Vahel on kõigil vaja tööst, linnakärast ja infomürast puhata. Ja selleks pole paremat kohta kui Eestimaa loodus. Et mõnusalt päikese käes peesitada, järves ujumas käia ja metsade rohelust nautida. Ja muidugi selleks, et end enne tavarütmi naasmist värske energiaga laadida. IKEA aitab sul oma lühipuhkust paremini planeerida.
Ruumi valmis sättimine
Esiteks tuleb leida sobiv koht. Soovitame sul otsida mõne üksiku järveäärse paadisilla – ja see ise enda vajaduste järgi mõnusaks ja hubaseks muuta. Hubase atmosfääri loomiseks kasuta TANUM vaipu ja lisa täiendavaks mugavuseks juurde mõned padjad.
Pisut nõu hilisteks õhtutundideks
Kui sul on plaanis kaua üleval olla, tasub varuda ka mõned küünlad. BEGÄRLIG vaasis on need tuule eest kenasti kaitstud ja TOPPIG laternaga saad valgust hõlpsasti liigutada. Ära unusta võtta kaasa ka sääsevõrk!
Veel viimased täiendused
Üks tark mees on kunagi öelnud – toit muudab kõik paremaks – ja see nõu peab siiani paika. KORKEN pudeliga saad mugavalt joogid kaasa võtta. Ja toidu saad panna FLADIS korvi, mis mahutab kõik vajaliku ja näeb seejuures ka väga hea välja. Lisaks jagub korvis ruumi isegi IGABRITTA pleedile, mis hoiab su õhtul soojas.


 

 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
FENOMEN

küünal, 5 tk kmpl

Set cm valge

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

BEGÄRLIG

vaas

18x Ø13 cm

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

KORKEN

korgiga pudel

29x Ø9 cm

1,99

BEGÄRLIG

vaas

29x Ø19 cm

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

TOPPIG

latern küünlale

36 cm must

14,99

FLÅDIS

korv

32x Ø25 cm

9,99

GLIMMA

teeküünal

Set cm

2,49 / 24 pk

Saadaval rohkem võimalusi

URSULA

padjakate

65x65 cm helebeež

12,99

INGABRITTA

pleed

130x170 cm naturaalvalge

24,99

Saadaval rohkem võimalusi