval rohkem võimalusi

SOLGUL

vahtmadratsiga häll

66x53 cm valge

75 €

VITTSJÖ

sülearvutilaud

35x55x65 cm mustjaspruun

Vana hind 16,99

12,99

GRÖNLID

3-kohaline diivan

247x98 cm naturaalne värvitoon

612 €

Saadaval rohkem võimalusi

HEMNES

diivanilaud

90x46 cm

95 €

GRÖNLID

2-kohaline diivan

177x98 cm valge

358 €

Saadaval rohkem võimalusi

GRÖNLID

tugitool

87x84x90 cm naturaalne värvitoon

249 €

VANDRING HARE

pehme mänguasi

6,99

INGATORP

klapplaud

65/123x78 mustjaspruun

119 €

Saadaval rohkem võimalusi

TINGBY

laud

180x90 cm valge

155 €

GAMLEBY

klapplaud

67/134/201x78 cm hall

199 €

SKURUP

põranda-/lugemislamp

170 cm must

Vana hind 35,99

29,99

HEMNES

kombinatsioon TV alus+kapp

326x197 cm helepruun

569 €

Saadaval rohkem võimalusi

LÅNGFJÄLL

kontoritool

68x68 cm valge-helepruunikas roosa

99 €

Saadaval rohkem võimalusi

IDÅSEN

klaasist lükandustega kapp

120x45x140 cm beež

269 €

Saadaval rohkem võimalusi