Muuda oma magamistuba topeltmugavaks näiteks juhtmevabade kõlarite, nutivalgustuse ja elektriruloodega. Ja juhi kõiki seadmeid kaugjuhtimispuldi või IKEA Home smart rakendusega.

Kas see ei kõla mitte nagu hea hommik?

Kui sa asetad voodi kõrvale WiFi-kõlari, saad uinuda ja ärgata oma lemmiklugude või netisaadete saatel. Lihtsalt ühenda kõlar võrku ja kasuta kõiki voogedastusteenuseid juhtmevabalt. Nii saad päevale vastu astuda just sellise tujuga, nagu sulle meeldib.
 

Ärka enne kukke ja koitu või keskpäeval

Pimendavad rulood tagavad magusama une ja muudavad hommikud mõnusamaks. Sea IKEA Home smart rakenduses taimer sobivale ajale ja sinu elektriruloo kerib end ise automaatselt üles, kui on aega voodist tõusta.
 
„Igas kodus on õhus lendlevaid osakesi ja kuna me veedame praegu üha rohkem aega siseruumides, siis võivad need osakesed tekitada allergilisi reaktsioone ja uneprobleeme.“
David Wahl IKEA tootedisainer

Kanna une eest hoolt – kas või kaugjuhtimisel

Ühenda oma IKEA Home smart tooted – rulood, valgustus ja kõlarid – lihtsasti kasutatava juurdepääsuseadmega, mille abil saad neid kõiki juhtmevabalt kaugjuhtimispuldi või IKEA Home smart rakendusega otse voodist juhtida.

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

TRÅDFRI

juhtmevaba hämardi, nutitoode valge

8 €

DYTÅG

kardinad, 1 paar, 145x300 cm, valge

99 €

Saadaval rohkem võimalusi

FYRTUR

pimendav ruloo, 140x195 cm, nutitoode juhtmevaba/patareitoitega hall

189 €

Saadaval rohkem võimalusi

FÖRNUFTIG

õhupuhastaja, 31x45 cm, valge

69,99

IVAR

riiuli- ja kapisüsteem, 89x30x124 cm

136 €
X