Kui pere kasvab, võtab magamistuba enda kanda sageli ka lastetoa rolli. See on mugav lahendus nii vanematele, kel ei tule unetutel öödel kaugele minna, kui ka lapsele, kes tunneb end vanemate läheduses turvaliselt.
Esmatähtsad beebitarbed
Et beebil oleks turvaline ja emal mugav last toita, saab neile LEN imetamispadjast asendamatu kaaslane. Lapse imetamisel või pudelist toitmisel on oluline, et nii sul endal kui ka lapsel oleks ohutu ja mugav asend. Imetamispadi tõstab beebit, vähendades nii su õlgadele, kätele ja seljale avalduvat survet. Padi pakub tuge alates esimesest toitmisest kuni ajani, mil laps kõndima hakkab – ja kõigil vahepealsetel ühistel hetkedel. Kate on valmistatud jätkusuutlikult kasvatatud puuvillast ja Lyocell-kiust, mis on looduslikud ja beebi nahale pehmed materjalid.
Panipaik nii väiksele kui suurele
Isegi siis, kui laps on veel väike, võiks tal olla oma koht, kus enda asju hoida. Alustuseks piisab selleks ilmselt vaid ühest ratastel mänguasjakastist. Läbipaistev materjal annab asjadest hea ülevaate. Hiljem, kui asju on juba rohkem, saab kasutada rohkem kaste ja need hoiustamiseks üksteise peale laduda.
Tuba, kus päeval unistada ja öösel und näha
Kui magamistuba on piisavalt suur, saad sinna luua eraldi beebile mõeldud nurga. Seal on mugav hoida kõiki beebitarbeid, alates mähkimislauast ja lõpetades mugava tugitooli või lamamistooliga, kus last toita ja ühiseid hetki jagada. Loo harmooniline meeleolu rahulike pastelsete toonide ja hubase valgustusega, mis pole väikeste silmade jaoks liiga ere.
Kõige väärtuslikumad hetked
Toitmisaeg on üks kõige intiimsemaid hetki, mida vastsündinud beebi ja ema üksteisega jagavad. Pole oluline, kas last imetatakse või toidetakse pudelist, sellega kaasneb igatahes suur hool ja armastus. Mugav istekoht on väga oluline, sest võimaldab paremini lõõgastuda ja ühist aega nautida. Mahukas GRÖNLID tugitool on justkui ema ja lapse ühine pehme pesa.
Mõtle nutikalt
Kellele ei meeldiks üks kastist-väljapoole-lahendus? Mõtle loominguliselt ja nutikalt –  kasuta mähkimislaua tagust vaba ruumi panipaigana. Sinna saad mugavalt paigaldada näiteks pesukasti või -korvi. SKUBB pesukorv sobib ideaalselt SOLGUL mähkimislaua taha.
Käepärast ja korras
Mõnikord on funktsionaalsus olulisem kui reeglid, mida me tavaliselt sisekujunduses järgime. Kui majas on uus elanik, soovidki ilmselt, et kõik oleks võimalikult lihtne ja funktsionaalne. Miks mitte näiteks paigaldada beebitarvete korrastamiseks FLISAT nagid?
Mööbel, mis kasvab koos lapsega
Kui laps on alles väike, jõuavad mitu korda muutuda nii tema vajadused kui ka lastetoa sisustus. 3–7-aastaste laste vajadused erinevad üksteisest väga palju. Kui laps on juba selles eas, mil ta tahab kõike ise teha, sobib mööbel, mis aitab tal asjadele ise ligi pääseda. Ka lapsega koos "kasvav" mööbel nagu SUNDVIK pikendatav lapsevoodi, on suurepärane valik, sest seda saab veel palju aastaid kasutada.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
LANGESUND

peegel

Ø80 cm tumehall

59,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKURUP

laelamp

29x Ø38 cm must

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

SPISIG

mänguköök kardinatega

55x37x98 cm

49,99

GURLI

padjakate

50x50 cm kuldkollane

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

LEN

imetamispadi

50x18 cm hall

Vana hind 16,99

14,99

SUNDVIK

piken.voodiraam k.liist.voodipõh.

80x130/200 cm valge

109 €

SANDARED

tumba

44x Ø71 cm tumesinine

69,99

KLAPPA

musikaalne mänguasi, sajajalgne

6,99

SOLGUL

tekk

70x90 cm tumekollane

9,99

DJUNGELSKOG

pehme mänguasi

8,99

SKUBB

alusega pesukorv

22x55x65 cm must

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

VANDRING HARE

pehme mänguasi

6,99

FLISAT

nagi 4 nupuga

47x4.5 cm

4,99

STRANDMON

laste tugitool

55.8x61.7x70.5 cm hall

Vana hind 119 €

99 €
X