Tänapäeva noored on iseteadlikud ja erilised ja loomulikult väljendub see ka viisis, kuidas nad oma lõpupidu planeerivad. Kui julge oled sina? Peopaigaks pole tingimata tarvis rentida maamajakest või kinni panna restorani. Tee midagi erilist, ja miks mitte ka soodsat, ning pea lõpupidu maha mererannas, paksu metsa keskel, maja katusel või hoopis parkimismajas, nagu need noored siin.
Tõsta tuju rõõmsate värvide abil
Kui oled kohal, hoolitse selle eest, et lõbusad värvid ja mustrid sind õigesse meeleollu meelitaksid. Mängulised tekstiilid mõjuvad laual tõeliselt suviselt. Selleks, et tulemus oleks veelgi erilisem, aseta piduroogadega taldrikud aukohale madalate vaaside peale.

Rohelus valitsegu nii sinu laual kui ka taldrikul. Eriti värske tulemuse saad siis, kui kombineerid selle klaasnõudega. Selline kombinatsioon mõjub väga suviselt, nii et miks mitte tähistada suve algust, serveerides salati seekord hoopis lahedas KORKEN klaaspurgis.
Tehke seda koos
Samal ajal, kui osa teist valmistab värvilisi linte, saavad teised lauda katta ja teha valmis kõik joogid. SOMMAR 2019 veinijahutaja sobivad õuepeole ideaalselt.

Ja mida teised teevad? Nende ülesandeks võiksid jääda valgustid. Ära muretse, selleks ei lähe tarvis elektrikupabereid. SOLVINDEN päikese jõul töötavad LED valgusketid ja SOMMAR 2019 laternad lauaküünaldele valgustavad teie lõbusat seltskonda kasvõi terve öö.
Pop-up pidu
Selleks, et pidu saaks unustamatu, kaasa kõik. Palu lisaks toidule igal ühel ka tool, lamamistool, tumba või taburet kaasa tuua. Mida rohkem erinevaid värve ja stiile, seda uhkem!
Tähista suve algust roheliselt
Too peole suviseid rohelisi noote, isegi kui peolaud on ümbritsetud betooniblokkidest. RUNNEN kunstmuru kestab kauem ja püsib värske, kuna see on UV-stabiliseeritud, et taluda pikaajalist kokkupuudet päikesevalgusega. Ja selle värv ei tuhmu aja jooksul.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
INNERSKÄR/OTTERÖN

tumba, tuppa/õue

41x Ø48 cm sinine

39,99

KORKEN

kaanega purk

7x Ø7 cm

3,99 / 3 pk

Saadaval rohkem võimalusi

RUNNEN

põrandalaudis, õue

30x30 cm

29,99 / 9 pk

KORKEN

kaanega purk

10.5x Ø11 cm

1,49

Saadaval rohkem võimalusi

IKEA 365+

pokaal

12 cm

1,29

JANINGE

tool

50x46x76 cm kollane

38,99

Saadaval rohkem võimalusi

ÄPPLARÖ

pink seinapaneeliga, väljas

80x44x158 cm Peitsitud pruun

79,99

RUNNEN

põrandalaudis, õue

30x30 cm Peitsitud pruun

18,99 / 9 pk

Saadaval rohkem võimalusi

TEODORES

tool

46x54x80 cm valge

24,99

Saadaval rohkem võimalusi
X