Kellele ei meeldiks üks põnev kindlus puu otsas? Oma tagasihoidlikust suurusest hoolimata on see pisike onn armastatud koht lastele ja suurepärane paik, kus väljas aega veeta. See onn on juba mõnda aega oma perekonda ustavalt teeninud ja meie arvates on see väärt ühte mõnusat värskendust.
On aeg muutusteks!
Onn ehitati algselt seiklemistsooniks vanimale pojale. Nüüd on ta küll teismeline, kuid kasutab seda endiselt oma noorema venna või teiste lastega mängides. Oma liumäe ja ronimisseinaga on see onn juba praegu heaks põhjuseks, miks väljas rohkem aega veeta, kuid me muudame selle ja ümbritseva ala veelgi atraktiivsemaks. Hakkame aga pihta!
Ruumi napib? Pole probleemi!
Väljas, kus neli seina kuidagi loomingulisust ei piira, on lihtne ruumi juurde tekitada. Näiteks selleks, et luua eraldatud lõõgastumisala, on vaja kõigest aiatoole ja päikesevarju. Seejärel lisa põnevama üldmulje tekitamiseks mõned värvilised tumbad ja MAMMUT lastemööbel. Nii ongi teil aias olemas mänguline kombinatsioon, mis on suurepärane nii lõõgastumiseks kui ka perepiknikuteks.
Uus nii seest kui ka väljast
Värskendada ei saa ju ometi mitte ainult onni sisemust, vaid uus elu tuleb anda ka selle välimusele. Kasuta õuealades FEJKA kunsttaimi – need sulanduvad ümbritseva taimestikuga hästi kokku ja nende eest on väga lihtne hoolt kanda. Oleme katnud terve onni seina taimedega ja pannud õdususe lisamiseks mõned taimekastid isegi piirde külge.
öögipausist ei ütle keegi ära
Kõik teavad, et värske õhk ja hea isu käivad käsikäes. Sellepärast tulebki planeerida praktiline suupistejaam onni esimesele korrusele. Tugevate HYLLIS riiulitega, mille saab vajadusel kinni katta, on suupisted iga ilmaga ohutus kohas. Lisa paar BROMMÖ lamamistooli ja mõned hõlpsasti hooldatavad kunsttaimed, et luua imeline suvine tunne, ja läbipaistev kardin privaatsuseks või kaitseks selliste kutsumata külaliste eest nagu sipelgad või sääsed.
Isikupärane pesa ajaveetmiseks
Ruumi isikupärasemaks muutmiseks lisa sellele mõned eredamad aktsendid ja pane oma kõige hinnalisemad aarded nähtavasse kohta välja. Ja ära unusta mugavaid istekohti! Julgetes värvides kott-toolid, tumbad ja padjad on kindel valik.
XXS hoiulahendused
Väiksemas ruumis on alati nutikas seinaruumi ära kasutada. Mitmekülgseid SKÅDIS perfotahvleid saab täiendada riiulite, konksude, hoidikute ja muude tarvikutega – leiad täpselt õige lahenduse enda asjade hoiustamiseks.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
HYLLIS

kate

60x74 cm läbipaistev/tuppa/õue

3 €

Saadaval rohkem võimalusi

HYLLIS

riiul

60x27x74 cm tuppa/õue

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

FEJKA

kunsttaim

26x26 cm seinakinnitus/tuppa/õue roheline

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

HANNELISE

padi

50x50 cm mitmevärviline

7,99

FÖRENLIG

lillepott

26 cm tuppa/õue valge

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

LINDÖJA/OXNÖ

päikesevari, rippuv

265x Ø300 cm beež

129 €

Saadaval rohkem võimalusi

MÅLA

kaasask. joonistustarvete karp

4x27 cm punane

9,99

BROMMÖ

lamamistool, väljas

49x92x88 cm Peitsitud pruun

59,99

MAMMUT

lastetool

35 cm tuppa/õue/oranž

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKARPÖ

tugitool, õue

81x79x71 cm valge

44,99

Saadaval rohkem võimalusi

MAMMUT

lastelaud

48x Ø85 cm tuppa/õue sinine

32,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

riiul

28x9x3 cm valge

3 €

SKÅDIS

perfotahvel

56x56 cm valge

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

konks

2.5x6 cm valge

2 € / 5 pk

Saadaval rohkem võimalusi

MÅLA

viltpliiats

erinevad värvid

2,29 / 12 pk

GESTALTA

nukk

33 cm naturaalne värvitoon

7,99

BUSSAN

kott-tool, tuppa/õue

67 cm hall

89,99

LUSTIGT

viskemäng

55x55 cm

14,99
X